دیوان عالی کشور پاک راه را برای 1st federal اعدام از سال 2003 در 5-4 تصمیم

رئیس جمهور تهمت بزرگ شده در یک خانواده با بسیاری از مسائل است که آن را در سمت چپ او را "کاملا ناتوان از رهبری

توسط PATRIS-FUN در 25 تیر 1399

رئیس جمهور تهمت بزرگ شده در یک خانواده با بسیاری از مسائل است که آن را در سمت چپ او را "کاملا ناتوان از رهبری این کشور و این خطرناک به او اجازه می دهد برای انجام این کار" او خواهر زاده, مریم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ABC News' جورج Stephanopoulos در روز سه شنبه.

مریم تهمت را بگویید-همه بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد روز سه شنبه منتشر شد. او یک روانشناس بالینی و توصیف پدربزرگ خود فرد تهمت Sr. به عنوان یک "مخالف," گفتن Stephanopoulos او "فوق العاده رانده شده و در راه است که تبدیل به افراد دیگر از جمله فرزندان او [و] زن به آلت می شود خود را به پایان می رسد."

آن است که غیر ممکن است, مریم تهمت افزود: "می دانم که دونالد ممکن است تحت شرایط مختلف و متفاوت با پدر و مادر است." پس از درگذشت پدربزرگ خود در سال 1999 مریم تهمت آموخته است که او تا به حال تقریبا به طور کامل قطع او را و برادر او را از خود خواهد شد. آنها طرح دعوی در دادگاه و او گفت Stephanopoulos به منظور "ما باعث درد بیشتر و ما را بیشتر از جان گذشته" او را خاله و عموهای لغو بیمه سلامت دریافت کردند از طریق فرد تهمت Sr. شرکت. خواهران و برادران به حل و فصل در سال 2001 اما او گفت: نبود یک نمایشگاه یک.

مریم تهمت نیز به اشتراک گذاشته است که او بازدید عموی او در کاخ سفید چند ماه پس از او افتتاح شد و او "در حال حاضر به نظر می رسید بسیار تیره و تار فشارهای. او هرگز در یک وضعیت که در آن قبل از او نبود به طور کامل محافظت از انتقاد و یا پاسخگویی و یا چیزهایی مانند آن." Stephanopoulos خواسته آنچه او را به او می گویند اگر آنها صحبت امروز و مریم تهمت پاسخ داد: "استعفا دهد." کاترین گارسیاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن