هنگ کنگ به تعویق انداختن انتخابات از یک سال و با استناد به کروناویروس

هنگ کنگ رهبر کری لام جمعه اعلام کرد که دولت به تعویق انداختن و بسیار پیش بینی انتخابات مجلس یک سال با استناد ب

توسط PATRIS-FUN در 10 مرداد 1399

هنگ کنگ رهبر کری لام جمعه اعلام کرد که دولت به تعویق انداختن و بسیار پیش بینی انتخابات مجلس یک سال با استناد به بدتر شدن شیوع کروناویروس در نیمه مستقل چینی منطقه است.

هنگ کنگ دولت با استناد به فرمان اضطراری در به تاخیر انداختن انتخابات است. لام گفت: دولت حمایت از دولت چین در تصمیم گیری.

اعلام این خبر من را به امروز سخت ترین تصمیم من را در هفت ماه گذشته," لام گفت: در یک کنفرانس خبری.

"ما می خواهیم برای اطمینان از انصاف و امنیت عمومی و بهداشت و درمان و نیاز به مطمئن شوید که انتخابات برگزار شود باز منصفانه و بی طرفانه به شیوه ای. این تصمیم بنابراین ضروری است," او گفت:.

مخالفت شکست

به تعویق افتادن یک شکست برای دموکراسی خواهی شد امید به سرمایه گذاری در disenchantment با جریان طرفدار پکن اکثریت را داشت. یک گروه از 22 نمایندگان مجلس با صدور بیانیه ای پیش از اعلام متهم دولت با استفاده از وقوع به عنوان بهانه ای برای به تاخیر انداختن رای دادن.

"وقت طرفدار دموکراسی و قانون گذاران که به نمایندگی از 60 درصد از نظر جمعی در مخالفت با تعویق و تاکید بر مسئولیت SAR دولت به هر تلاش به ترتیب کافی ضد بیماری اقدامات لازم برای برگزاری انتخابات در ماه سپتامبر به عنوان برنامه ریزی شده" در این بیانیه با اشاره به این سرزمین نام رسمی های هنگ کنگ منطقه ویژه اداری.

"در غیر این صورت آن را به مثابه ریشه کنی این بنیاد از تأسیس SAR."

عفونت های افزایش

هنگ کنگ با جمعیت 7.5 میلیون دیده است یک افزایش در coronavirus عفونت پس از آغاز ماه ژوئیه. آن را ثبت کرده است 3,273 عفونت به روز جمعه بیش از دو چوب خط حساب کردن در ژوئیه 1.

دولت محکم اجتماعی فاصله محدودیت محدود کردن تجمعات عمومی به دو نفر ممنوع ناهار خوری در رستوران پس از 6 بعد از ظهر به وقت محلی.

سرب انتخابات شده است از نزدیک تماشا کردند و پس از یک امنیت ملی قانون که در زمان اثر در اواخر ماه ژوئن تصریح شده است که داوطلبانی که نقض قانون خواهد بود محروم از در حال اجرا.

قانون جدید دیده می شود که پکن تلاش برای محدود کردن مخالفان در منطقه پس از ماهها طرفدار دموکراسی و تظاهرات ضد دولتی در هنگ کنگ در سال گذشته است.

در پنج شنبه, 12 طرفدار دموکراسی نامزدها از جمله برجسته طرفدار دموکراسی فعال جاشوا وانگ رد صلاحیت شده از در حال اجرا برای نه مطابق با هنگ کنگ مینی قانون اساسی و یا خوف محلی و دولت های ملی است.

"فراتر از هر گونه شک و تردید این است که بیشتر رسوا انتخابات تا کنون در هنگ کنگ تاریخ" وانگ گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه. "من آرزو می کنم به تاکید است که هیچ منطقی بود و فکر می کنم که این انتخابات ممنوع است نه سیاسی هدایت می شود."

"پکن برگزار شده است چند عمل برای جلوگیری از بلوک مخالف از گرفتن اکثریت در هنگ کنگ مقننه," او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن