'این اعتراضات هستند جامعه عزادار.' فعالان می گویند مینیاپولیس رهبران نیاز به تغییرات شدید پس از جورج فلوید قتل

تیاو مرگ جورج فلوید در دست یک افسر پلیس احساس مانند یک "نقطه اوج" مینیاپولیس سازمان جامعه مرجان Sirdar زمان م

توسط PATRIS-FUN در 9 خرداد 1399

تیاو مرگ جورج فلوید در دست یک افسر پلیس احساس مانند یک "نقطه اوج" مینیاپولیس سازمان جامعه مرجان Sirdar زمان می گوید.

Sirdar زندگی در جنوب مینیاپولیس برای بیش از یک دهه و مشغول به کار به عنوان یک سازمان و فعال در میان شهر جوامع است. او درگیر شده است در بسیاری از تلاش های امداد رسانی در برابر نابرابری نژادی و خشونت پلیس در شهر.

"این ضربه سخت تر این آمار متفاوت است. رهبران این شهرستان نادیده گرفته اند ما" Sirdar زمان می گوید. "این شهر که فاقد [را] اراده سیاسی برای تامین امنیت به صورت سیاه و سفید و قهوه ای مردم است."

در مه 25, Floyd, 46 کشته شد در دستگیری بیش از یک اتهام جعل در سوتهسید فروشگاه مواد غذایی پس از یک افسر فشرده زانو خود را در Floyd گردن با وجود فلوید را درخواست برای کمک و نصایح مکرر است که او نمی تواند نفس بکشد. اضافی تصویری به ظاهر از دستگیری نشان داده است دو نفر دیگر از ماموران نیز زانو در Floyd بدن.

این کشتار بود که فیلم برداری توسط تماشاچیان و گردش آنلاین منجر به گسترده خشم و اعتراضات را از طریق شهرستان و کشور است.

"این بوده است دم برای سال" اوون Duckworth یک جامعه سازمان با مینیاپولیس نژادی عدالت و برابری و حمایت از گروه اتحاد می گوید. "بسیاری از مردمی می ترسم. لحظه ای خام است برای بسیاری از مردم و این زمانی است که شما می بینید شورش است که اتفاق افتاده است."

اولین اعتراض به رهبری نژادی عدالت گروه یک سازمان مردمی در مینیاپولیس, on May 26 روز پس از فلوید مرگ است. هر چند این اعتراض صلح آمیز متعاقب آن تظاهرات بزرگ شده اند بیشتر خشونت در پنج شنبه شب تظاهرکنندگان به پلیس در حوزه و تنظیم آن را به آتش کشیدند.

دیگر تظاهرات در سراسر این کشور شکسته در ایالت از جمله نیویورک و کالیفرنیا تنسی و کلرادو است.

اما میسکی نور یک فعال سیاسی و عضو, سیاه, دید جمعی یک عدالت اجتماعی سازمان در مینه سوتا می گوید که یک "روایت از شورش و غارت" را نشانی سیستمیک مسائل ظاهری در مینیاپولیس اداره پلیس (MPD) و یا از معترضان نارضایتی های آن است.

"آنچه باید اتفاق می افتد این است که پلیس باید اذعان آسیب آنها انجام داده ایم به جامعه" نور محمد نور می گوید. "این اعتراضات هستند جامعه عزادار" نور همچنان افزود که آنها در حال حاضر "گرفته زندگی خود را."

Sirdar که پیوست نژادی عدالت گروه تجمع در روز سه شنبه است اما نه با حضور در تظاهرات پس نیز معتقد است که تظاهرات متعاقب آن نیست در نتیجه یک طرح سازمان یافته.

"کسانی که سرکش تظاهرات آنها برنامه ریزی شده [تظاهرات]," Sirdar می گوید. "[اما] وقتی که ما DA حاضر به محاکمه قاتل پلیس و شورای شهر ما حاضر به برگزاری شهردار پاسخگو آنها به مردم ،

جامعه سازمان تهیه شده است و معترضان با آب, تجهیزات حفاظتی و همچنین شیر — به استحمام چشم مردم برخورد با گاز اشک آور است که مستقر شده اند توسط پلیس در موارد متعدد در سراسر چند روز گذشته. آنها راه اندازی یک منطقه کوچک به صورت مسالمت آمیز و نماز و همچنین گروه های سازمان یافته به انجام پاک کردن پروژه های نهفته در مناطق در طول روز.

William D. سبز, یک استاد تاریخ در دانشگاه آوگسبورگ در مینه سوتا می گوید که مینیاپولیس به مدت طولانی نتوانستند شهروندان خود را از رنگ و کسانی که در فقر به نقل از یک سابقه دیرینه نژادی و نابرابری.

"آنچه که من دیدم در فیلم منتقل شده است که مشکلات در داخل [پلیس] بخش بود نه خطاب شده است. این همه بیش از حد آشنا" استاد سبز می گوید. "این است که در مورد شهر و دولت مسئولیت شهروندان خود را از رنگ و فقر است."

با توجه به یک 2019 گزارش مینه سوتا NAACP نرخ بیکاری برای مردم سیاه و سفید در این شهرستان در مناطق شهری بیش از دو بار رای دادن برای مردم است. ساکنان سیاه در سراسر شهر را در نیمی از درآمد ساکنان سفید; فقط یک چهارم از مردم خانه خود را در شهرستان در مقایسه با 76 درصد از مردم سفید.

به اعتقاد فعالان این نابرابری را تبدیل به آشکار در MPD و ارتباط آن با جوامع آن را در خدمت. این به نوبه خود منجر به خشونت پلیس و کشته شدن افراد سیاه و سفید در دست MPD افسران.

و Sirdar می گوید: این وضعیت است که دیگر فقط در مورد پلیس.

"آنچه که پلیس را به جورج فلوید بود ناهنجاری" Sirdar می گوید. "بسیاری از مردم به دنبال در زاویه پلیس, [اما] آن را فراتر از یک پلیس ، پلیس آمریکا یک مشکل است اما بزرگترین مشکل این است که نژاد پرستی."

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه, مینیاپولیس, شورای شهر, معاون رئیس جمهور, Andrea Jenkins به نام برای یک وضعیت اضطراری در شهر "اعلام نژادپرستی به عنوان یک مسئله بهداشت عمومی."

در سال 2015 Jamar Clark 24 ساله غیر مسلح سیاه بود و پلیس پس از یک درگیری در مینیاپولیس. در سال 2016 Philando کاستیا ضرب گلوله کشته شد در ماشین خود را با دوست دختر خود و دختر در حد مرگ, پس از کشیده شدن توسط یک افسر فقط پنج مایل از شمال شهر است. درک چوین این MPD افسر سوم-قتل عمد و غيرعمد بیش فلوید مرگ گزارش شده است که در حال نشان داده شده توسط همان وکیلی که دفاع Jeronimo Yanez که شات کاستیا.

کاستیا مرگ نیز منجر به تظاهرات در سراسر مینه سوتا و کشور است.

در این الگوی پلیس رفتار Sirdar می گوید: MPD نمی تواند انتظار می رود برای ارائه عمومی ایمنی و اعتماد است که مینیاپولیس ساکنان نیاز است. "آنچه من هل دادن برای برچیدن اداره پلیس" Sirdar زمان می گوید.

میسکی نور concurs با این استدلال که مینیاپولیس اداره پلیس باید defunded با منابع به جای اینکه اختصاص داده و نسبت به جامعه-رهبری راه حل.

"ما دیگر می تواند افزایش بودجه پلیس," نور محمد نور می گوید. "ما به انجام کارهایی است که در واقع مراقبت از انسان است."

نوشتن به Josiah بیتس در josiah.bates@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب