هرمان قابیل بستری پس از آزمایش مثبت برای Coronavirus

Former جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری هرمان قابیل در بیمارستان بستری شده است پس از آزمایش مثبت برای

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

Former جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری هرمان قابیل در بیمارستان بستری شده است پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به بیانیه ای در حساب توییتر خود را.

قابیل رسمی جانشین برای رئیس جمهور تهمت مجدد انتخابات شده است دریافت درمان در آتلانتا-منطقه بیمارستان پس از چهارشنبه در بیانیه ای می گوید.

"آقای قابیل آیا نیاز به ماسک و او بیدار است و هوشیار" خوانده شده اند. "وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه برای مطمئن شوید که چگونه و یا جایی که آقای قابیل قرارداد coronavirus اما ما نمی دانیم او یک جنگنده است که مورد ضرب و شتم مرحله 4 سرطان است."

آن را هنوز رتبهدهی نشده است امکان تعیین دقیقا همان جایی که قابیل قرارداد ویروس. سابق ریاست جمهوری نامزد شد و در حال حاضر در مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا در ژوئن 20, با توجه به عکس او نوشته شده خود را در یک گروه در این رویداد که در آن او با پوشیدن ماسک. کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده بود در برابر حضور در این تجمع ابراز ترس است که آن را تبدیل به یک کانون برای coronavirus. قابیل مطلع شد که او آزمایش مثبت برای coronavirus در ژوئن 29.

دن Calabrese, سردبیر HermanCain.com نوشت: در جولای 2 پست در سایت است که آنها "راستش هیچ ایده که در آن او آن را قرارداد."

"من متوجه مردم خواهد شد و حدس و گمان در مورد تولسا رالی اما هرمان انجام بسیاری از سفر هفته گذشته از جمله به آریزونا که در آن موارد خونتان," او نوشت. "من فکر نمی کنم که هیچ راهی برای ردیابی این به یک مخاطب خاص که باعث او را به توان و حذف. ما هرگز نمی دانید."

نوشتن به Mahita Gajanan در mahita.gajanan@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب