در اینجا چیزی است که علم در واقع می گوید در مورد کودکان و نوجوانان و COVID-19

بenjamin Knorr 40 ساله پدر تنها در جنسویلل, Wisc., می گوید وجود دارد در مورد یک شانس 50-50 او ارسال دو نوجوان

توسط PATRIS-FUN در 8 مرداد 1399

بenjamin Knorr 40 ساله پدر تنها در جنسویلل, Wisc., می گوید وجود دارد در مورد یک شانس 50-50 او ارسال دو نوجوان فرزندان به مدرسه در این پاییز. او 13 ساله آیدن را به ویژه می خواهم به عقب بر گردیم به دوستان خود و زندگی به طور منظم. اما Knorr یک پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل و دارای آسم و ترس است که سلامت خود و منابع مالی خواهد بود خطر اگر یکی از پسران خود را به ارمغان آورد COVID-19 ساله از مدرسه به خانه.

"اگر اعداد در شهرستان دین و Rock County جایی که من کار و زندگی می کنند, آن را بیش از. ما فقط انجام آنلاین مدرسه" Knorr می گوید. "ما در حال حاضر از طریق دو ماه از آن, و بله, آن سخت بود. آن را استرس زا باشد. و بله, آن را بیشتر کار بر روی بخشی از من به خانه می آیند و تحصیل آنلاین با آنها و مسائل. اما ما نمی تواند بی خانمان."

به عنوان مدارس در سراسر ایالات متحده تصمیم بگیرد که آیا به استقبال بچه ها را به کلاس درس برای فرد در آموزش و پرورش این سقوط مدیران خود را با وزن یک مجموعه ای از متغیرهای. این خطر وجود دارد از فرزندان معلمان و کارکنان بیمار شدن یا گسترش بیماری در یک دست. اما از سوی دیگر شواهدی وجود دارد که بیرون از مدرسه می تواند تنزل کودکان یادگیری بلند مدت چشم انداز و سلامت روان; آن را سخت تر برای بسیاری از به دست آوردن مواد غذایی آنها نیاز; و آن را دشوار برای پدر و مادر به کار—به خصوص مادران که اغلب انتظار می رود که مسئولیت رسیدگی به یک مقدار نامتناسبی از مهد کودک وظایف. میلیون ها نفر از دانش آموزان در ضمن عدم دسترسی به سرعت بالا پهنای باند اینترنت و سایر فن آوری منابع مورد نیاز برای دریافت بیشتر از راه دور آموزش ساخت آن را ناکافی جایگزین برای بسیاری از.

در ضمن بحث بر سر بازگشایی مدارس تبدیل شده است به شدت سیاسی شده است. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیاری دیگر از جمهوری خواهان اعمال فشار و مدارس برای بازگشایی در بخشی به دلیل آنها می خواهند زندگی آمریکایی به عنوان طبیعی که ممکن است قبل از روز انتخابات ماه نوامبر. اما بسیاری از دموکرات ها می گویند خیلی زود برای رفتن به مدرسه و ما نباید با قرار دادن زندگی کودکان و معلمان در معرض خطر قبل از واکسن آماده است.

قرار دادن سیاست به کنار آنچه که علم تا کنون نشان می دهد این است: بچه ها ممکن است کمتر احتمال دارد به بیمار از COVID-19 و به ندرت بیمار و اگر آنها را نشان می دهد علائم و آنها به نظر می رسد کمتر به احتمال زیاد به افراد دیگر را آلوده. این ژوئن مطالعه که به بررسی اپیدمیولوژیک داده های از چین و پنج کشور دیگر نشان داد که مردم زیر 20 هستند حدود نیمی به عنوان به احتمال زیاد برای دریافت آلوده به افراد مسن و تنها 21 درصد از افراد بین 10 و 19 سال است که آلوده علائم نشان می دهد.

و مسائل پیچیده در ایالات متحده کارشناسان گفتن زمان است که مدارس آمریکا بسته در اوایل بیماری همه گیر و از آن زمان باقی مانده توقیف; بنابراین ما لازم نیست که اطلاعات خوبی در مورد راه گسترش ویروس در ایالات متحده در کلاس های درس. بهترین ما تا کنون می آید از کره جنوبی مطالعه منتشر شده در اوایل این ماه. پس از تماس با ردیابی مورد 5,700 COVID-19 بيمار محققان دریافتند که کودکان با سن کمتر از 10 گسترش این ویروس در حدود نیمی از میزان بزرگسالان بلکه کودکان و نوجوانان بین 10 و 19 گسترش آن در نرخ مشابه به عنوان بزرگسالان (اگر چه این مطالعه شامل مردم کمتر از گروه سنی که نسبت به بزرگسالان). که نشان می دهد مدیران و سیاستگذاران نیاز به فکر می کنم متفاوت در مورد متوسط و بالا دانش آموزان از آنها دانش آموزان جوان. "من به خانه از آن است که این سن پیوسته می گوید:" دکتر ویلیام Raszka اطفال متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه ورمونت. "قدیمی تر شما هستند بیشتر احتمال دارد آن است که شما قصد انتقال مشابه بزرگسالان است."

یافته های خارج از کره جنوبی بازدیدها: با کسانی که از دیگر کوچکتر مطالعات. تحقیقات به فرانسه مدارس ابتدایی منتشر شد که قبل از چاپ در ماه ژوئن هیچ شواهدی از انتقال توسط کودکان در مدارس و تحقیقات از ایسلند منتشر شده در مارس یافت می شود که کودکان زیر 10 شد کمتر احتمال دارد که تست مثبت برای این ویروس از کسانی که بیش از 10. یکی دیگر از کوچک مطالعه منتشر شده در ماه جولای بر اساس داده ها از بیمارستان در شهرستانها چینی ووهان و چینگدائو یافت که در میان 68 اطفال COVID-19 بیماران 96 درصد آلوده توسط یکی دیگر از بزرگسالان خود را در خانواده و هیچ شواهدی وجود دارد که کودکان منتقل می شود این ویروس به دیگران (که مشخص نیست از مطالعه این که چگونه دیگر 4 درصد از کودکان آلوده شد).

می تواند وجود دارد تعدادی از دلایل است که افراد جوان تر کمتر احتمال دارد به گسترش COVID-19 می گوید: جاستین Lessler متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت عمومی. این ویروس ممکن است به تکرار در کودکان به همان اندازه به عنوان آن را در بزرگسالان به این معنی آلوده کودک را کمتر ویروسی ماده به تصویب در. بعلاوه از آنجا که کودکان به طور کلی هیچ و یا کمتر شدید علائم آنها ممکن است کمتر احتمال دارد به گسترش این ویروس توسط سرفه یا عطسه به عنوان یک بیمار بالغ ممکن است.

هنوز هم که می تواند یک برکت و رحمت مخلوط می گوید Lessler—اگر یک کودک آلوده است اما به نظر نمی رسد بیمار می تواند آنها را به مدرسه فرستاده و باد آلوده کردن دیگران است. "این یک تجارت کردن" او می گوید. "اگر آنها در حال ریختن مقدار زیادی از ویروس ممکن است کمتر احتمال دارد اما آنها ممکن است خیلی بیشتر تماس بگیرید چرا که آنها نه بد." نبود بهداشت مناسب پادمان است که می تواند دردسر بزرگ برای مدارس. کودکان در سن مدرسه به طور معمول بیشتر در تماس با افراد دیگر از بزرگسالان در حالی که مدرسه در جلسه. و حتی اگر آنها در حال سرفه یا عطسه کودکان به طور کلی خیلی خوب در گسترش بیماری از طریق عادات دیگر مثل لمس کردن همه چیز را در دید و یا گریه.

یکی دیگر از بزرگ ناشناخته است که آیا کودکانی که بدون علامت و یا قبل از علامتی می تواند گسترش ویروس—دکتر ایوان مالدونادو اطفال بیماری های عفونی پزشک و اپیدمیولوژی در دانشگاه استنفورد پزشکی اشاره می کند که فوق کره جنوبی مطالعه تنها ترسیم تماس با علامتی کودکان است.

چیزی که ما نمی دانیم: حدود یک چهارم از معلمان ایالات متحده در معرض خطر بالاتری از بیماری شدید از COVID-19 با توجه به ماه جولای تحلیل توسط بنیاد خانواده کایزر, چرا که آنها بیش از 65 باید وضعیت موجود مانند بیماری انسدادی مزمن ریوی (COPD) و یا شاخص توده بدن بیش از 40. و متاسفانه بحث ها بیش از بچه های آسیب پذیری به COVID-19 اغلب sidesteps موضوع که آیا بازگشایی مدارس قرار می دهد معلمان و دیگر کارکنان خط مقدم. Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا به چراغ سبز در تاریخ 28 ژوئیه برای اعضای اتحادیه برای رفتن بر روی به اصطلاح "ایمنی اعتصاب" در اعتراض به شرایط نا امن کار. "اگر مقامات نمی حفاظت از ایمنی و سلامت کسانی که ما نمایندگی و کسانی که به ما خدمت می کنند," او گفت: اعضای اتحادیه NPR, گزارش, "هیچ چیز را از روی میز."

وجود دارد راه هایی برای کمک به کاهش خطر ابتلا به, می گوید مالدونادو: اقدامات احتیاطی مانند اجتماعی فاصله داشتن معلمان پوشیدن ماسک و چهره سپر و کودکان تقسیم به گروه های کوچک تر و سرسام آور روز مدرسه خود را می تواند به همه کمک کند. (برخی از این اقدامات به خصوص اجتماعی فاصله خواهد بود سخت تر در جم بسته بندی شده در مدارس و یا در مدارس با منابع کمتر.) "ما را دیده اند و نه انتقال هنگامی که شما اقدامات احتیاطی مناسب" مالدونادو می گوید. "بنابراین آنچه که من می خواهم به می دانم که به عنوان یک پدر و مادر است آنچه که من انجام می دهند تا مطمئن شوید کسانی که اقدامات احتیاطی در محل هستند. و این کلیدی است. اگر مدرسه می تواند آن را انجام دهد, پس از آن من خواهد راحت احساس می کنید. اگر مدرسه به نظر می رسد مانند آنها واقعا لازم نیست که عمل خود را با هم و یا آنها ندارد و منابع پس از آن من ممکن است نگران است."

آیا با توجه مدرسه و یا منطقه می توانید با خیال راحت بازگشایی در نهایت ممکن است بسته به وضعیت در جامعه به طور گسترده تر—اگر داده شده دولت و یا شهرستان است که تجربه قابل توجهی شیوع آن ممکن است عاقلانه به نگه داشتن درب مدرسه بسته شده است.

"شما نمی توانید به راحتی جدا مدارس از جامعه می گوید:" Raszka دانشگاه ورمونت متخصص. "آنها کاملا جداگانه. و اگر شما واقعا می خواهید برای به حداقل رساندن خطر انتقال در مدارس و سپس شما باید حداقل رساندن خطر در جامعه است."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن