هنگ کنگ توقیف شکستن رکورد مسافت قاچاق کوسه باله

ثانیهong کنگ کشف و ضبط شکستن رکورد 26 تن از غیر قانونی قاچاق باله های کوسه قطع از حدود 38,500 در معرض خطر شکا

توسط PATRIS-FUN در 18 اردیبهشت 1399

ثانیهong کنگ کشف و ضبط شکستن رکورد 26 تن از غیر قانونی قاچاق باله های کوسه قطع از حدود 38,500 در معرض خطر شکارچیان مقامات اعلام کردند.

نیمه خودمختار شهرستان چینی نشان داد که بی سابقه نیم تنه به ارزش حدود 1.1 میلیون دلار شنبه. با توجه به آداب و رسوم گروه باله کشف شد در دو محموله از اکوادور که وارد در اواخر ماه آوریل و اوایل این ماه.

دو تشنج بیش از دو برابر 12 تن از باله های کوسه که کشف شد در سال 2019 به گفته معاون سرپرست دنی چونگ Kwok-یین از گمرک و مالیات غیر مستقیم در بخش دریایی اجرای گروه.

"وضعیت نشان می دهد یک روند افزایشی" چونگ گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

بسیاری از باله آمد از thresher و ابریشمی کوسه که هر دو در معرض خطر هستند.

جهانی حیات وحش تجارت آمده است در زیر نور افکن در میان بیماری همه گیر کوروناویروس که اعتقاد بر این است که منشأ در یک حیوان زندگی می کنند در بازار مرکزی چین در شهر ووهان. در ماه فوریه به چین نقل مکان کرد به ممنوعیت این کشور سودآور حیات وحش, تجارت, و اما گزارش های پدید آمده اند که برخی از بازارهای بازگشایی شد.

در حالی که فروش و مصرف باله های کوسه است نه غیر قانونی در هنگ کنگ آن تنظیم شده است و نیاز به مجوز است. وارد کردن گونه های در خطر انقراض و بدون مجوز مجازات تا 10 سال زندان و هنگ کنگ 10 میلیون دلار (US$1.3 میلیون دلار) جریمه مقامات در کنفرانس مطبوعاتی گفت:.

هنگ کنگ بزرگترین مرکز برای باله های کوسه حسابداری برای حدود نیمی از تجارت جهانی با توجه به هنگ کنگ کوسه پایه و اساس است.

کوسه باله شده است خوب ناهار خوری اصلی در غذاهای محلی. اغلب از آن به خدمت در عروسی ضیافت و در اجتماعات بزرگ به عنوان نمادی از ثروت و جشن. آن است که معمولا بر روی منوها در پایان رستوران ها و هتل ها.

اما در سال های اخیر صنعت مواد غذایی و آشامیدنی مواجه شده است و افزایش فشار از حمایت گروه برای حذف باله های کوسه از منوی با توجه به ظلم و ستم از تجارت است. با توجه به حفاظت گروه انسانی جامعه بین المللی عمل شامل قطع یک کوسه باله اغلب در حالی که کوسه هنوز زنده است و پس از آن آزادسازی ماهی به دریا.

Anthony Lee بخش فرمانده هنگ کنگ گمرک بندر کنترل گروه گفت: برخی از بهبود کوسه باله می توانست رهبری برای خارج از کشور که در آن وجود دارد و اشتها برای ظرافت.

"کشورهای جنوب شرق آسیا نیز این تقاضا" لی گفت. "صرف نظر نمی کنیم که پس از باله کوسه است وارد هنگ کنگ خواهد شد که آنها حمل و نقل به کشورهای دیگر است."

57 سال بود دستگیر شده در ارتباط با تشنج های اخیر.

نوشتن به هیلاری لئونگ در hillary.leung@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب