هری و Meghan خود را 'وداع با تور' — اما زندگی جدید خود را ممکن است به عنوان صلح آمیز به آنها امید

سلام سلطنتی مراقب. این است که خود را هفته ای دوبار دوز سلطنتی, اخبار و تحلیل های. خواندن این آنلاین است ؟ ثبت

توسط PATRIS-FUN در 18 اسفند 1398

سلام سلطنتی مراقب. این است که خود را هفته ای دوبار دوز سلطنتی, اخبار و تحلیل های. خواندن این آنلاین است ؟ ثبت نام در اینجا به این تحویل به صندوق پستی خود را هر جمعه دیگر.


نزدیک به دو ماه پس از شاهزاده هری و مگان را به لرزه وحی است که آنها می خواهند به گام به عقب به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی, دوک و دوشس ساسکس در لندن برای آنچه که برخی از آنها تماس خود را در "وداع با تور."

"تور" ارائه می دهد ترکیب التقاطی از حوادث — از حمایت از تلاش های خیریه به هری رسما افتتاح یک موتور مسابقه موزه به حضور خود در روز دوشنبه در کشورهای مشترک المنافع خدمات در کلیسای وستمینستر.

وجود دارد مقدار موشکافی قرار داده خواهد شد در ظاهر خود را با دیگر اعضای ارشد خانواده سلطنتی از جمله هری نوه ملکه الیزابت پدرش پرنس چارلز و پرنس ویلیام و همسرش کیت.

"آنها در حال گرفتن یک گام بزرگ در از دست دادن زندگی سلطنتی — این همه هری شناخته شده است — و من فکر می کنم که او به طور خاص خواهد شد که بسیار احساسات مخلوط" در طی چند روز آینده گفت: سلطنتی شرح حال پنی Junor, نویسنده هری پاتر و شاهزاده: برادر سرباز ،

در روز پنج شنبه شب این همه لبخند به هری و مگان با حضور Endeavour Awards.

هری و مگان تشویق یک پیشنهاد عروسی آنها شرکت سالانه تلاش صندوق جوایز در عمارت خانه در روز پنج شنبه در لندن است. ملکه به نظر می رسد به ترک درب باز برای زن و شوهر به بازگشت به خانواده سلطنتی بریزید در صورتی که مایل: 12 ماه بررسی است که بخشی از این طرح است. (پل ادواردز/گتی ایماژ)

"یکی از اصلی میله هری کار شده است انگیزه مجروح سابق نظامیان و زنان و این چیزی است که تلاش صندوق جوایز همه چیز در مورد" Junor گفت: از طریق ایمیل.

"جالب است که آنها توسط بنیاد خیریه او و مگان استفاده می شود برای به اشتراک گذاشتن با ویلیام و کیت, اما که از آنها شکست دور قبل از خروج سلطنتی کار در کامپیوتر است."

مگان نیز انتظار می رود برای حضور در یک رویداد یکشنبه مارک روز بین المللی زنان.

"مگان در نظر گرفتن بخشی در روز بین المللی زنان بسیار بازتاب شخصی و به شدت برگزار می شود منافع" گفت: Junor.

آخر این هفته وقایع به طور گسترده ای تصور می تواند گذشته خود را رسمی سلطنتی ظاهر قبل از آنها قدم به عقب از وظایف به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی در 31 مارس است.

آیا این حوادث بودند انتخاب و به طور خاص برای آن بودند و یا در رویال خاطرات مدتها قبل تصمیم خود را به مرحله اعلام شد روشن نیست.

هری صحبت می کند با فرمول یک راننده در Silverstone مسیر مسابقه در روز جمعه در Northampton, انگلستان است. زندگی سلطنتی است که همه او تا به حال شناخته شده است. (گتی ایماژ)

"خود درگیری معمولا برنامه ریزی شده ماه در پیشبرد گفت:" Junor. "در هر صورت این باعث می شود نزدیک به قلب خود را."

مشترک المنافع خدمات خواهد آنها را ببینید در یک رویداد است که بسیار نزدیک به ملکه قلب است.

"هر دو هری و Meghan داده شد واقعا مرکزی نقش در کشورهای مشترک المنافع توسط ملکه و من فکر می کنم این مهم است که اگر آنها در حال رفتن به در انگلستان آنها به نوبه خود برای این" گفت: فیلیپ مورفی مدیر موسسه مشترک المنافع مطالعات در دانشگاه لندن است.

برخی از این نقش ها داده خواهد شد تا. دیگران باید حفظ شده است به عنوان چند گام به عقب از وظایف رسمی نگه می دارد اما برخی از آنها خصوصی و خیریه ،

تا آنجا که ممکن است وجود دارد یک حس قطعیت در مورد تعطیلات آخر هفته, حوادث, نیز وجود دارد یک حس است که ملکه در حال خروج از درب باز برای بازگشت در صورتی که مایل. ترتیبات برای پله به عقب شامل یک بررسی پس از 12 ماه.

"به وضوح راه است که به سمت چپ باز برای آینده مکالمات در مورد نقش خود گفت:" تورنتو بر اساس سلطنتی نویسنده و مورخ کارولین هریس.

"شده اند وجود دارد تعدادی از غیر منتظره تحولات در خانواده سلطنتی در ماه های اخیر و وجود دارد ممکن است بیشتر جلو می رویم."

یک چیز بیشتر است برخی با این حال بعید است که زندگی جدید خود را که دیده است و آنها را حل و فصل در جزیره ونکوور را از شر آنها را از چیزی که واضح است یک مشکل برای آنها.

"در حالی که آنها ممکن است امیدوار است که آنها را قادر به رهبری یک زندگی خصوصی بیشتری را در [آن] آینده تا کنون هیچ نشانه ای وجود دارد که این شایعات قصد ترک آنها را در صلح" گفت: Junor.

نرم و دیپلماسی را بر روی صفحه نمایش

پرنس ویلیام و کیت, دوشس کمبریج, بازدید از یک خانواده سنتی متعلق به میخانه ایرلندی در روز پنج شنبه در گالوی, ایرلند. زن و شوهر, تور ایرلند به مدت سه روز این هفته به عنوان هری و مگان وارد در بریتانیا است. (آرتور ادواردز/گتی ایماژ)

در حالی که خاندان سلطنتی ممکن است سعی کنید برای جلوگیری از هر گونه آشکار نمایش عمومی از سیاست آنها خجالتی نیست و دور از نرم و دیپلماسی است.

شده است که در جلو و مرکز در این هفته به عنوان ویلیام و کیت بازدید از جمهوری ایرلند خواهد بود و در قلب از سفر پرنس چارلز و همسرش, Camilla, دوشس کورنوال را در اواخر این ماه به بوسنی و هرزگوین قبرس و اردن.

همه از این می آید در سایه مبارزه با تروریسم در اروپا که شامل نگرانی های زیادی بیش از آنچه که اتفاق می افتد با مرز بین جمهوری ایرلند و ایرلند شمالی است. و آن را سخت برای دیدن شبح انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا در سخنرانی ویلیام ساخته شده در دوبلین در شب چهارشنبه.

"همانطور که ما نگاه به آینده به برخی از تغییرات در روابط ما ما باید هرگز فراموش نکنید که ما تا چه حد با هم آمده اند در دهه های اخیر در تبدیل روابط در سراسر ما دو جزیره," او گفت:.

ملکه ساخته شده یک سفر تاریخی به جمهوری ایرلند در سال 2011 که هریس گفت: "به عنوان کلیدی برای پرداختن به این مشکل تاریخی روابط بین بریتانیا و ایرلند است."

ویلیام و کیت کمک به آماده شدن سوپ طول سفر خود را به ساوانا خانه یک مرکز مسکونی اجرا شده توسط موسسه خیریه Extern در شهرستان Meath, در شمال دوبلین در روز چهارشنبه. تور خود را در ظریف بار به دلیل علاقه رو به رشد در ایرلندی وحدت. (Gerry Mooney/خبرگزاری گتی ایماژ)

چارلز نیز بازدید و از جمله 2015 سفر به محل قتل خود را بزرگ عمو و مربی لوئیس Mountbatten در دست ارتش جمهوریخواه ایرلند.

"وجود دارد برخی از شواهد وجود دارد علاقه رو به رشد در ایرلند در ایرلند وحدت بنابراین قطعا این ظریف هم برای اعضای خانواده سلطنتی را به بازدید از ایرلند گفت:" هریس.

اما آن را گرم ایرلندی خوش آمدید همه اطراف برای ویلیام و کیت در طول سفر سه روزه که شامل لحظات حزن انگیز به عنوان آنها گذاشته یک تاج گل در بنای یادبود برای کسانی که برای درگذشت ایرلندی استقلال و سبکتر لحظات آنها به عنوان نمونه گینس و تلاش دست خود را در همه چیز از دستکاری به پرتاب.

""من فقط آنها را دوست دارم' — صدها خوش آمدید به انگلیسی, royals به گلوی" خواندن یک تیتر در ایرلندی بار در روز پنج شنبه.

قبرس عضو اتحادیه اروپا پس از دیدار با چارلز و Camilla بعد در ماه مارس سقوط در خط با روند اخیر اروپا بازدیدکننده داشته است توسط اعضای خانواده سلطنتی است.

"در شرایط سفر به اردن و اردن خانواده سلطنتی یک رابطه گرم و پرنس چارلز بسیاری از علاقه گفتگوی ادیان" گفت: هریس.

ویلیام و کیت را در برخی از پرتاب و گالیک فوتبال روز پنج شنبه در گلوی. (چارلز McQuillan/گتی ایماژ)

"این یک فرصت برای چارلز و والا به خدمت در یک نقش سیاسی و قادر به کمک به روابط بین بریتانیا و اردن است."

در حالی که این سفر بخشی از به طور منظم سلطنتی معمول آنها ممکن است دریافت بیشتر موشکافی در حال حاضر به دلیل آنها ایستاده در مقابل علامت گذاری به دیگر بیشتر شخصی سلطنتی خبری حاکم بر رسانه ها به تازگی — خروج از مگان و هری از ارشد رتبه.

"در حال حاضر آنچه که ممکن است دیده می شود طبق روال معمول سلطنتی بازديد جلب توجه زیادی وجود دارد به عنوان بسیاری از علاقه چه نقش از اعضای ارشد ... هستند که سازمان یافته" گفت: هریس.

"آن ذکر شده است چارلز 51 درگیری در نه روز — بنابراین در حال برنامه های خود را برای رفتن به رشد شلوغ خواهد شد و یا ما به سادگی انتظار برای دیدن کمتر تورهای خارج از کشور رفتن به جلو؟"

یک سوال دیگر هنوز هم برجسته وجود دارد خواهد بود با مشخصات بالا سفر خود به کانادا در این سال ؟ هیچ کلمه ای رسمی در آن نشده است.

نه مالیات دهندگان " tab — پس از 31 مارس

این یک سوال بود که loomed بیش از هری و مگان و وقت خود را در کانادا برای هفته: مالیات دهندگان خواهد بود پوشش هزینه های امنیتی برای زن و شوهر در حالی که آنها در کشور ؟

دولت فدرال تا به حال جوابی روز دیگر شد و چند جانبه است. بله دولت شده بود کمک کردن با امنیت پس از آنها وارد شده در ماه نوامبر است. اما بدون وجود خواهد داشت نه هر گونه حمایت بیشتر پس از 31 مارس زمانی که هری و مگان دیگر انجام وظایف رسمی به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی.

تصمیم به ترک کانادا مالیات دهندگان فدراسیون "خیلی خوشحال" فدرال مدیر هارون Wudrick گفت.

"وجود دارد نه بسیاری از مسائل که در آن من یک مقدار زیادی از فعال تلفن تماس و ایمیل از افرادی که ناراحت هستند و این یکی از آنها بود," او گفت:. "بنابراین من فکر می کنم کسانی که مردم در حال رفتن به خوشحالی آنها در حال رفتن به در قلاب برای دوک و دوشس پس از پایان ماه مارس است."

مردم آرزو زن و شوهر خوب, او گفت:. "شخصی است."

هری و مگان نخواهد بود در اینجا در هر ظرفیت رسمی و که باعث می شود تفاوت Wudrick پیشنهاد شده است.

"آنها اساسا بازدید شده توسط بسیاری از افراد مشهور و ثروتمند و مانند هر ثروتمند مشهور است که حرکت می کند در اینجا وجود دارد واقعا نمی هر گونه تعهد برای هر کس دیگری به پرداخت برای چیزهایی مانند امنیت خود را."

Wudrick گفت این بود "کمی تعجب آور" به یاد بگیرند که چگونه دولت پرداخت شده بود برای امنیت خود. در حالی که این زن و شوهر وارد شده بود در ماه نوامبر حضور خود را در اینجا نمی شد علنا تایید کرد تا زمانی که درست قبل از کریسمس.

"تا آنجا که من فکر می کنم برخی از مردم هنوز هم ممکن است ناراحت در مورد این واقعیت است که ما پرداخت می شود در همه, من فکر می کنم آنچه که مهم است این است که ... کانادایی ها نمی خواسته به پرداخت به طور نامحدود برای آنها است."

Royals در کانادا

ملکه الیزابت دوم استقبال شد با لبخند و مقدار زیادی از گل در Vancouver, B. C., پس از ورود از ویکتوریا روی کشتی سلطنتی در 9 مارس سال 1983. او از استقبال گرم در کانادا ممکن است foreshadow یک سطح از علاقه هری و مگان که ممکن است نگه داشتن آنها را از زندگی آرام آنها تمایل. (کانادا مطبوعات)

هری و مگان ممکن است به دنبال یک زندگی ساکت تر در جزیره ونکوور اما دیگر Royals دریافت یک محرک استقبال آنها آمد برای بازدید رسمی به بریتیش کلمبیا.

حدود 15000 نفر بودند در دست زمانی که ملکه الیزابت و شاهزاده فیلیپ وارد ویکتوریا در 8 مارس 1983, the Globe and Mail گزارش شده است. یک "وان ناوگان" و جمعیت تخمین زده می شود بیش از 10 ، 000 مورد استقبال ملکه الیزابت و شاهزاده فیلیپ زمانی که آنها وارد نانایمو چند روز بعد.

"امنیت همه اما از میان رفت و کودکان نادیده گرفته طناب cordons زمانی که تقریبا همه کسانی که زندگی در این جزیره ونکوور شهر معلوم شد دیروز به دیدن ملکه" جهان گزارش شده است.

نخست وزیر Pierre Trudeau نشسته است در کنار ملکه الیزابت در شام رسمی او در میزبانی را به افتخار او در ونکوور در مارس 10, 1983. هزاران نفر از مردم خود را برای ورود در بریتیش کلمبیا. (پیتر Bregg/کانادا مطبوعات)

چهار روز سفر به بریتیش کلمبیا نیز در زمان الیزابت و فیلیپ به ونکوور, Vernon, Kamloops و جدید وست مینستر و آمد در پایان هفته بیست و تور به ساحل غربی ایالات متحده.

خسروانه کردنی

ویلیام و کیت آماده برای ذخیره کردن یک تاج گل در این باغ از یاد که به خاطر کسانی که مبارزه برای ایرلندی آزادی در دوبلین در روز سه شنبه. (Gerry Mooney/خبرگزاری گتی ایماژ)

"درست است که ما همچنان به یاد داشته باشید کسانی که رنج می برد به عنوان یک نتیجه از مشکل ما گذشته است. و در حالی که بسیاری از اشتباهات انجام شده این مهم است که ما موظف هستند با این."

— شاهزاده ویلیام صحبت می کند در موزه ادبیات در دوبلین به عنوان او و همسرش کیت بازدید ایرلند.

سلطنتی می خواند

  1. هری همکاری با آمریکا کرنش Jon Bon Jovi در استودیو معروف ساخته شده توسط بیتلز. [CBC]

  2. چیزی است که رفتن در در پشت صحنه در دو سلطنتی Instagram حساب? این یک سوال بسیار جالب. [نیویورک تایمز]

  3. دانه از وحشی هویج و شبدر و ارکیده و دیگر گیاهان در پرنس چارلز باغ در کشور محل اقامت در حال اضافه شدن به "روز قیامت طاق" در نروژ است. [Daily Mail]

  4. ملکه الیزابت رفت و به مقر MI5 روز دیگر و در ستایش هوش کارگران برای "کار خستگی ناپذیر" انجام می دهند. [ITV]

  5. فقط آنچه زندگی است مانند برای حفاظت شخصی افسران که با اعضای خانواده سلطنتی? [ITV]


ثبت نام در اینجا به سلطنتی افسونگر خبرنامه زمین در صندوق پستی خود را هر جمعه دیگر.

من همیشه برای شنیدن از شما. ارسال ایده های خود را, نظرات, انتقادات و پیشنهادات و یادداشت ها به royalfascinator@cbc.ca. مشکل با عضویت در خبرنامه? لطفا اجازه دهید من می دانم در مورد هر گونه غلط املایی و اشتباهات و یا اشکالات.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب