در اینجا 12 کتاب جدید شما باید به عنوان خوانده شده در جولای

Wکلاه آیا تغییر واقعا نگاه مانند? این یک سوال در مرکز بسیاری از این ماه بهترین کتاب های جدید. در Blacktop زمی

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

Wکلاه آیا تغییر واقعا نگاه مانند? این یک سوال در مرکز بسیاری از این ماه بهترین کتاب های جدید. در Blacktop زمین بایریک مکانیک است که سخت کار می کرد برای حرکت از یک زندگی از جرم و جنایت است ملاقات با مشکلات مالی که او را ترک هیچ چاره ای جز به رانندگی ماشین گریز برای آینده دزدی. در پایان, سفید, سیاست, سیاسی, تحلیلگر Zerlina ماکسول میدارد جدا از حزب دموکرات و استدلال می کند که چرا باید آن را رد سفید سیاست به منظور واقعا تکامل است. و در یک محصول از خاطرات نویسنده مانند میشل هارپر و ناتاشا Trethewey تجزیه و تحلیل درد pasts خود را در تلاش برای درک چگونگی واقعه نهفته است انتخاب آنها ساخته شده ایم در زندگی خود را. در اینجا 12 کتاب جدید برای خواندن در ماه جولای.

زیبایی در شکستن: خاطراتمیشل هارپر (جولای 7)

در خاطرات اورژانس پزشک میشل هارپر بررسی چگونگی بیماران او درمان می شود باید به او کمک کرد تا آمدن به شرایط با این صدمات از خود گذشته است. تأمل در همه چیز از او آشفته دوران کودکی به پایان ناگهانی از ازدواج او هارپر را نشان می دهد پیچیدگی های خود شفا و بهبودی. در طول او توصیف هرج و مرج طبیعت کار است که تقویت شده با موانع او باید بر آنها غلبه به عنوان یک زن در حرفه ای تحت سلطه مردان سفید.

خرید در حال حاضر: زیبایی در شکستن در کتابفروشی | آمازون

پایان سفید سیاست: چگونه به درمان ما لیبرال تقسیم, Zerlina ماکسول (جولای 7)

تحلیلگر سیاسی Zerlina ماکسول می خواهد حزب دموکرات را به ایمان و عمل به این واقعیت است که جمعیت ایالات متحده در حال تغییر است. در کتاب جدید ماکسول بررسی شکستگی وجود دارد که در درون حزب و استدلال می کند که سیاستمداران لیبرال نیاز به اتصال بهتر با خود پایه است که دیگر به عنوان سفید و نر آن را به عنوان سال پیش. ماکسول که مشغول به کار برای هر دو, باراک اوباما و هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری مبارزات میسازد چه دموکرات ها می تواند به جلو حرکت می کند و توضیح می دهد که چرا رد سفید سیاست ضروری است به موفقیت خود را.

خرید در حال حاضر: پایان سفید سیاست در کتابفروشی | آمازون

یک سکوت صدا: زندگی روزنامه نگار کیم دیواراینگرید & یواخیم دیوار (جولای 7)

در سال 2017, سوئد نگار کیم دیوار مشغول به کار بود در یک داستان در مورد یک مخترع در کپنهاگ زمانی که او به طرز مرموزی ناپدید شد. روز بعد 30 سال نیم تنه داشت در ساحل, خارج از شهرستان. در قدرتمند خاطرات دیوار پدر و مادر به اشتراک گذاری آنها چگونه پیمایش غم و اندوه خود را در پس خود دختر را وحشتناک مرگ و تحقیق و محاکمه کرد. هر چند خود را با موضوع شصت و غمگین, Ingrid و یواخیم دیوار تمرکز کیم و زندگی او چراغ های داستان از احساسات و جاه طلبی به عنوان یک روزنامه نگار شریک و دوست.

خرید در حال حاضر: یک سکوت صدای در کتابفروشی | آمازون

Blacktop زمین بایر, S. A. کازبی (July 14)

اختصاصی پدر و شوهر, مکانیک اشکال مونتاژ با موفقیت فرار مجرمانه خود گذشته است. اما در حال حاضر خود را علاج مادر بیمار نیاز به کمک و خودکار فروشگاه او صاحب است در پریشانی مالی. او تصمیم می گیرد به یک کار به عنوان یک راننده گریز در یک جواهر دزدی و تهدید زندگی او ساخته شده توسط لغزش به او فکر کرد که او پشت سر گذاشت. S. A. کازبی را Blacktop زمین بایر شرح زیر است اشکال بر او تابیده سفر یک صفحه چرخش هیجان انگیز در مورد یک مرد تحت فشار قرار دادند به نقطه شکستن.

خرید در حال حاضر: Blacktop زمین بایر در کتابفروشی | آمازون

خواهر در متنفرم: زنان آمریکایی در مقابل خطوط سفید تقرير Seyward داربی (21 جولای)

در حالی که میلیون ها نفر از زنان در سراسر جهان راهپیمایی در پاسخ به رئیس جمهور تهمت را افتتاح بسیاری از دیگران درگیر در جنبش استقبال سفید ناسیونالیسم. روزنامه نگار Seyward داربی کالبدشکافی زندگی سه زن آمریکایی هر یک به دنیا آمد و در سال 1979 به تصویب رسید که سفید نمایش ملی در سال های پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11 و آمد به شناسایی با "alt سمت راست" جنبش است. در پرداختن به این داستان از هر یک از زن یکی از آنها دارای پناهنده از جنبش داربی ارائه می دهد یک دلسردکننده پرتره از افراط گرایی است.

خرید در حال حاضر: خواهران نفرت در کتابفروشی | آمازون

انتظار برای یک اکو: جنون از آمریکا حبسکریستین Montross (21 جولای)

روانپزشک کریستین Montross طول می کشد تکان دهنده نگاه کنید که چگونه سیستم حقوقی آمریکا رفتار افراد مبتلا به بیماری روانی است. در انتظار برای یک اکو, Montross استدلال می کند که سیستم های شکسته و ترک بسیاری از افرادی که نیاز به مراقبت درمانی را پشت میله های زندان و در رحمت از کارکنان زندان که نمی دانید که چگونه به درستی به آنها کمک کند. Montross نیز به شرح زیر چه اتفاقی می افتد و پس از آزادی روشن دلخراش راه جوامع در سراسر کشور نهفته جرم حبس.

خرید در حال حاضر: در حال انتظار برای یک اکو در کتابفروشی | آمازون

Afterlandلورن Beukes (July 28)

پس از همه گیر جهانی است, ضرب آلوده بسیاری از جمعیت جهان یک مادر به نام Cole است که مصمم به انجام آنچه در آن طول می کشد برای محافظت از او 12-year-old son مایل است. به عنوان یکی از معدود بازمانده از پسران مایل شده بود قرار دارد در یک دولت تسهیلات در کالیفرنیا تا کول آمد برای نجات خود است. در حال حاضر در اجرا این دو باید حرکت خطر ناک چشم انداز از ترس و عدم اطمینان در آن کول به پنهان مایل به عنوان یک دختر. لورن Beuke را به موقع و نگران کننده رمان Afterland, به تصویر می کشد سفر خود را در سراسر کشور به عنوان آنها در تلاش برای پیدا کردن ایمنی.

خرید در حال حاضر: Afterland در آمازون

امپراطوری وحشی, چری Dimaline (July 28)

این تقریبا یک سال پس از جوآن گذشته شاهد شوهرش ویکتور که راه می رفت او پس از آنها به مبارزه بیش از آنچه که در مورد خانواده اش به زمین است. در اولین Dimaline آخرین رمان خوان خوش کردن به او در خارج از پارکینگ—اما او هیچ ایده که او است. ویکتور در حال حاضر می رود توسط کشیش Eugene Wolff و او به نظر می رسد بسیار خطرناک تر از مرد به او یک بار ازدواج کرده. مطمئن نیستید از چه جوآن خم در متیس جامعه برای کمک به او را در درک که شوهرش تبدیل شده است. در انجام این کار, او شروع به یاد بگیرند که چگونه سنت های اجداد او ممکن است عملکرد برخی از مقدار مورد نیاز پاسخ.

خرید در حال حاضر: امپراطوری وحشی در کتابفروشی | آمازون

باید من به Yiyun Li (July 28)

در حالی که ساکن در یک مرکز ارشد زندگی 81 ساله مادر بزرگ Lilia Liska است یکباره به عقب در زمان هنگامی که او می خواند و او معشوق سابق رولاند را منتشر خاطرات نوشته است. او شروع مارک کردن صفحات با خود خاطراتی از حوادث رولاند توضیح داده شده و نشان دهنده بالغ دختر که او دست به خودکشی. مانند او در سال 2019 رمان که در آن دلایل پایان, Yiyun Li ایجاد, حساس, عجیب و دلخراش حساب مادری عشق به عنوان Lilia فرآیندهای زیان او با تجربه در زندگی خود.

خرید در حال حاضر: باید من را در کتابفروشی | آمازون

Intimations: شش, مقالات, Zadie اسمیت (July 28)

شش رساله شامل Zadie اسمیت آخرین مجموعه ای که او نوشت: در طول چند ماه اول اقامت در خانه سفارشات. هر چند باریک کتاب Intimations قطاری از ناآرامی های مدرن ما حاضر به عنوان اسمیت نشان دهنده COVID-19 همه گیر و آن مربوط به مسائل مربوط به امتیاز و نابرابری. او فوری صدای پردازد و همه چیز را از آنچه مهم می شود در انزوا به واکنش جهانی به جورج فلوید را کشتن. نویسنده می پرسد سوالات هر دو به موقع و بی انتها در مورد چگونگی پاسخ به بحران و رنج.

خرید در حال حاضر: Intimations در کتابفروشی | آمازون

یادبود درایو: یک دختر خاطرات, Natasha Trethewey (July 28)

زمانی که او 19 سال Natasha Trethewey دچار یک تراژدی وحشتناک: سابق ناپدری به قتل مادر خود را. در انتظار خاطرات سابق ایالات متحده شاعر و برنده جایزه پولیتزر برنده جایزه اندیشد تاثیر این سوزاننده تروما در زندگی او و هنری و منعکس کننده بر او و مادرش میراث. Trethewey مکان رویداد در این زمینه از او تربیت در جنوب آشکار جوانان شکل استفاده داخلی و نژاد پرستی. در بررسی آنچه آمد قبل و بعد از وحشتناک رویداد Trethewey بر قدرت عشق بین مادر و دختر.

خرید در حال حاضر: یادبود رانندگی در کتابفروشی | آمازون

من نگه داشتن یک گرگ به گوش: داستانلورا ون دن برگ (July 28)

لورا ون دن برگ را به آخرین مجموعه شامل 11 داستان های جدید, هر وهم آور و رویا که توسط یک شخصیت زن است که کمی قطع از واقعیت است. یک زن impersonates او خواهر گم شده در یک کنفرانس در خارج از کشور. دیگر به یاد مرکز درمانی که در آن او زندگی می کردند به عنوان یک نوجوان پس از تلاش برای خودکشی. چندین نمی تواند فرار pasts خود یک درس یک شخصیت خاص می آموزد پس از در حال اجرا به او برادر همسر سابق در حالی که در شهر مکزیک. ون دن برگ می نویسد: در مورد هر یک از زن در تاریک و عجیب و غریب صدای, interjecting یک نگاه اجمالی از گاز گرفتن طنز در میان آیات از درد و از دست دادن.

خرید در حال حاضر: من برگزاری یک گرگ توسط گوش در کتابفروشی | آمازون

نوشتن به Annabel Gutterman در annabel.gutterman@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن