هنگ کنگ قانونگذاران جسمی مبارزه برای کنترل صندلی از کمیته های کلیدی

Scuffles شکست بین دموکراسی و نرم افزار-پکن قانونگذاران در هنگ کنگ مقننه جمعه به عنوان آنها درهم به لحاظ جسمی

توسط PATRIS-FUN در 19 اردیبهشت 1399

Scuffles شکست بین دموکراسی و نرم افزار-پکن قانونگذاران در هنگ کنگ مقننه جمعه به عنوان آنها درهم به لحاظ جسمی نگاهی کنترل از رئیس صندلی برای یک کلید کمیته قانون گذاری.

این آخرین نشانه آن است که تنش ها بر سر پکن را در این مستعمره سابق بریتانیا در حال افزایش است یک بار دیگر. اما آن باقی مانده است دیده شود که آیا کسانی که تنش را جوش بر روی خیابان. برخی از Hongkongers خواستار تمدید تظاهرات در حال حاضر که coronavirus تقریبا به طور کامل تحت کنترل در اینجا.

زد و خورد آغاز شد و پس از یک حرفه ای-پکن مجلس پرستاره لی بنا به گزارش ها نقش برآب به تریبون برای حفظ صندلی یکی پس از دیگری جلسه با توجه به گزارش رسانه های محلی. دیگران از او بلوک و نیروهای امنیتی احاطه شده و فریاد مسابقات و تنه زدن گرفت به عنوان اعضای طرفدار دموکراسی اردوگاه اقدام به کنترل صندلی.

در ویدئوها گردش در رسانه های اجتماعی طرفدار دموکراسی در مجلس دیده می شود تلاش برای مقیاس یک دیوار به خزیدن نزدیک به رئیس صندلی قبل از کشیده شدن توسط نیروهای امنیتی.

در یکی دیگر از صحنه طرفدار دموکراسی قانونگذار کلودیا Mo دیده می شود در حال سقوط به عقب به صندلی پس از اصابت یک پلاکارد پرتاب در سراسر اتاق. یکی دیگر از اعضای طرفدار دموکراسی اردوگاه شده بود توسط امدادگران روی یک برانکارد و پس از مجروح شدن در غوغا.

چند طرفدار دموکراسی قانونگذاران در خارج از اتاق با تصویری از برخی از رهبری دور با امنیت.

Mo زمان می گوید که او شوکه شده بود حوادث. "در نهایت به این معنی پکن را پایمال هنگ مقننه در تمام هزینه های آنها را انجام دهد هر چیزی که آنها می توانید به وب سایت ما," او می گوید.

این اردوگاه مخالف شده اند در یک ماه-بست طولانی بیش از انتخاب یک صندلی برای این کمیته که مسئول بررسی لوایح قبل از آنها در حال ارسال برای رای نهایی.

این شهر اجرایی, کری لام را متهم به طرفدار دموکراسی اردوگاه "مخرب filibustering" برای جلوگیری از صورتحساب های پیشرفت را از طریق شهرستان در شورای قانونگذاری (Legco آن را به عنوان محاوره شناخته شده است). پکن نیز وزن در انتقاد از اقدامات دموکراسی قانونگذاران. در میان تاخیر اسکناس یک بحث برانگیز لایحه ای را که به جرم سوء استفاده از چین سرود ملی.

هنگ کنگ Legco طوری طراحی شده است که طرفدار پکن اردوگاه دارای اکثریت. ویلی لام استاد کمکی در دانشگاه چینی هنگ کنگ مرکز چین مطالعات زمان می گوید که به همین دلیل طرفدار دموکراسی بوده است به تاخیر انداختن بیش از انتخاب یک رئیس.

"پان-ائتلاف دموکراتیک نمی خواهید به انتخاب یک رئیس زیرا هنگامی که یک رئیس انتخاب شده به نرم افزار-استقرار کمپ اکثریت آنها می توانند با تصویب انواع قوانین" او می گوید.

تقریبا دقیقا یک سال پیش را لغو کردند شکست در Legco بین اردوگاه مخالف بر استرداد لایحه که اجازه داده اند مظنون به ارسال می شود به صورت آزمایشی در سرزمین اصلی که در آن نظام حقوقی است که به شدت مات. اعتراضات گسترده بیش از استرداد لایحه بود که بعد از خارج فرو هنگ کنگ به ماه از ناآرامی ها در طول سال 2019 و اوایل سال 2020 است.

نوشتن به امی Gunia در amy.gunia@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de