Harvey Weinstein چهره جدید تجاوز جنسی اتهامات در لس آنجلس

این حادثه رخ داده است در ماه مه سال 2010 است. Weinstein در حال حاضر شده است به جرم تجاوز به عنف و تجاوز جنسی و

توسط PATRIS-FUN در 23 فروردین 1399

این حادثه رخ داده است در ماه مه سال 2010 است. Weinstein در حال حاضر شده است به جرم تجاوز به عنف و تجاوز جنسی و خدمت به 23 سال حبس.

سابق هالیوود تولید کننده و محکوم متجاوز Harvey Weinstein شد متهم شده است روز جمعه با یک ایرانی جدید جرم و جنایت در لس آنجلس. او در حال حاضر رو به یک جمله از 23 سال در زندان پس از متهم شدن توسط یک قاضی در نیویورک است.

دادستان از لس آنجلس به اتهام دادند 68 با باتری جنسی با خویشتن داری در یک حادثه گفته است که رخ داده است در بورلی هیلز هتل در مه 11, 2010. لس آنجلس دفتر دادستان منطقه گفت: حادثه سقوط در 10 سال اساسنامه محدودیت ها.

"همانطور که ما جمع آوری همخوانی مدارک ما رسیده به دیگر ممکن است قربانیان تجاوز جنسی. اگر ما پیدا کردن شواهد جدید از قبلا گزارش نشده جرم به عنوان ما در اینجا ما به بررسی و تعیین اینکه آیا اضافی اتهامات جنایی باید ثبت," LA County District Attorney جکی Lacey گفت.

ادامه مطلب: Harvey Weinstein محکوم به 23 سال زندان

دادستان در حال حاضر به اتهام Weinstein در ماه ژانویه با دو جداگانه مورد تجاوز جنسی رخ داده است که در سال 2013. او در حال حاضر چهره تا 29 سال در زندان در منطقه لس آنجلس به اتهام.

Harvey Weinstein شد به اعدام محکوم و به اتهام تجاوز به عنف و تجاوز جنسی در فوریه این سال است. این یکی از بالا ترین مشخصات محاکمه شد و مورد ستایش قرار داد به عنوان یک پیروزی برای #MeToo جنبش است.

Weinstein قرار داده شد در قرنطینه در Wende correctional facility در نیویورک در ماه گذشته پس از آزمایش مثبت برای Covid-19. او را از انزوا پس از دو هفته به او نشان داد که هیچ علائم کروناویروس.

tg/aw (AP dpa)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب