پلیس هنگ کنگ از معترضان را بازداشت کرد برای نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل

ثانیهong کنگ مرکزی نوار منطقه بازگشت و به نسبت حالت عادی این آخر هفته با جمعیت گرفتم با استفاده از کاسته اجتم

توسط PATRIS-FUN در 22 اردیبهشت 1399

ثانیهong کنگ مرکزی نوار منطقه بازگشت و به نسبت حالت عادی این آخر هفته با جمعیت گرفتم با استفاده از کاسته اجتماعی فاصله قوانین حتی به عنوان تازه طرفدار دموکراسی تظاهرات هایش در سراسر شهرستان.

در حالی که پلیس به سمت چپ تا حد زیادی بسته بندی شده میله های تنهایی که آن را به فعالان آنها به شدت اجرا یک coronavirus مربوط به محدودیت در تجمعات بیش از هشت نفر, دستگیری بیش از 200 نفر در روز یکشنبه به تنهایی.

طرفدار دموکراسی قانونگذاران گفت که به طور فزاینده ای روشن است که پلیس دو استاندارد وقتی که می آید برای اجرای این ممنوعیت در اجتماعات بزرگ و با استفاده از باقی مانده فاصله محدودیت را امتحان کنید و جلوگیری از بازگشت از تظاهرات ضد دولتی در حالی که تا حد زیادی اجازه می دهد گروه های دیگر برای جمع آوری با مصونیت از مجازات.

"این کاملا آشکار است که پلیس در حال انتخابی اعمال قدرت خود را به استفاده از ممنوعیت تجمعات هشت نفر به سرکوب تظاهرات به جای ترویج اجتماعی فاصله گفت:" سیاستمدار مخالف فرناندو چونگ. "بسیاری از بزرگ جماعت در مقابل میله های زندان و یا در مناطق خرید بودند تحمل در حالی که جماعت مرتبط با اعتراضات به سرعت در حال غیر قانونی اعلام کرد و مردم یکی و یا دستگیر شدند. چنین انتخابی عمل از اجرای قانون بیشتر تنها خشم هنگ Kongers."

دولت در تلاش است تا به هنگ کنگ بازگشت به حالت عادی از عمق رکود اقتصادی آغاز شد که قبل از همه گیر. خشونت ناآرامی های آغاز شده در سال گذشته نگه داشته گردشگران دور و صدمه زدن به کسب و کار — به خصوص خرده فروشی, هتل ها, رستوران ها و میله ها — و بسیاری از نرم افزار-استقرار سیاستمداران نگران تمدید ناآرامی خواهد مانع این شهر بسیار مورد نیاز بازیابی. روز جمعه مقامات کاسته ممنوعیت تجمعات با گروه های هشت نفر در حال حاضر اجازه داده تا از چهار قبلا حتی به عنوان معترضان آغاز شد reemerging.

'مدارا'

هنگ کنگ نیروی پلیس روز دوشنبه گفت که معترضان "نادیده گرفته هشدارهای" پراکنده و گفت: هر گروه جمع آوری می تواند به افزایش خطر گسترش ویروس. روز یکشنبه آنها بازداشت 230 نفر به صورت غیر قانونی مجمع و طیف وسیعی از جرائم دیگر از جمله حمله یک افسر پلیس است. ماموران نیز با صدور مجازات ثابت بلیط به 19 نفر برای نقض ممنوعیت جمع آوری.

"اعضای عمومی توصیه به شرکت در هر گونه ممنوع گروه جمع" نیروی در بیانیه ای گفت. "پلیس اتخاذ تحمل صفر در برابر هر گونه تخلف و اجرای دقیق عمل است."

پس از وقوع هنگ کنگ با موفقیت شامل ویروس را گسترش — رستوران ها اجازه می دهد برای باز باقی می ماند و تنها به طور خلاصه به بسته شدن میله — حتی به شهرستانها در سراسر جهان تعطیل تقریبا به طور کامل. در عین حال با وجود رهبر کری لام موفقیت در مهار این ویروس اخیر بازداشت برجسته طرفدار دموکراسی و ارقام را مطرح خشم سودای معترضان.

پکن دو اصلی سازمان نظارت بر هنگ کنگ نیز استدلال برای بیشتر نقش نظارت بر شهر, در حالی که لام و دیگر نرم افزار-استقرار سیاستمداران فشار برای بحث امنیت ملی قانون و قانون است که آن را غیر قانونی و بی احترامی به چین سرود ملی — حرکت می کند که به احتمال زیاد جرقه بیشتر ناآرامی.

"پکن همچنان به سرزنش هنگ Kongers برای بی ثباتی سیاسی و اقتصادی آسیب" برجسته طرفدار دموکراسی مبارز جاشوا وانگ توییتی دوشنبه. "اما چین بی امان حمله به هنگ کنگ آزادی حقوقی و استقلال تضمین می کند که مقاومت ادامه خواهد داد."

آخر هفته تظاهرات

پر سر و صدا آخر هفته که به دنبال لغو کردند بین قانونگذاران در این شهر قانونی شورای جمعه برجسته چگونه اختلافات عمیق سیاسی و بی ثباتی باقی می ماند نگرانی های کلیدی برای هنگ کنگ رفتن به یک کلید انتخابات برای بدن در ماه سپتامبر. آن را نیز می تواند سوخت معترضان که دغدغههای اجتماعی فاصله اقدامات مصوب شامل Covid-19 استفاده می شود به نگه داشتن آنها را از جمع آوری در طول تابستان و پس از تظاهرات همه از بین رفته میان همه گیر.

بیش از آخر هفته صدها نفر از معترضان با تجمع در مراکز سراسر هنگ کنگ شعار ضد دولت شعار و آواز در اعتراض به آهنگ ها با بزرگترین روز یکشنبه در انبوه مونگ کوک محله در كولون طرف شهر بندر. برخی از تلاش برای نور سطل زباله در آتش شد اما به سرعت پراکنده شده توسط پلیس.

برخی از روزنامه نگاران پوشش هرج و مرج شدند اسپری فلفل با توجه به South China Morning Post.

دور جدید تظاهرات پس از چند دیگر کوچکتر تظاهرات در هفته های اخیر بسیاری از ترک هنگ کنگ به تعجب می کنم اگر این تابستان را ببینید تکرار در سال گذشته ماه از ناآرامی آغاز شد که در ماه ژوئن بیش از یک در حال حاضر کاهش یافته است لایحه اجازه می دهد به فرهنگ جامعه تبدیل چین و رشد شامل خواهان دموکراسی است.

هنگ کنگ گزارش داد تنها سه coronavirus عفونت یکشنبه همه آنها وارداتی از جمله اخیر بازگشت پرواز از پاکستان برای کل 1,047 موارد تایید شده. آن را نه ضبط شده محلی منتقل می شود مورد برای بیش از 20 روز گذشته شاهد یک Covid-19 مربوط به مرگ در اواسط ماه مارس. هنوز هم اقتصاد خود را ندارد دامنه برای رسیدگی مجدد تظاهرات که می تواند تداخل با بهبودی, مالی, منشی, Paul Chan نوشت: در یک وبلاگ در روز یکشنبه ،

"این بیماری همه گیر می تواند مانع و کنترل شده اما خشونت است و سخت برای جلوگیری از" چان نوشت. "در روزهای اخیر جمعیت و درگیری را دوباره در برخی از مناطق و حتی با دخالت در این عملیات از مغازه ها و یا مراکز. این کاملا خبر بد برای در حال حاضر ضعیف هنگ کنگ, اقتصاد, بازار خرده فروشی, مغازه های کوچک و دستمزد بگیر."

— با کمک از ناتالی ریه است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن