هنگ کنگ رکورد بزرگترین افزایش در Coronavirus موارد به عنوان موج جدیدی از عفونت های سقوط به آسیا

هنگ کنگ ثبت آنچه که تا کنون بزرگترین روزانه پرش در coronavirus موارد در روز جمعه—آخرین مرحله جدیدی از آلوده م

توسط PATRIS-FUN در 1 فروردین 1399

هنگ کنگ ثبت آنچه که تا کنون بزرگترین روزانه پرش در coronavirus موارد در روز جمعه—آخرین مرحله جدیدی از آلوده مسافران بسیاری از آنها در حال بازگشت به این شهر از اروپا و ایالات متحده آمریکا و جنوب شرقی آسیا.

این شهر نه تنها در مواجهه با افزایش تهدید وارداتی موارد است. تایوان نیز که دیدم یک رکورد روزانه افزایش در تعداد موارد جدید گزارش 27 عفونت های اضافی در روز جمعه—که اکثر آنها مربوط به سفر. در سنگاپور 24 نفر از 32 به تازگی بیماران آلوده به تاریخچه سفر به جنوب شرقی آسیا و اروپا و شمال امریکا است.

هر سه مکان موفق به دفع موج اول شیوع کروناویروس هنگامی که آن را به گسترش در سراسر سرزمین اصلی چین—با وجود داشتن روابط اقتصادی و تعداد زیادی از مسافران از سرزمین اصلی است.

جدید موج توفنده در سراسر منطقه به عنوان تعدادی از گزارش رسمی موارد جدید در سرزمین اصلی کاهش یافته است و فقط تعداد انگشت شماری. روز پنجشنبه مقامات چینی گزارش صفر داخلی coronavirus عفونت.

ادامه مطلب: آنچه که ما می توانند یاد بگیرند از سنگاپور و تایوان و هنگ کنگ در مورد دست زدن به کروناویروس

در هنگ کنگ 36 از 48 COVID-19 موارد گزارش روز شنبه تا به حال سفر در خارج از کشور, سوابق دکتر Chuang Shuk-kwan از بیماری مسری شعبه هنگ کنگ مرکز برای حفاظت از بهداشت و درمان گفت: در طول یک بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی. این موارد شامل سفر به بیش از یک دوجین از کشورها از جمله سنگاپور به فیلیپین, اتریش, اسپانیا, انگلستان, کانادا و ایالات متحده است. به تازگی تایید موارد به ارمغان می آورد کل در هنگ کنگ به 256.

در میان آلوده است و چهار ساله که پدرش اعتقاد بر این است که قرارداد این ویروس در طول سفر به لندن است. یک راننده تاکسی که سفر در خارج از کشور به تازگی, اما طول می کشد یک یا دو سفر به و از فرودگاه روزانه نیز تشخیص داده شده است با کوروناویروس.

کارشناسان نگران آن هستند که موج بیمار مسافران بازگشت به آسیا می تواند به معنای افزایش عفونت های محلی و خطر یک جامعه شیوع.

ادامه مطلب: سکوت اپیدمی? کارشناسان ترس Coronavirus گسترش کشف نشده در آسیای جنوب شرقی

"ما در حال حرکت به یک مرحله جدید" بن Cowling, استاد بیماری های عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه هنگ کنگ می گوید.

"در یک یا دو هفته زمان ما می تواند شیوع بیماری های که در آن ما واقعا نمی دانم که در آن مردم [ویروس]. شاید کسی که در آمد با عفونت نیست شناسایی گسترش آن را به یک عضو خانواده که گسترش آن به جامعه است. که رفتن به اتفاق می افتد در هنگ کنگ و در دیگر نقاط آسیا" Cowling می افزاید.

در هنگ کنگ بیش از 90% از موارد جدید در دو هفته گذشته تا به حال لینک به خارج از کشور سفر به جنوب چین صبح پست.

در سطح جهانی تقریبا از 245.000 موارد از رمان coronavirus تایید شده است, به گفته جان هاپکینز ویروس ردیاب. در اوایل این هفته تعداد کل عفونت های خارج از سرزمین اصلی چین با پیشی گرفتن تعداد در کشور است. در روز پنج شنبه مرگ و میر در ایتالیا است که بیش از 41,000 موارد بیش از تعداد مرگ و میر در چین است. در سراسر جهان به ویروس به کشته شدن بیش از 10 ، 000 مردم است.

نوشتن به هیلاری لئونگ در hillary.leung@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب