Harvey Weinstein محکوم به 23 سال زندان برای تجاوز به عنف, تجاوز جنسی

Harvey Weinstein شده است محکوم به 23 سال زندان پس از محکومیت در ماه گذشته برای تجاوز و حمله جنسی به یک نتیجه خ

توسط PATRIS-FUN در 22 اسفند 1398

Harvey Weinstein شده است محکوم به 23 سال زندان پس از محکومیت در ماه گذشته برای تجاوز و حمله جنسی به یک نتیجه خیره کننده به شهاب سنگی سقوط سابق هالیوود سنگین وزن.

نیویورک قاضی James Burke تحویل حکم به برنده جایزه اسکار تولید فیلم هایی مانند "شکسپیر عاشق, سخنرانی پادشاه و داستان عامهپسند در منهتن دادگاه در روز چهارشنبه.

ماه گذشته یک هیئت منصفه به اعدام محکوم شده Weinstein, 67, سوم درجه تجاوز به عنف در برابر بازیگر سابق جسیکا مان و یک درجه اول کیفری عمل جنسی در برابر سابق دستیار تولید میریام هیلی که تغییر نام خانوادگی از Haleyi پس از اولین قرار عمومی در مورد Weinstein.

زنان حاضر بودند روز شنبه برای تحویل قربانی تاثیر اظهارات.

"تجاوز به عنف است و نه فقط یک لحظه از نفوذ. آن است که برای همیشه لطفا برای" مان گفت.

"من باور دارم که اگر Harvey Weinstein بود نه به اعدام محکوم شده توسط این داوران آن اتفاق می افتد دوباره و دوباره و دوباره" اشاره کرد هیلی.

جسیکا مان چپ و میریام هیلی به قربانی تاثیر اظهارات در طی چهار جلسه. (گتی ایماژ; آسوشیتد پرس)

پیوستن دو در ردیف جلو از دادگاه شدند و چهار نفر دیگر از زنان که شهادت بود در دادگاه مورد حمله Weinstein: Tarale وولف, سحر Dunning, لورن جوان و Annabella Sciorra.

Weinstein تا به حال با آن مواجه حداکثر 29 سال در زندان و برک تصمیم منعکس محدوده بالاتر از نیویورک صدور حکم دستورالعمل. خوار تولید کننده دریافت سه سال برای محکومیت تجاوز (که انجام یک جمله حداکثر چهار سال) و 20 سال برای تجاوز جنسی اعتقاد (که برگزار شد صدور حکم محدوده بین پنج تا 25 سال).

"اگر چه این اولین محکومیت این است که اولین جرم" برک گفت: قبل از آشکار حکم.

حکم نشانه یک نقطه عطف مهم برای #MeToo جنبش جهانی حساب بیش از آزار و اذیت و سوء استفاده که سوزانده شد به آگاهی عمومی شروع در پاییز سال 2017 پس از بمب exposés ادعا گسترده سوء رفتار جنسی توسط Weinstein.

"Harvey Weinstein میراث همیشه خواهد بود که او را یک جنایتکار متجاوز. او در حال رفتن به زندان — اما هیچ مقدار از زمان زندان را تعمیر زندگی او خراب مشاغل او نابود شده یا آسیب او ناشی از" سکوت شکن یک گروه از ده ها تن از زنانی که متهم سابق تولید کننده سوء رفتار جنسی در بیانیه ای گفت: صبح روز چهارشنبه.

زمان را تا یک گروه خیریه تاسیس شده در اوایل سال 2018 در واکنش به سیل اتهامات علیه Weinstein و با تمرکز بر حمایت از قربانیان آزار و اذیت جنسی و تجاوز به تمجید از "شجاعت و قدرت" از زنانی که شهادت در نیویورک مورد و گسترش تمایلات به بسیاری دیگر که نیز او را متهم کرد از سوء.

"ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که امروز حکم به ارمغان می آورد همه از بازماندگان Harvey Weinstein برخی از اندازه گیری صلح" تینا Tchen رئیس جمهور از زمان این بنیاد در بیانیه ای گفت.

"ما همچنین امیدواریم که این زنان را به غرور و افتخار در شناخت تاثیر آنها بر فرهنگ ما ، آیا الهام بخش بیشتر بازماندگان به جلو آمده و به دنبال کمک به تغییر چگونه سیستم قضایی در پاسخ به خشونت های جنسی و یا شرکت پیشرو تخته برای نگهداری بیشتر مدیران مسئول سمی در محل کار, فرهنگ, اجتماعی تغییر کاتالیز توسط این بازماندگان شده است هیچ چیز کوتاه از تحول."

'فوق العاده'بار

هر چند او کاهش یافته است به ایستادن در طول محاکمه Weinstein ساخته شده یک درهم و برهم بیانیه ای نسبت به پایان صدور حکم شنوایی و گفت که او احساس "ندامت" بیش از وضعیت او است. اما او همچنین اشاره کرد که او احساس "کاملا اشتباه" در مورد فرستادن او به زندان از او خاطرات خوشی از "دوستی" با شاکیان.

"من تا به حال فوق العاده بار با این افراد" او گفت:.

Weinstein نیز یک واکسن در آب و هوای فعلی اطراف مردان متهم به تجاوز جنسی آزار و اذیت و سوء رفتار.

"من نگران این کشور," او گفت:. "این است که حق جو در ایالات متحده آمریکا است."

Weinstein شاغل واکر در طول دادگاه با استناد به عوارض ناشی از های اخیر به عمل جراحی است. پس از اعتقاد خود را از دیگر نگرانی های پزشکی afflicting خوار, تهیه کننده, که تبدیل 68 هفته آینده به نور آمده است. (Jon کاستل/CBC)

Weinstein تا به حال با استفاده از یک واکر در سراسر اخیر محاکمه وارد دادگاه در یک صندلی چرخدار در روز چهارشنبه. او صرف بیش از یک هفته پس از محکومیت خود را در بیمارستان با توجه به انواع مسائل پزشکی و هفته گذشته تا به حال یک استنت قرار داده شده برای رفع انسداد عروق.

پس از شنیدن دفاع وکیل دانا Rotunno اشاره کرد که در آن قلب روش پزشکان یافت "مسائل دیگر" است اما به جزئیات بیشتر. همراه با تایید است که درخواست تجدید نظر خواهد بود واصل او همچنین لعنتی قاضی برای او سخت حکم و پیشنهاد او احساس "برخی از نوع فشار" با توجه به این #MeToo جنبش است.

"قاضی برک شد و در حال حاضر آماده برای گفتن و انجام هر کاری که او [خواست] .... آقای Weinstein هرگز لرزش نمایشگاه از روز 1" او گفت.

سازمان دیده بان | دفاع وکیل دانا Rotunno انفجار Weinstein جمله:

دانا Rotunno عضو Harvey Weinstein تیم حقوقی انفجار 23-سال محکوم کردن توسط نیویورک قاضی James Burke. 0:45

دادند که برگزار شده بود در نیویورک Rikers Island, زندان, در حال حاضر خواهد شد گرفته شده را به سرپرستی وزارت امور خارجه نیویورک از اصلاحات و انجمن نظارت که در آن مقامات را ارزیابی و تعیین که در آن زندان او را در خدمت خود حکم.

او خواهد شد نیاز به ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی تحت نیویورک قانون است.

'زنان دیگر رفتن به رنج می برند در سکوت'

برای سال های برجسته ثابت در هالیوود جایزه نشان می دهد برای تولید و یا توزیع یک میزبان از فیلم های تحسین شده, Weinstein همچنین در حال حاضر چهار اتهامات جنایی در یکی دیگر از سابق خود stomping زمین لس آنجلس.

اتهاماتی از جمله تجاوز جنسی و باتری — مربوط به دو رویداد جداگانه ادعا کرده اند در مارس سال 2013 همان هفته که به عنوان سال اسکار است.

در بعد از ظهر چهارشنبه در لس آنجلس دادستان منطقه جکی Lacey اعلام کرد که دفتر خود را آغاز کرده است روند extraditing Weinstein به کالیفرنیا به چهره کسانی که اتهامات عنوان شده علیه. یک تفهیم اتهام, تاریخ, اما, هنوز در انتظار.

23-حکم سال است که "به اندازه کافی بلند برای [دادند] به حداقل شروع به درک آنچه که او انجام داده است" گفت: وکیل گلوریا Allred که نشان دهنده هیلی به عنوان به خوبی به عنوان شاکیان Sciorra و جوان است.

"من او را دوباره در لس آنجلس" او افزود: با اشاره به سواحل غرب مورد.

سازمان دیده بان | وکیل گلوریا Allred بر اهمیت دادند این جمله:

وکیل گلوریا Allred واکنش نشان می دهد به Harvey Weinstein را حکم زندان شنوایی و آنچه در آن سیگنال به جهان است. 1:15

"ما در حال زندگی در یک سن که در آن زنان دیگر رفتن به رنج می برند در سکوت" Allred به خبرنگاران گفت: در خارج از منهتن دادگاه پس از شنیدن.

"من احساس آن را در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان است. زنان در حال رفتن به صحبت کردن و به دنبال عدالت و ... را در هر جایی که آنها راه رفتن. و آنها در حال رفتن به تقاضای احترام و عزت و عدالت — از آنجا که عدالت بوده است به مراتب پشت در رفع نیازها و حقوق زنان است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب