هنگ کنگ رهبر می گوید او هنوز دیده نشده و پیش نویس متن قانون تامین

ثانیهong کنگ رهبر اذعان کرد که او هنوز دیده نشده کامل پیش نویس از چین انتظار امنیت ملی قانون حتی اگر این اندا

توسط PATRIS-FUN در 3 تیر 1399

ثانیهong کنگ رهبر اذعان کرد که او هنوز دیده نشده کامل پیش نویس از چین انتظار امنیت ملی قانون حتی اگر این اندازه گیری می تواند دست را در یک ماده از روز.

مقامات در مرکز مالی را در دفاع از این قانون بحث برانگیز بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط رسانه های دولتی چین, هنگ کنگ, مدیر اجرایی کری لام گفت: اخبار هفتگی جلسه سهشنبه پیش از جلسه از او مشورتی شورای اجرایی. هنوز لام همچنان به اصرار دارند که نسخه نهایی نیست و اساسا کاهش "درجه بالایی از خودمختاری" وعده داده شده به دلار هنگ کنگ قبل از آن در سال 1997 بازگشت به قانون است.

"ما دیده نمی شود اطلاعات کامل از این قانون پیشنهادی" او گفت:. "ما اظهار نظر در مورد آنچه که ما را دیده اند."

در روز شنبه در چین منتشر, تازه, جزئیات, فراگیر, جدید امنیتی قانون است که رئیس جمهور خلق چین در دولت تحمیل در این مستعمره سابق بریتانیا در پی در طول تاریخ بزرگ و گاهی خشونت آمیز دموکراسی تظاهرات سال گذشته است. این قانون پیش نویس چین بالا مقننه در پکن و می تواند دست را به عنوان به زودی به عنوان روز سه شنبه.

پیشنهاد قانون تامین نگران مخالفت سیاستمداران و فعالان سیاسی در هنگ کنگ و همچنین به عنوان یک تعداد از دموکراسی های غربی از جمله آمریکا است که تهدید به اقدامات تلافی جویانه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: آن را لغو شهرستان ویژه وضعیت معاملاتی تحت قانون ایالات متحده اگر چین جلو رفت و با این طرح است.

امنیت ملی قانون — اعلام شده توسط کنگره خلق ملی در تاریخ 21 و تصویب روز بعد — با هدف به مجازات اعمال تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی. NPC تصمیم گیری کمیته دائمی آغاز مذاکرات در پیش نویس پنج شنبه با رسمی شین هوا اخبار آژانس چاپ و نشر اطلاعات در روز شنبه.

کمیته می تواند اعلام تصمیم نهایی خود را به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده اگر چه این موضوع نبود و در عین حال در دستور کار ویژه موقت جلسه تنظیم به پایان 30 ژوئن.

آخرین جزئیات روشن است که این قانون را زیر پا بگذارند هنگ کنگ قوانین خود را دارد اگر وجود دارد یک درگیری با برخی از موارد حتی تحت تعقیب توسط دولت مرکزی. این قانون همچنین اجازه می دهد چینی جاسوس به کار در این شهر ایجاد بخش های جدید در هنگ کنگ دولت به اجرای مفاد آن و اجازه دهید لام انتخاب قضات برای شنیدن موارد خاص.

روز دوشنبه در اتاق بازرگانی بین المللی-دلار هنگ کنگ پیوست کسانی که اصرار به NPC و لام دولت برای باز کردن یک مشاوره عمومی در این قانون. "ما اعتقاد داریم که روند تهیه پیش نویس قانون باید شفاف و ارائه فرصت برای مردم در هنگ کنگ به ارائه نظرات آنها به عنوان کسانی که تحت تاثیر," اتاق گفت: بیانیه ای در روز شنبه.

راه که در آن این قانون آماده بودن نقض ارزش های مهم و آزادی رود تحت هنگ کنگ "یک کشور و دو نظام" حاکم بر چارچوب ICC-هنگ کنگ گفت:, و اضافه کرد که "قابل توجهی باعث بیشتر نگرانی که از آن می تواند سابقه برای بیشتر نقض در آینده است."

چیدن قضات

در روز سه شنبه لام گفت: قانون سازگار بود با هنگ کنگ قانون اساسی که تضمین حقوق و آزادی نیست و همین طور حفاظت شده در سرزمین اصلی حداقل تا 2047. او گفت: این قانون نمی لغو هنگ کنگ را آزادی بیان مطبوعات و یا مونتاژ.

"این است که برابر اصل" یک کشور دو سیستم "یا قانون اساسی" لام گفت. "هر کسی که تحت این شرایط که هنوز هم فکر می کند این مقننه ورزش را تضعیف می کند" یک کشور دو سیستم "من معتقدم که این افراد تا به حال هرگز هر گونه احترام به" یک کشور است.'"

لام همچنین رد استدلال است که به تازگی اعلام کرد مقررات مربوط به توانمند سازی خود برای انتصاب قضات به امنیت ملی موارد را تضعیف قانون اساسی را تضمین کند که دادگاه ها قادر خواهد بود به "ورزش قضائيه مستقل و عاری از هر گونه دخالت نداشته است." او گفت: همه هنگ کنگ قضات مستقل بودند و که وجود دارد خواهد بود یک استخر از قضات در دسترس برای شنیدن چنین مواردی است.

15 خارجی قضات در حال حاضر در هنگ کنگ بالا دادگاه لزوما نمی تواند منع از شنیدن امنیت ملی موارد لام گفت که حقوقدانان می توان برداشت بر اساس اعتبار خود را. "رئیس اجرایی است و نه فقط برای تعیین, هر کسی در خیابان به یک قاضی," او گفت:.

تماس با ما در editors@time.com.

آخرین مطالب