Coronavirus: مرگ و میر در چین موج گذشته از 1500

Coronavirus مرگ و میر باقی مانده اند سازگار در روزهای اخیر حتی به عنوان تعدادی از عفونت های جدید می افتد. مقام

توسط PATRIS-FUN در 26 بهمن 1398

Coronavirus مرگ و میر باقی مانده اند سازگار در روزهای اخیر حتی به عنوان تعدادی از عفونت های جدید می افتد. مقامات چینی همچنین گفت: بیش از 1700 کارکنان بیمارستان تبدیل شده اند آلوده و شش فوت کرده اند.

Coronavirus مرگ و میر نشان داد هیچ نشانه ای از کاهش در روز شنبه به عنوان شکل در صدر 1,500 پس از هوبئی استان در کمیسیون بهداشت تایید 139 بیشتر مردم مرده بود.

کمیسیون بهداشت و درمان از مرکز چینی استان, کانون شیوع همچنین فاش 2,420 تازه موارد از COVID-19 گونه نیمی از این تعداد از روز قبل.

ادامه مطلب: Coronavirus مهار در اروپا کار 'تا کنون در اروپا و آلمان Spahn

تجدید نظر به تشخيص دیدن چهره های افزایش

مقیاس این بیماری همه گیر افزایش یافته است به طور قابل توجهی در این هفته پس از آنکه مقامات در هوبئی تغییر معیارهای خود را برای احراز موارد اضافه کردن هزاران نفر از بیماران جدید به استان را آمار و ارقام.

بیماران مبتلا به "بالینی تشخیص داده می شود" از طریق ریه تصویربرداری در حال حاضر گنجانده شده است, در علاوه بر این به کسانی که نشان داده اند تا مثبت پس از تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی.

پکن تحمیل 14 روز در قرنطینه برای عودت

در همین حال رسانه های دولتی چین نشان داد اواخر جمعه که پکن ویروس پیشگیری گروه کاری دستور داده است تا همه را از بازگشت به پایتخت برای رفتن به قرنطینه برای 14 روز و یا در معرض خطر مجازات, در آخرین تلاش برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است.

این گروه هشدار داده وجود خواهد داشت عواقب حقوقی برای کسانی که نمی مطابق با خودخواسته 14 روز در قرنطینه. آن را نداد در مورد نحوه جداسازی به اجرا گذاشته خواهد شد و یا چه مجازات خواهد بود.

مقامات چینی هشدار داده اند که COVID-19 ممکن است گسترش یافته و به عنوان مهاجران بازگشت به شغل خود را در شهرستانها و یا استانهای دیگر بعد از یک مدت طولانی قمری تعطیلات سال جدید.

jsi/اس ام اس (خبرگزاری AP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب