از بازماندگان هولوکاست متصل با خانواده سرباز آمریکایی که او را آزاد

لیلی ایبرت را فراموش کرده هرگز در مورد مهربانی نشان داده شده به او توسط یک سرباز آمریکایی در تاریک ترین زمان

توسط PATRIS-FUN در 25 تیر 1399

لیلی ایبرت را فراموش کرده هرگز در مورد مهربانی نشان داده شده به او توسط یک سرباز آمریکایی در تاریک ترین زمان از زندگی خود را.

ایبرت 90 متولد شد و در مجارستان و در 14 او به آشویتس فرستاده شد. مادر و برادر و خواهر کشته شدند و او جان سالم به در برده بودن مجبور به کار در یک کارخانه مهمات سازی و مرگ مارس. او آزاد شد و در آوریل 1945 اما پس از رفتن را از طریق بسیار تروما او نمی تواند در سهولت احساس.

یک آمریکایی با نزدیک شدن به او و به او یک اسکناس محاط با یک پیام خوش. "شروع به یک زندگی جدید است," او نوشت. "موفق باشید و شادی." این مرد "اولین کسی که مهربان بود و نبود یک دشمن" ایبرت گفته سی ان ان و او برگزار شد بر روی اسکناس نگه داشتن آن با او از طریق حرکت به سوئیس و اسرائیل و لندن است.

پس از به اشتراک گذاشتن این داستان با او 16 ساله بزرگ-نوه کبوتره فورمن او توییتی عکس از اسکناس امید به یادگیری هویت دستگاه گوارش کمک کرد که ایبرت. این مرد تا به حال نیز نوشته شده "دستیار روحانی Schachter" در این لایحه و اینترنت sleuths مصمم او خصوصی هایمن Schulman یک یهودی سرباز از بروکلین. او هفت سال پیش اما ایبرت و فورمن قادر به راه اندازی یک زوم ملاقات با فرزندان خود را. "به این معنی بسیار است که ما هم اکنون می توانید اتصال با خانواده" ایبرت گفت. کاترین گارسیاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب