HBO حداکثر مقدار زیادی از محتوا است. در اینجا نشان می دهد و فیلم به تماشای اولین

On, مه 27, WarnerMedia وارد جریان جنگ با HBO حداکثر. جریان پلت فرم دارای 10 ، 000 ساعت از محتوا از جمله یک تخ

توسط PATRIS-FUN در 7 خرداد 1399

On, مه 27, WarnerMedia وارد جریان جنگ با HBO حداکثر. جریان پلت فرم دارای 10 ، 000 ساعت از محتوا از جمله یک تخته سنگ از برنامه نویسی اصلی و پشت فروشگاه HBO اصل حق رای دادن فیلم, تلویزیون را نشان می دهد و بیشتر.

HBO Max که هزینه $14.99 در هر ماه می رسد و در حدود نیمی از یک سال پس از wildly موفق دیزنی+ و کمتر موفق تلویزیون اپل+, در, پاشنه, از on-the-go mobile streamer Quibi و فقط پیش از ان بی سی اولین طاووس در ماه جولای. آن را نیز اراضی در حالی که بسیاری از مردم همچنان به ماندن در خانه به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات در محل باقی می ماند و یا به طور آزمایشی برداشته—زمان که آورده هر دو در یک سنبله در جریان و یک دوره آیش برای زمان واقعی تلویزیون و سینما.

دقیقا چگونه HBO حداکثر به جریان چشم انداز باقی مانده است دیده شود اما تا کنون WarnerMedia استراتژی به نظر می رسد تکیه بر تعداد محدودی از اصل برای جلب رضایت بینندگان از سنین مختلف و تمایلات—Elmo, voguing و گشتن در میان تساوی در اولین سری شش—و یک مجموعه که شامل DC comics, فیلم, CNN docuseries CW را نشان می دهد و برادران وارنر فیلم از سال های اخیر (دیوانه غنی آسیایی, ستاره متولد شده است) به چند دهه گذشته (جادوگر شهر اوز, کازابلانکا).

به طوری که در آن برای شروع با HBO حداکثر? برای اولین بار به عنوان خوانده شده ما تلویزیون منتقد را در شش HBO Max اصل راه اندازی شده امروز است. (تابستان را ببینید آغاز بکار بیشتر از یک Amy Schumer docuseries و دوستان و بازیگران مراسم ویژه به یک Jordan Peele-تولید, علمی تخیلی, ترسناک انطباق و Seth Rogen, زمان سفر کمدی.) و اگر شما در خلق و خوی برای rewatch مورد علاقه و یا کشف یک مو, اماتور, لاتین برای اولین بار در اینجا برخی از ایده ها برای چه به تماشای در قریب به اتفاق پشت فروشگاه HBO حداکثر.

واقعیت تلویزیون Docuseries سفر و بازی را نشان می دهد

به سبک آمریکایی

مد بازتابی از بار زندگی می کنیم و این که هرگز روشن تر نسبت به سبک آمریکایی, یک سری چهار بخشی است که به بررسی چگونه آنچه که ما می پوشند می توانید بگویید داستان از چه چیزی اتفاق می افتد در جهان ما—اجتماعی و سیاسی در غیر این صورت. از اختراع لباس شنای زنانه دوتکه به ظهور قدرت "کت و شلوار" برای زنان به سبک آمریکایی بررسی چگونگی لباس کمک نوشتن روایت آمریکا در قرن 20.

در خانه با Amy Sedaris

در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از تهیه و پخت و پز در خانه با Amy Sedarisآن را حیله گر کمدی است که طول می کشد در مرکز صحنه در طرح طنز سری. برگردان های ترسناک در فیلم محبوب زندگی نشان می دهد بحث Sedaris به ارمغان می آورد بدون نگه می دارد-منع zaniness که رشد او وفادار fanbase کمدی مرکزی به سمت تقسیم طرح از سعادت های داخلی که از ویژگی های دوستان معروف مانند Stephen Colbert and Rachel Dratch.

کانن سفر

شروع با infamously راکی شروع نمایش امشبکونن اوبراین هرگز به نظر می رسید که همه راحت پشت میز درگیر شدن در بال بال تند تند از افراد مشهور small-talk. به جای او رونق در از راه دور بخش در سراسر جهان, که در آن او شفاهی spars با غیر شوهای انواع و یادگیری در مورد فرهنگ های مختلف با deprecating لذت. بهترین بخش شامل برخوردهای بی دست و پا با یک زبان کره ای, مربی یک رم کوبا موزه راهنمای تور و گرینلند گزارش آب و هوا.

قطعات ناشناخته

در حالی که قضیه ساده بود—یک آشپز در roams جهان به دنبال نیش و یک آبجو—اعدام بود ، در هر قسمت از docuseries قطعات ناشناخته, Anthony Bourdain با نزدیک شدن جدید مواد غذایی محلی با گرسنگی نه تنها برای مواد غذایی آن, تاریخ و فرهنگ در فرایند دادن یک منادی به حاشیه رانده شده. علاوه بر این ، او گفت: عالی داستان برداشته مبارزه رستوران در آغوش گمرکی از راه دور نقاط جهان—و در بالا از آن همه فقط یک بسیار خوب آویزان.

که خط آن به هر حال ؟

کمدی تریک ممکن است از نفع کاهش یافته در جریان اصلی اما که خط آن به هر حال ثابت شده است که انعطاف پذیری آن و روده متلاشیکننده خنده-شایستگی بیش از 22 سال و چند دوره از کمدی. Ryan Stiles, Colin Mochrie و Wayne Brady انجام بداهه skits شوخی و موسیقی در حالی که Drew Carey یا Aisha Tyler به عنوان میزبان; نشان می دهد که اغلب جالب ترین زمانی که این بیت از ریل و اعضای بازیگران شکستن. یک standout قسمت از 2000 امکانات خیلی خوشحال رابین ویلیامز در شکل نادر.

شما همچنین ممکن است مانند:

1968

9/11: 15 سال بعد

آمریکایی سلسله: The Kennedys

لیسانس

لیسانس

بوش سال: خانواده. وظیفه. قدرت

Chasing Life با سانجی گوپتا

کریستین امانپور: سکس و عشق در سراسر جهان

ایسنا دهه, سری

جنایات قرن

الن بازی از بازی های

پایان: در داخل آخرین روز از اوباما در کاخ سفید

پیدا کردن عیسی: ایمان. واقعیت است. جعل

تاریخ کمدی

پاپ: مرد قدرتمند ترین در تاریخ

رقابت برای کاخ سفید

رستگاری پروژه

این است که زندگی با لیزا لینگ

Top Gear

گوزیدن, کیر

واندر لیست با Bill Weir

این Windsors

عاشقانه

13 Going on 30

قضیه از 13 Going on 30 آغاز می شود با یک نخبه نوجوان دختر خواب: حمل و نقل سریع به آینده را زمانی که او دیگر نمی خواهد بی دست و پا به سختی نوجوانی, اما 30 لاسی و پر رونق است. این یک مفهوم است که به راحتی می تواند به نوبه خود saccharine—اما جنیفر گارنر را به نوبه خود به عنوان رشد کرده اما هنوز به صورت جدی و عاشقانه جینا یخ است یابم وام گرما و ماده به یک رام-com در مورد تحقق است که گاهی اوقات دور پای شما خواب بود با شما در تمام طول.

سحر و جادو مایک

وجود دارد مقدار زیادی از شکم washboard و پاره پاره bods در این احمقانه فیلم در مورد مرد لخت کون پتی, اما چه چیزی باعث می شود سحر و جادو مایک ارزد (و تماشای دوباره) آن قلب است. آزادانه در بزرگسالان جوان سال از Channing Tatum عنوانی که نقش شخصیت این فیلم به دنبال مایک سفر hustling با شغل های عجیب و غریب در روز و خیره کننده جمعیت swooning زنان در شب قبل از یک جوان protegée و جدید عشق و علاقه او را به تجدید نظر در جاه طلبی های خود را در زندگی.

Miss Congeniality

ساندرا بولاک است که یک مامور اف بی آی تبدیل undercover مسابقه ملکه زیبایی شرکت کننده در یک ماموریت برای جلوگیری از یک تهدید به بمب گذاری در دست ایالات متحده رقابت است. 2000, کمدی, که تعداد Michael Caine و کندیس برگن در میان بازیگران, ازدواج مظاهر مسابقات زیبایی—از baton twirling به یادگیری 'مردانه'—با تمام لرزش از یک رمز و راز است.

کسب و کار مخاطره آمیز

در برک آوت او در نقش یک endearingly جوان تام کروز نقش یک well-to-do, نوجوانان در سمت چپ خود را برای یک غیر عمدی آخر هفته وحشی, مهمانی, نمیتوانیم و کارآفرینی رفع. این یک coming-of-age کمدی با لبه های کروز در که یاد رقص-در-خود-لباس زیر صحنه. برای رجعت به اوایل '80s و اقامت برای گفت و گو است که برگزار می شود.

When Harry Met Sally

Nora Ephron را شاهکار است دست پایین بهترین کمدی رمانتیک تا کنون ایجاد شده—و نه فقط به این دلیل که کاتز را در مغازه اغذیه فروشی ، می تواند مردان و زنان بود دوستان ؟ البته. چه هوشمندانه در مورد این فیلم را متهم گفتگوی بورسی—و بیلی کریستال و مگ رایان اجرای—این است که مکالمات خود را التماس این سوال می تواند این دو نفر خاص کاملا با دیدگاه های مخالف در رابطه جنسی و عشق بیشتر از دوستان ؟ پاسخ هرگز نتواند به لذت است.

شما همچنین ممکن است مانند:

دیوانه غنی آسیایی

خطرناک رابط

ستاره متولد شده است

نوع فیلم: ابرقهرمانان وحشت و جنایت و بیشتر

دهم:

به لطف مو-بالا بردن پرش هراسان و رنگ پریده تصویر در اختیار داشتن شیطانی این ترس تلنگر به دست آورده R امتیاز جلوتر از آن در سال 2013 انتشار به سادگی به صورت کاملا وحشتناک است. با بازی ورا فارمیگا و پاتریک ویلسون به عنوان ازدواج demonologists اد و لورن وارن اصلی برآمده بازگو گفته "داستان واقعی" از دهه 1970 فراموش نشدنی از Perron خانواده است و باعث دومین-پرفروش ترسناک حق رای دادن در تمام دوران پس از گودزیلا.

DC تمدید جهان فیلم

DC تمدید جهان آمده است یک راه طولانی از هنری Waters اول graced صفحه نمایش بزرگ به عنوان سوپرمن در مرد از فولاد. با standout اقساط مثل Wonder Woman, Shazam! و جدید ترین DC تلنگر, Harley Quinn: پرندگان شکاریدربارهی حق تابیده هنگامی که تمرکز بر روی داستان منشاء فن-شخصیت های مورد علاقه و نه بیش از حد تیره throughline از بتمن در مقابل سوپرمن حماسه.

رفتگان

در مارتین. اسکورسیزی برنده جایزه اسکار موش و گربه, گانگستر, حماسه, لئوناردو دی کاپریو و مت دیمون بازی یک پلیس جاسازی شده در یک سازمانی جنایی و کیفری تعبیه شده در نیروی انتظامی به ترتیب, هر یک به دنبال سر و گوش آب دادن دیگر. قابل توجه بازیگران شامل جک نیکلسون مارک والبرگ و Alec Baldwin, همه مصرف stabs در بوستون لهجه. سریع کاهش و تغییر دیدگاه مخاطبان در انگشتان پای خود را حتی در یک rewatch.

بیل را بکش

اوما تورمن stabs, مشت, لگد, چرخش و glowers راه خود را از طریق چهار ساعت از انتقام در این دو بخش کوئنتین تارانتینو حماسی است که به عنوان خمیری خشونت آمیز و سرگرم کننده که هر تارانتینو فیلم. بازی عروس تورمن دعوا از طریق چندین مجموعه یاد قطعه از جمله پوچ غوغا در خانه از رنگ آبی برگ و وحشی one-on-one آخر در برابر لوسی لیو. و با روشنایی ضعیف تابیدن از امید که جلد 1 و 2 نخواهد بود پایان سریال—بازیگران عضو Vivica A. Fox گفت: در این ماه که قسط سوم را می توان در آثار.

هابیت سه گانه

در حالی که نه به شدت موفق به عنوان ارباب حلقه ها , فیلم, پیتر جکسون سه بخش اقتباس از J. R. R. Tolkien اصلی Middle-earth داستان ارائه می دهد یک خطر ناک مقدمه ای برای سرنوشت ساز جنگ از حلقه که به جای 60 سال بعد. مارتین فریمن ستاره به عنوان یک جوان بیلبو بگینز که عموی فرودو بگینز (Elijah Wood) که در نوردید تا به یک تلاش است که نه تنها باعث تغییر زندگی خود را, اما این دوره از جهان برای همیشه لطفا برای.

ارباب حلقه ها سه گانه

پیتر جکسون live-action سازگاری J. R. R. Tolkien فانتزی حماسی awed علاقمندان به سینما در زمان آزادی آنها باقی می ماند و یک سنگ محک برای این ژانر است که طرفداران دوباره وقت و زمان دوباره. سه گانه به شرح زیر هابیت فرودو و هشت اصحاب به عنوان آنها به دنبال از بین بردن ملعون حلقه قدرت قبل از قریب به اتفاق نیروهای تاریکی lord Sauron مصرف Middle-earth—جارو داستان شجاعت دوستی و پیروزی خیر بر شر است.

اقیانوس 11

استیون سودربرگ را بازسازی کلاسیک heist فیلم ocean's 11 ممکن است فقط به عنوان بسیاری rewatchable فیلم تا کنون فیلم برداری شده است. آن را مملو از ستاره های سینما—جورج کلونی, براد پیت و جولیا رابرتز, فقط به نام چند—همه به وضوح با داشتن زمان زندگی خود را حلق آویز کردن در لاس وگاس (و در پیت را مورد بهره گیری وگاس' عرضه آشپزی تقریبا در هر شات از فیلم). و مهم نیست که چگونه بسیاری از زمان شما دوباره این فیلم چیزی وجود دارد به خصوص رضایت بخش در مورد تماشای تمام قطعات از دنی اقیانوس پیچیده دزدی به جای قفل.

درخشان

"Hereeee را جانی" croons جک نیکلسون با تبر-دارای حق اعمال جک تورانس او به عنوان ساقه همسرش (شلی دووال) از طریق روح آلوده را نادیده می گیرند هتل برای اولین بار به ارمغان آورد به زندگی استفان کینگ 1977 رمان به همین نام است. که تنها یکی از بی شمار یاد صحنه—از ظاهر وحشتناک از جهان creepiest دوقلوها به فراموش نشدنی نشان از معنای واقعی "Redrum"—در Stanley Kubrick را در سال 1980 اقتباس از پادشاه داستان تبدیل شده اند که برخی از قابل تشخیص ترین تابلوهای در American horror تاریخ است. برای پادشاه purists آن ممکن است مهم توجه داشته باشید که نویسنده معروف محکوم کرد Kubrick را در داستان خود را.

شما همچنین ممکن است مانند:

هر بتمن و سوپرمن فیلم از 40 سال گذشته

The Matrix Trilogy

فیلم های کلاسیک

کازابلانکا

یک دلیل وجود دارد که برجسته کردنی, 1942 زمان جنگ عشق داستان Casablancaبا بازی هامفری بوگارت و اینگرید برگمن باقی مانده است یکی از محبوب ترین فیلم های دهه آتشین محکوم عاشقانه بین بوگارت ریک و برگمن Ilsa کاهش به وضوح در سراسر دهه و فراگیر تم جنگ و عشق و فدا کردن برای خوب بیشتر هستند به طور طبیعی, بی انتها است.

شهروند کین

اورسن ولز' 1941 اولین زمان بوده است برای چندین دهه به عنوان یکی از بزرگترین فیلم های تمام دوران است. شهروند کین شرح زیر است داستان media mogul چارلز فاستر کین یک شخصیت بر اساس ترکیبی از زندگی واقعی newspapermen از جمله ویلیام راندولف هرست و جوزف پولیتزر به عنوان یک خبرنگار سعی می کند به کشف معنای حرف آخر را او utters: "Rosebud." خبرنگار جستجوی کشف کین گذشته و رنگ یک پرتره از روزنامه نجیب زاده از طریق چشم کسانی که او را می دانستند.

جادوگر شهر از

دوروتی ماجراهای عجیب و غریب, technicolor fantasyland هستند مسائل American legend. از پر زرق و برق شهر زمرد به جادوگر ستمکار را امضا cackle—و تمام کسانی که برای همیشه لطفا برای-stuck-in-your-head آهنگ ها—هر صحنه از جادوگر شهر از با احشایی شادی (و چند ترور) با درخشان جودی گارلند اسیر ابدی در جوانان است. آیا این را حس ؟ نه بیش از حد, اما کفش مطمئن شوید که آیا درخشش.

شما همچنین ممکن است مانند:

2001: یک اودیسه فضایی

ارابه های آتش

رنگ بنفش

آخرین سامورایی

کودکان و نوجوانان و خانواده مطالب

Looney Toons

برای همه پدر و مادر bemoaning تماشای dumbed-پایین کودکان و نوجوانان کارتون برای بار 100 در قرنطینه یک راه حل: می توانید بچه های خود را در دام Looney Toons. هرگز به عنوان با ارزش خود را به عنوان دیزنی رقبا و همیشه در رقابت برای پدر و مادر می خندد و همچنین کودکان و نوجوانان', کلاسیک بیت مانند "what's Opera, Doc?" یا اشکالات و سفیه استدلال بیش از اردک های نجومی و خرگوش فصل ارائه مهلت استقبال از برخی دیگر مغز ذوب کارتون.

دختران Powerpuff

قبل از اینکه زن یا کاپیتان مارول تا به حال خود را در صفحه بزرگ زنانه , دختران Powerpuff, بود, بی سر و صدا تغییر جنسیتی استعارههای در طول کارتون صبح روز شنبه در 1990s. سه دختر کوچک ابرقهرمانان ساخته شده از شکر و ادویه و همه چیز خوب و چیزی کمی بیشتر شیطانی به نام شیمیایی X—نشان سه اساسا تغییرات مختلف در زنانگی و قدرت بی سر و صدا به کودکان اجازه ابراز ورزش و نقاط قوت خود را در راه های مختلف.

فضای جم

چه راهی بهتر برای تغذیه خود را تاریخ و زمان آخرین رقصسوخت Michael Jordan نوستالژی از با فضای جم, یک, کمدی, که کاملا جبران اردن بیش از حد رقابتی شدت با Looney Tunes' کمدی بزن و بکوب absurdism. برای کودکان و نوجوانان آن را یک اشوبگرانه بدون ذهن و بسیار خوشحال برای بزرگسالان, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای لذت بردن از چشمک زدن-و-شما-miss-آن innuendoes به underrated حمایت از عملکرد بیل موری. و تاریخ و زمان آخرین رقص طرفداران ممکن است کنجکاو شباهت بین شرور آقای Swackhammer و خاص شیکاگو بولز مدیر است که ویژگی های برجسته در این مجموعه است.

استیون جهان

یکی از محبوب ترین و تحسین متحرک را نشان می دهد برای اولین در چند سال گذشته استیون جهان به شرح زیر عنوانی نوجوان او به عنوان دفاع از زمین با سنگهای کریستال سه زن-ارائه nonbinary بیگانگان. نشان می دهد در کارتون شبکه اول ایجاد شده توسط یک زن و ستایش شده است برای آن هوش عاطفی توسعه شخصیت موسیقی اعداد و استادانه دست زدن به مسائل مربوط به سلامت روان مانند اضطراب و انزوا.

Studio Ghibli , فیلم,

قصه گو استاد هایائو میازاکی از بنیانگذاران استودیو Ghibli است مسلما بزرگترین انیماتور در تمام دوران است. او تخیلی فیلم ترکیبی از فانتزی و واقعیت محیط زیست و فلسفه است. اما آنچه آسانسور Miyazaki بالاتر از دیگر انیماتورها—از جمله والت دیزنی—واقعیت این است که او اعتماد دارد که کودکان و نوجوانان هستند که قادر به فکری عمیق به عنوان بزرگسالان است. استودیو Ghibli فیلم مدت طولانی است که در دسترس نیست به جریان بنابراین اگر شما فقط در حال فرو بردن انگشتان خود را در برای اولین بار سعی کنید دلگرم همسایه من Totoro برای کودکان کوچکتر و عمیق Spirited Away کمی برای بچه های بزرگتر.

Sesame Street

وجود دارد یک دلیل آن بوده است در هوا برای بیش از نیم قرن: این آموزش برای کودکان و نوجوانان به مراتب از مغز بیحس کننده برای پدر و مادر و اغلب سرگرم کننده برای هر دو—با آن یابم و اوباش از هیولا و از لحظه مهمانان مشهور. از معرفی Muppets زندگی با اچ آی وی و اوتیسم به جهان پایدار مرثیه به کوکی, خیابان کنجد است که احساس گناه به عنوان زمان روی صفحه نمایش برای littles آنهایی می شود.

شما همچنین ممکن است مانند:

کارآگاه Pikachu

آزمایشگاه دکستر

Flintstones

Jetsons

The Goonies

Gremlins

Gremlins 2: The New Batch

پاهای مبارک

آهن غول

لگو فیلم

رژه پنگوئن ها

Scoobie دوو

Smurfs

سریال های تلویزیونی و Miniseres

دختر شایعات بی اساس

این نوجوان مدرن, درام, کلاسیک مراکز فوق ثروتمند دبستان دانش آموزان در منهتن در شرق فوقانی جانبی که عاشقانه, دعوا, حرکت و دوستی ردیابی توسط یک وبلاگ نویس ناشناس. آمده برای heartrending breakups حماسه اعمال انتقام, کریستن بل, وبلاگ نویس, صدا و برخی از ستارگان در اواخر aughts گزینه های مد.

محترم زن

این مودی هیجان انگیز در بیهوده از محافظ یا کمی درامر دختر ستاره Maggie Gyllenhaal به عنوان یک بریتانیایی-اسرائیلی زن که فروشنده اسلحه گرم به قتل رسید قبل از اینکه چشم خود را. Gyllenhaal سکس با زن دارای ماموریت های انسان دوستانه در فلسطین است که ممکن است به خطر بیافتد توسط خونین گذشته و همچنین رقابت منافع آمریکا و انگلیس و اسرائیل و هوش. اگر شما عشق John le Carré-سبک spycraft این درام است برای شما.

The OC

Ugg چکمه های کوتاه دامن و لباس شنای زنانه دوتکه صدر بودند aspirational مدرسه اولیه-aughts تمام به دلیل The O. C. آن را نهایی دبیرستان, درام, انداختن بچه از "اشتباه" طرف آهنگ به moneyed طنز ساحل نیوپورت بیش از یک موسیقی متن از دوران جالبترین, indie در, bands. درهم عشق زندگی رایان, Marissa ست تابستان و خانواده خود را سرگرم کننده به تماشای آن سبکتر لحظات کمدی و خورشید خیس پرنیان است که آزمون زمان ایستاده بود. (در آن بعد از فصل ملودرام نوسان به حتی soapier خاک.) بدون The O. C., ممکن است ما هرگز اضافه شده Chrismukkah به ما ملی واژگان و برای که به تنهایی ما باید سپاسگزار باشد.

غرور و تعصب

در میان بسیاری از لوازم جانبی از جین آستن کلاسیک رمان بی بی سی miniseries, بازیگران کالین فرث به عنوان آقای دارسی و Jennifer Ehle به عنوان الیزابت بنت و خارج از غرفه به لطف آمیزش شیمی بین این دو منجر به عنوان شخصیت خود را به حرکت از یک سوء تفاهم متقابل از یکدیگر برای تحقق آنها فقط ممکن است به معنای. و با شش قسمت از این سری می دهد سخاوتمندانه اتاق به غرور و تعصب's ثانویه شخصیت های تنگ کردن برای مثال خانم بنت را انقباض غیر ارادی ماهیچه شایسته رفتار یا جین بنت خود را عاشقانه با همسایه آقای Bingley. برای طرفداران از دوره قطعات این نسخه ضروری است—نه به خاطر این که دریاچه که در آن فرث را دارسی ظهور از شنا خود را پیراهن سفید چسبیده به قفسه سینه خود را درست قبل از در حال اجرا را بسیار شگفت زده الیزابت.

بال غربی

در حالی که آرمان گرایی interoffice عاشقانه و محرک soliloquizing از Aaron Sorkin به نوبه خود از قرن درام ممکن است احساس عجیب و جالب, هنوز هم وجود دارد چیزی بسیار قدرتمند در مورد تماشای یک تیم توانمند و با انگیزه کارشناسان کار خود را سخت برای حل و فصل این کشور با مشکلات. مارتین شین ستاره به عنوان رئیس جمهور Josiah Bartlet به عنوان او دولایه با کابینه خود به ارمغان آورد به زندگی یکی از بهترین, بازیگری, بازیگران در حافظه اخیر—از جمله Allison Janney, Rob Lowe, Bradley Whitford, Dulé Hill, و بسیاری دیگر.

شما همچنین ممکن است مانند:

دکتر

Pretty Little Liars

حتی بیشتر از فیلم

محافظ

ویتنی هوستون ساخته شده است اولین فیلم در سال 1992 را محافظکه در آن او به نظر می رسد به عنوان یک ستاره پاپ و بازیگر که در عشق می افتد با محافظ (با بازی کوین کاستنر) که او را حفاظت از خطرناک استاکر. این فیلم نمایشی صابون و بیش از این بالا ؟ بله, اما آن را نیز خوشمزه قانع کننده تا حد زیادی به هوستون روی جاذبه و یکی از بهترین موسیقی متن فیلم در تمام دوران است.

اسپری مو

شادی infuses Hairspray2007 موسیقی فیلم اقتباسی از جان واترز اصلی که به شرح زیر تریسی Turnblad یک به علاوه اندازه dance-وسواس نوجوان در دهه 1960 بالتیمور که پس از فرود در یک نقطه بر روی یک تلویزیون محلی رقص نشان می دهد تصمیم می گیرد به ادغام برنامه, بسیار, به جرم سفید showrunners. در حالی که اسپری مو's تن نیست دقیقا ساخته شده برای سال 2020 با تمرکز خود را بر تریسی وزن و جان تراولتا برای بازی در نقش تریسی, مادر, موسیقی آهنگ-و-رقص روال باقی می ماند بسیار جاذب است.

لبخند مونا لیزا

در این سال 2003 درام, جولیا رابرتز نقش های غیر متعارف هنر معلم تاریخ در کالج ولزلی در 1950s—دوره ای در تاریخ آمریکا هنگامی که زنان اغلب فرستاده به دانشگاه با تنها هدف از پیدا کردن خوب شوهران—که تحریک جنجال در دانشگاه با تشویق دانش آموزان جوان به دنبال فراتر از یک "خانم" درجه. در حالی که درس خود را در مورد معنای هنر و شادی از زندگی یک زندگی مستقل ارزشمند آن را Kirsten Dunst تحول از محافظه کار و ازدواج-آماده بتی به مشتاق دانشجوی حقوق است که درایوهای فیلم است.

رستگاری از شاوشنگ

به طور گسترده ای به عنوان یکی از محبوب ترین فیلم تمام دوران The Shawshank Redemption بازگو نزدیک به 20 سال است که بی ادعا banker Andy Dufresne (تیم رابینز) صرف در زندان پس از اینکه به اشتباه به جرم قتل همسر خود و معشوق خود را. روایت همیشه موثر بر Morgan Freeman, این تند و تلخ داستان از درد و رنج و امید و نشکن دوستی دیگر است استفان کینگ اقتباس کتاب است.

شما همچنین ممکن است مانند:

Austin Powers

Million Dollar Baby

چیزهای راست

کمدی و انیمیشن بزرگسالان

دوستان

در حالی که راشل راس مونیکا قمر جوی و چندلر شده اند از صمیم قلب از دست رفته پس از دوستان چپ Netflix در سال گذشته تمام 10 فصل از طنزهای تلویزیونی NBC به زودی خواهد شد وجود دارد برای شما در HBO Max همراه با این برنامه ریزی بسیار پیش بینی بازیگران در مراسم. بسته بندی شده با خطوط به یاد ماندنی و صحنه از "ما در شکستن!" که یکی از نیش چتر دریایی و دوستان باقی مانده است مخاطب مورد علاقه در بیش از 15 سال پس از آن رفت هوا.

دفتر (انگلستان)

تنها با 14 قسمت کل این دفتراست که الهام گرفته از بسیار محبوب در نسخه ایالات متحده باقی می ماند درخشان دستیابی به mockumentary فرم. Ricky Gervais " دیوید برنت کامل ناامن انقباض غیر ارادی ماهیچه القا مدیر در یک شرکت کاغذ که منجر تیم خود را با یک خنده دار ترکیب سیاسی نادرستی و خودشیفتگی. طرفداران ایالات متحده اقتباس که هنوز تماشا قطعا باید به دنبال اصل است.

Rick and Morty

چگونه بسیاری از تلویزیون نشان می دهد می تواند باعث رشد مردان به صحنه تظاهرات توده بیش از یک سس تند و یا پرش به بالا و پایین در یک فست فود ضد فریاد "من ترشی Riiiiiiick?" چنین است قدرت Dan Harmon را Rick and Morty که در آن مشروبات الکلی و sociopathic دانشمند میکشد خود را به راحتی وحشت زده نوه در خطرناک و absurdist ماجراهای طریق multiverse. این پوچ و اغلب تند و زننده نشان می دهد برای همه نیست—اما بسیاری از مردم مانند آن را به طوری که آنها به صورت تمام هویت در اطراف آن است. ادامه در خود احتیاط.

ربات مرغ

وجود دارد بیش از 200 قسمت را انتخاب کنید هنگامی که غواصی به ست سبز و متی Senreich را bizarrely خنده دار stop-motion sketch comedy نشان می دهد. با بیت کاوش چگونه امپراتور Palpatine تعامل با Darth Vader در پشت صحنه به چه Jason Voorhees می کند هنگامی که او را به قتل نوجوان در اردوگاه دریاچه کریستال هتاک فرهنگ پاپ تقلید هستند که نام این بازی در این انیمیشن عجیب و غریب است که تماس های کارتون شبکه اواخر شب شنا بزرگسالان, صف, صفحه اصلی.

پارک جنوبی

در جنوب پارک نویسندگان " اتاق هیچ چیز مقدس است و این کمک کرده است تا سازندگان مت استون و Trey Parker طنز باقی می ماند بی امان برای بیش از 20 سال است. اما بر خلاف دیگر کمدی که به صورت تصادفی هدف در پدیده فرهنگی و چهره های محبوب فقط به خاطر سود چند می خندد جنوبی پارک's تاول کمدی همواره چند وجهی است. نفت خام کودکان و نوجوانان در حال رشد در جنوب پارک کلرادو کشف برخی ناراحت کننده است اما لازم حقایق در مورد همه چیز از فرهنگ بازی به gentrification به برخی از کلیسا است که جذب بسیاری از لیست ستاره های فیلم های.

شما همچنین ممکن است مانند:

آدم همه چیز خرابه

ماجراجویی زمان

ورزشهای آبی نوجوان نیروی گرسنگی

The Big Bang Theory

The Boondocks

The Fresh Prince of Bel-Air

Mad TV

سری اصلی HBO

بری

شما نمی کسب 30 نامزد امی برای هیچ چیز: Alec Berg, و, Bill Hader تیره کمدی در مورد یک هیتمن در تلاش برای تغییر زندگی خود و تبدیل شدن به یک بازیگر آمیخته تلخ اکتشافات PTSD با خنده دار کرتهای فرعی در حالی که اجتناب از ستایش مرگبار خود-اما-تلاش-برای-تغییر ضدقهرمان است. Hader بزرگ است اما حمایت از بازیگران Henry Winkler, Anthony Carrigan سارا گلدبرگ و دیگران را نشان می ارزد

کمی بزرگ نهفته است

این شکوه سری بر اساس لیانه Moriarty رمان به همین نام است که مطالعه در تضاد: اسرار تاریک و رسوایی که در مرفه خورشید چیزی با نقاط رنگارنگ سواحل مونتری; خرده کشتی بین محافظ مادران انحراف چشم از خشونت درگیری های داخلی است. این عناصر افزایش حماسه در رمز و راز قتل است که سنگ ها یک خواب آلود در ساحل شهر به هسته اصلی آن است. نشان می دهد که در آن بهترین زمانی که آن را پوستی با این juxtapositions که آن را اغلب با تشکر از تلاش های آن بازیگران همه ستاره یعنی ریس ویترسپون, نیکول کیدمن, Laura dern, Shailene Woodley و Zoë Kravitz.

Carnivàle

تنظیم طول محیط زیست فاجعه گرد و غبار باول از 1930s, این عجیب و غریب نشان می دهد به شرح زیر مرموز سفر سیرک به شدت در شکار برای کاربران patsies و عفو. آن رنگارنگ بازیگران و پیچیده plotlines بدهکار زیادی به عجیب و غریب دسیسه Twin Peaksو بسیاری اشاره کرد شباهت بین Carnivàle را اساطیری گرایش و آینده از دست داد. اما forewarned می شود: هر چند این استاد از تلویزیون عصر طلایی است که به خوبی به ارزش یک اول یا دوم مشاهده HBO قطعه قطعه آن برنامه ریزی شده شش فصل را ترک خشمگین طرفداران با فروشي از یک مطلب یا داستان جالب که حل نشده باقی مانده به این روز است.

چرنوبیل

"چه هزینه نهفته است؟" این سوال مطرح شده توسط Jared Harris به عنوان فیزیکدان هسته ای والری Legasov است در قلب HBO را تحسین سریال chronicling بی سابقه مارس 1986 فاجعه که صورت گرفت در یک نیروگاه هسته ای که در آن زمان اتحاد جماهیر شوروی جمهوری اوکراین است. در طول دوره پنج عاطفی تخلیه, قسمت, چرنوبیل شرح زیر است Legasov همکار دانشمند Ulana Khomyuk (امیلی واتسون) و مقام دولت بوریس Shcherbina (Stellan Skarsgard) به عنوان آنها حرکت ذرات یکی از بدترین انسان ساخته فجایع در تاریخ و فشار در برابر فرهنگ دروغ و جلوگیری از فاجعه است.

همراهان

چه اتفاقی می افتد هنگامی که سه نفر از بچه ها از ملکه خود را دنبال فیلم ستاره بهترین دوست, بازی های برگزار شده توسط فلاپی موهای Adrian Grenier, به هالیوود است ؟ این کمدی دوستان از همراهان به روز شده ماهی خارج از آب طرح بورلی Hillbillies برای نسل جدید است. بیش از آن هشت فصل آن نیز به نمایندگی از اوج 2000s maximalism: استخر احزاب در تپه قصرها خسیسانه چادری عشق منافع خام پول گرسنگی bro طنز در حداقل آن تکامل یافته است. اما آن را پوست کنده-بازگشت طول می کشد در شوهای و بیگانه فرایند شهرت داد و آن را برخی از عمق. بی پایان, افراد مشهور, تکه—اغلب با تنها محجبه تلاش در fictionalization—یادآور اغلب گستاخی کم عمق دهه است.

بازی تاج و تخت

بیش از پنج فصل این آلاینده مخوف سری بر اساس George R. R. Martin کتاب های فانتزی شد رسمی این کشور آب-کولر موضوع گفتگو. فرض آن—مبارزه با خانواده سلطنتی به دنبال کنترل بیش از یک قرون وسطی زمین—نیست منحصر به فرد است. اما مخاطره آمیز روایت انتخاب بلاعوض و خشونت و قابل توجه مکان فیلم برنده آن توجه جدی است. یک آسمان بالا بودجه به معنای صحنه از سحر و جادو و جنگ بیشتر شبیه فیلم از تلویزیون معمولی. ماهرانه بازیگران و غنی با lore تاج و تخت به پایان رسید اما در بحث باقی مانده است, استاندارد طلا برای فانتزی.

دختران

هیچ نشان می دهد تبدیل شده است به عنوان مترادف با زندگی هزاره زنان نسبت به دختراندر این سری ایجاد شده توسط بازیگران و Lena Dunham. نشان می دهد تبدیل تیز خنده دار و در زمان unsparing چشم در دوستی و dalliances از چهار زن جوان در شهر نیویورک است. در حالی که دختران دریافت سهم عادلانه خود را از انتقاد و جذب مقدار زیادی از بحث در آن تو رفتگی در دیوار ، ممتاز و چشم انداز آن ساخته رادیکال مورد استقبال ناقص در وجود—و چون از کاستی های خود را و مبارزات.

بالا تعمیر و نگهداری

مرد (co-creator و ستاره بن سینکلر) ممکن است یک گلدان فروشنده اما این نشان می دهد نیست در مورد گلدان. آن را هوشمندانه و با استفاده از آن مرد مشتریان به عنوان یک وسیله نقلیه برای کشف گاهی اوقات به هم پیوسته اما اغلب نامتجانس داستان از مردم در زندگی روزانه خود را در نیویورک زندگی می کند. آزادی نشان می دهد فریم مفهوم اجازه می دهد تا برای طیف گسترده ای از تن و شخصیت توصیفاتی در داخل و خارج از هر قسمت و در پایان یکی از بهترین موزاییک پرتره از شهرستان تا کنون متعهد به فیلم. (جایزه: یک بار شما را از طریق تمام چهار فصل بازگشت و اتمام نمایش اول زندگی به عنوان یک وب سایت Vimeo سری قبل از HBO آن را برداشت.)

نا امنی

در نا امنیهای سری ایجاد شده توسط بازیگران و عیسی Rae هر کس فقط در تلاش برای آن را کشف کردن که آیا "آن" است که خود را حرفه ای خود را به زندگی عشق یا دوستی خود را. رائه lovably شخصیت بی دست و پا نیز به نام عیسی, به, تازه, خنده دار و در زمان دلخراش بینش به پیروزی و مبارزات بودن یک بیست-چیزی که فقط در تلاش برای پیدا کردن شادی در حالی که تعادل زندگی را خواسته است.

لری ساندرز نشان می دهد

قبل از وجود دارد Arrested Development, 30 Rock, آذربایجان و محدود کردن شور و شوق خود راوجود دارد لری ساندرز نشان می دهد. مجموعه ای در برابر پس زمینه از یک دهه 1990 در اواخر شب نشان می دهد بحث این سری افسانه ای است که به طور گسترده ای به عنوان یکی از پیشگامان مدرن تلویزیونی کمدی با آن یک دوربین تمرکز خود را رعد و برق سریع زمان خود متراکم جوک و طنز آمیز را در واقعی مشهور است. متاسفانه, Garry Shandling/Jeffrey Tambor/Rip Torn خودرو می کند رنج می برند از مقدار زیادی از لحظات نا روشن بین و عدم تنوع اما تقریبا 30 سال پس از اکران آن هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از ارزش در چه زمانی به نام یکی از بهترین 100 تلویزیون را نشان می دهد تمام زمان.

باقی مانده

بر اساس رمان تام brad johnson, The Leftovers—بازیگران Justin Theroux به عنوان یک تلاش کوچک-شهر رئیس پلیس—یکی از HBO ترین احساسی ویرانگر را نشان می دهد. آن را نیز یک سر واقعی-خراشنده که سازندگان brad johnson and Damon Lindelof خواهد بود که برای اولین بار به می گویند دقیقا همان نقطه است. آن را می گیرد در جهان و نه مانند خود ما جز این که در یک غیر قابل توضیح فوقالعاده تراژدی 2% از جمعیت جهان از بین رفته به هوا نازک. نتیجه این است که یک سیاره در عزاداری. مردم به نوبه خود به ارسال مقاله جایگزین ادیان لذت گرایی: هر آنچه در آن طول می کشد برای به دست آوردن. باقی مانده را ارائه نمی دهد, پاسخ, اما آن سه گریم فراموش نشدنی فصل یک مطالعه موردی در قدرت از غم و اندوه عدم اطمینان و ارتباط انسانی ، (فوق العاده اجرای برنامه توسط Carrie Coon و Regina King همچنین ذکر کنید.)

آقای نشان می دهد

فقط به عنوان لری ساندرز نشان می دهد یکی از اجداد مدرن تلویزیونی کمدی Mr. نشان می دهد همین, برای, کمدی را جایگزین جانبی. برجسته چهار فصل طرح نشان می دهد تا حد زیادی زاییده افکار از Bob Odenkirk و David Cross, پیچ خورده تبدیل شده و وارونه بسیاری از کمدی احساسات از اواسط تا اواخر 1990s و نقاشی بیش از آنها را با یک کت ضخیم از Gen X sardonicism. برای بی انتها کهکشان-brained طرح مانند "قبل از ضبط تماس در نمایش" و ماندن برای دیدن متناوب بازیگران از استعدادهای بزرگ در آغاز از جک و سارا سیلورمن به Spongebob Squarepants' بازیگر تام Kinney و بسیاری از بیشتر.

The Newsroom

Aaron Sorkin اخیر تلویزیون کار, اتاق خبر بود بلند, کوتاه زندگی می کردند تلاش در آوردن تیز و گفت و گو بین دفتر درام بال غرب به جهان از شبکه خبر. جف دانیلز مجریان نشان می دهد به معنای واقعی کلمه و ظاهرا موعظه انجیل از انصاف و حقیقت به یک کشور تقسیم سیاست های حزبی. عاشقانه در محل کار سوال برانگیز روزنامه نگاری تحقیقی تاکتیک و ناخن جویدن زنده-تلویزیون گزارش فراوانند. The Newsroom است که همیشه درست نیست به آن صنعت بیشتر دنیوی واقعیت. اما آن را سرگرم کننده است به از دست رفته در Sorkin سریع آتش اسکریپت و اجرای برنامه توسط بازیگرانی مثل سام واترستون و جین فوندا.

جنسیت و شهر

ما نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم... چه تلویزیون و یا نیویورک که برای ماده, مانند نگاه بدون شهوت و شهر? این نشان می دهد منادی به عنوان پیشگامانه در سال 1998 برتر به لطف فرانک توصیفاتی (و گفتگو در مورد) و تنها زندگی بر اساس Candace Bushnell کتاب به همین نام است. برخی از لحظات آن شش روح طراح-فصل پر احساس مورخ در حال حاضر. اما Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Cynthia Nixon and Kristin Davis' غم انگیز وتفریحی اکتشاف دوستی و زندگی به عنوان جهان وطنی-swilling 30-چیزی شده بدل به یک فرهنگی touchstone. به لطف ناقص اما دوست داشتنی کری بنوا سپاه از افراد جوان حرکت می کند به شهر نیویورک در جستجوی عشق حتی امروز—اگر چه شور و شوق خود را برای برچسب ها و توانایی پرداخت هزینه های منهتن استودیو در یک نویسنده مستقل بودجه دیگر ممکن است در دسترس (در صورتی که تا کنون بودند).

اشیاء نوک تیز

اشیاء نوک تیزاین سریال اقتباسی از جیلیان فلین رمان به همین نام ستاره های امی آدامز به عنوان یک روزنامه نگار در معرض ابتلا به مخرب نوشیدن و خود آسیب برساند. اگر سری سهام یک مدیر با فصل اول از کمی بزرگ نهفته است (Jean Marc Vallée) این یکی خیلی تیره تر مرز وحشت. طرفداران فلین دیگر کار رفته دختر و یا کسانی که به دنبال به جلو به Adams' به نوبه خود در آینده فیلم زن در پنجره می خواهید برای چک کردن این که همچنین ویژگی های قوی اجرای برنامه از Patricia Clarkson, Chris Messina and Eliza Scanlen.

دره سیلیکون

شمال کالیفرنیا رسیده بود برای satirization در سال 2014 زمانی که HBO برای اولین بار این تقلید مسخره امیز تاریک دره سیلیکون فرهنگ است که در آن یک گروه از underdog توسعه دهندگان تلاش برای تضعیف برتری حاکم تکنولوژی تیتان. کلیشه—و نمایش از تبعیض و نژاد پرستی در classism—می توان خونتان سخت و متاسفانه دقیق است. اما در نشان دادن قلب بزرگ است کمدی به نوبه خود از بازیگر Thomas Middleditch و تمایل بیش از آن در شش فصل به پیدا کردن عدالت برای پسر کوچک در برابر شانس.

The Sopranos

دیوید چیس را شش فصل نیوجرسی اوباش درام است که به طور گسترده ای در نظر گرفته سحر از عصر طلایی جدید از تلویزیون های تولد امروزی تلویزیون ضدقهرمان (همچنین ببینید: دان دراپر, Walter White) و یکی از بهترین تلویزیون نشان می دهد که تا کنون ساخته شده است. چه زمانی بهتر از اکنون به شیرجه رفتن در و متعهد به دیدن این کار از طریق ؟

جانشینی

فقط در دو فصل متوالی شد HBO آخرین بحرانی عزیزم هر شخصیت در جانشینیکه excavates ظلم و ستم بسیار غنی, رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم (Brian Cox) و conniving خانواده مطرود است در راه خود را. اما آن را سخت به ریشه آنها را حتی به عنوان آنها در حال انجام چنین نابخشودنی چیزهایی به عنوان hushing تا شرکت های بزرگ تجاوز جنسی موارد mismanaging یک پرتاب موشک و یا از بین بردن یک ازدواج به خاطر ارتقاء شغلی. جانشینی به ما می دهد تمام پتانسیل لذت خیالبافانه تلویزیون زیبا شهرکهای شام اسراف و منحصر به فرد ، (و انقباض غیر ارادی ماهیچه کمدی از زمین-اجرای کامل از Nicholas Braun, Jeremy Strong, Matthew Macfadyen و Kieran Culkin.) اما همه چیز با طعم ترش مزه بی عاطفه حرص و طمع است. سازمان دیده بان در معرض خطر خود شما.

Tales From the Crypt

ترسناک تلویزیون را نشان می دهد ممکن است به نظر می رسد مانند یک سکه ده این روزها اما یکی از بهترین شکلی ناگهانی ظهور از HBO عجیب و غریب در اواخر 1980s آزمایش. یک نسل بزرگ شده با وحشتناک puppeteered Cryptkeeper نخ ریسی خود را gleefully هولناک قصه های هر هفته, ارائه, جدید, داستان پیچ خورده ترور قطعا نه برای ضعف قلب است. در حال اجرا برای هفت فصل از سال 1989 تا 1996, این یاد, گلچین سری تحویل 93, سرد, قسمت, و, ویژه, یک بوفه تعجب آور cameos از جمله Tom Hanks, Tim Curry, براد پیت و حتی کارگردان اولین آرنولد شوارتزنگر.

True Blood

Sookie Stackhouse (Anna Paquin) یک شهر کوچک لوئیزیانا پیشخدمت که توانایی خواندن ذهن ثابت است فاجعه برای او عشق زندگی است. تا زمانی که شب که brooding خون آشام بیل کامپتون (Stephen Moyer) پیاده به نوار. بر اساس Charlaine هریس Southern Vampire Mysteries رمان خون واقعی واقعی است لذت گناه سری سوخت campy supernatural درام تحریک عشق صحنه و بالای خشونت است.

True Detective

اگر چه هیچ یک از این دو فصل بعدی رسیده اند که اعتیاد آور ارتفاعات متیو مک کانهی و وودی هارلسون اصلی اجرا به عنوان عدم تطابق پلیس بررسی یک وب سایت از وحشتناک جنایات در لوئیزیانا backcountry, خالق, Nic Pizzolatto مدرن و جرم نویر به سرعت تبدیل به آب-کولر نشان می دهد از لحظه ای که این عرضه در سال 2014. ریگ گلچین سری جدید را ارائه می دهد رمز و راز و جمعیتی بزرگ نام ستاره مانند کالین فارل, Rachel McAdams و Mahershala Ali هر رفتن در اطراف به نگه داشتن چیزهای تازه.

Veep

رهبری اگر آن را ممکن است توسط جولیا لوئیس-دریفوس " خود-خدمت و اغلب بی کفایت Selina مایر Veep یکی از بیشترین, جالب ترین نشان می دهد تا کنون هوا در تلویزیون به دلیل استعداد بسیار زیاد آن گروه از Tony Hale را قرار داده اما بی وقفه وفادار بدن مرد گری به تیموتی سیمون unctuous, "غول لت و پار اسکلت" یونس رایان. توهین سوزاند اما عشق به خاک سپرده شد در جایی عمیق در زیر jabs.

Watchmen

در نظر مراقبان طراوت rejoinder به زمان ابرقهرمان شوق. بر اساس 1986 کتاب کمیک به همین نام سری ریمیکس قهرمان روایت پس از تلاش یک گروه از اوباش نقاب رهبری رجینا کینگ خواهر شب. این است که هیچ دلتنگ, احساس خوب داستان خوب شکست بد, اما; نشان می دهد به دنبال هر دو سوال و پاسخ به پرسش های دشوار در مورد چگونه ما ساخت مسابقه قدرت و عدالت است.

سیم

یکی دیگر از بسیار تاثیرگذار HBO نشان می دهد از دیگر احترام دیوید (سیمون در این مورد است) این بالتیمور-مجموعه ای از جرم و جنایت سری بررسی های مختلف موسسه در آن خانه شهرستان در هر یک از آن پنج فصل است. با گسترده و چشمگیر گروه بازیگران از جمله Dominic West, Michael Kenneth Williams and Idris Elba, آن را به خوبی به ارزش اقامت در یک متمرکز شراب خواری.

شما همچنین ممکن است مانند:

سیاه و سفید طرح نشان می دهد

عشق بزرگ

باز گشت

محدود کردن شور و شوق خود را

شاخه خشکیده درخت

عروسک و اونا

در

روشن

شادی و سرخوشی

در درمان

این ادم که بدشانسی میاورد

Olive Kitteridge

اونس

به دنبال

میلدرد پیرس

شب

شش فوت زیر

جهان غرب

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب