تندروها برنده تمام کرسی تهران در مجلس

ایران تندروها را برنده تمام 30 کرسی پارلمان در پایتخت, تهران, تلویزیون دولتی گزارش روز یکشنبه اما مقامات هنوز

توسط PATRIS-FUN در 4 اسفند 1398

ایران تندروها را برنده تمام 30 کرسی پارلمان در پایتخت, تهران, تلویزیون دولتی گزارش روز یکشنبه اما مقامات هنوز اعلام رای دهندگان از انتخابات پارلمانی دو ماه پیش.

تلویزیون دولتی همچنین گفت که سابق شهردار تهران محمد باقر باقر قالیباف یک مدعی برای این پست از مجلس سخنران بود بالا برنده در تهران با بیش از 1.2 میلیون رای.

ایران وزارت کشور گفت: میزان مشارکت در ایستاده بود 42.57 درصد که پایین ترین رقم از این کشور در سال 1979 که انقلاب در طلیعه یک شیعه, روحانی دولت به قدرت است. پایین مردم در انتخابات به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک اندازه گیری که چگونه ایرانیان نظر دولت این کشور. این سیگنال ممکن است نارضایتی گسترده با ایران مذهبی حاکمان و سیستم آنها ریاست.

در مقایسه میزان مشارکت در انتخابات شد و نزدیک به 62 درصد در سال 2016 انتخابات است. انتخابات میزان مشارکت همواره بالاتر از 50 درصد از این کشور را انقلاب برخی از چهار دهه پیش است. ایالات متحده فشار و تحریم را فرو اقتصاد ایران به رکود اقتصادی و انتخابات صورت گرفت با خطر coronavirus.

خبرگزاری رسمی ایرنا گفت: مرکز شمارش آرا به پایان رسیده بود با 201 از 208 حوزه تصمیم گرفت. هفت نسبتا کوچک حوزه خواهد بود تصمیم گرفت در انتخابات بعد در ماه آوریل است.

Coronavirus نگرانی انتقاد به عنوان 'تبلیغات'

رهبر ایران در اوایل روز شنبه متهم دشمن "تبلیغ" از تلاش برای منصرف کردن مردم از رای دادن با تقویت تهدید رمان ویروس.

طیف وسیعی از بحران های به ستوه ایران در سال گذشته, از جمله گسترده در تظاهرات ضد دولتی در ماه نوامبر و تحریم های ایالات متحده ستون فشار بر غوطه وری در اقتصاد است.

یک جوان ایرانی با پوشیدن ماسک محافظ عبور از یک خیابان شلوغ در پایتخت تهران در روز 22 فوریه سال 2020 است. - ایران امروز گزارش یک مرگ در میان 10 مورد جدید از coronavirus آوردن تعداد کل مرگ و میر در ایران به پنج و عفونت به 28. (عکس توسط ATTA KENARE / AFP) (عکس توسط ATTA KENARE/AFP از طریق گتی ایماژ) (Atta Kenare/AFP از طریق گتی ایماژ)

در سخنان از دفتر خود در تهران آیت الله علی خامنه ای متهم به "تبلیغات منفی" از ایران به دشمنان در تلاش برای دلسرد کردن مردم از رای گیری در روز جمعه انتخابات است.

"خود را در رسانه ها نیست چشم پوشی از کوچک ترین فرصت برای دلسرد کردن مردم و توسل به بهانه بیماری و ویروس," او گفت:.

ایران در گزارش اولین مورد از این ویروس دو روز قبل از نظر سنجی های ملی و شش و میر ناشی از این بیماری پس از آن. که بیشترین مرگ و میر از این ویروس در خارج از چین که در آن شیوع اول ظهور چند ماه پیش.

ایران تایید کرده است 28 نفر در مجموع در حداقل چهار شهرهای مختلف از جمله پایتخت, تهران, که در آن برخی از داروخانه ها در حال حاضر اجرا از ماسک و ضد عفونی کننده دست.

مدارس تعطیل شد, در تهران و چهار نفر دیگر شهرستانها برای دو روز یکشنبه شروع به جلوگیری از گسترش ویروس. مقامات نیز به حالت تعلیق مسابقات فوتبال و متوقف شد نشان می دهد در سینما و مکانهای دیگر.

مقامات در سراسر ایران تشویق مردم به رای دادن در روزهای منتهی به انتخابات حتی به عنوان نگرانی های بیش از این ویروس شروع به گسترش به افزایش است.

رای دهندگان تا به حال گزینه های محدود در روز جمعه رای گیری به بیش از 7000 بالقوه نامزد شده بود رد صلاحیت بسیاری از آنها را به اصلاح طلبان و میانه رو. در میان کسانی که رد صلاحیت شدند 90 نشسته اعضای ایران 290 کرسی مجلس بود که می خواستم برای اجرای مجدد انتخابات است.

ایران تلویزیون دولتی روز شنبه اعلام کرد برخی از نتایج قسمی نشان می دهد قوی نشان توسط جناح های تندرو در پایتخت.

Pompeo تماس انتخابات یک 'شام'

در آستانه رای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحریم پنج انتخابات ریاست جمهوری افغانستان و وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo ناودان انتخابات به عنوان یک "شم."

در همین حال مقامات در ایران گفت: آنها آغاز خواهد شد ضد عفونی مترو تهران استفاده شده است که توسط برخی از 3 میلیون نفر به مانع گسترش ویروس. دولت نیز تعطیل مدارس مذهبی و حوزه های علمیه در شهر مقدس قم که در آن ویروس برای اولین بار به کشته شدن دو بيمار مسن هفته گذشته است.

عراق و پاکستان که به اشتراک گذاری مرز با ایران گرفته اند اقدامات پیشگیرانه به منظور محدود کردن گسترش ویروس از ایرانی مسافران است. آلوده مسافران از ایران در حال حاضر کشف شده در لبنان و کانادا است.

عربستان سعودی دستور داده است تا هر کسی که به سفر از ایران به صبر کنید حداقل 14 روز قبل از ورود به انگلستان به عنوان آن را به دنبال جلوگیری از گسترش ویروس به ایت سایت های زیارتی مکه و مدینه.

همچنین روز یکشنبه با وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف شوخی در مورد دست دادن با خود را از سفر به اتریش همتای الکساندر Schallenberg و به خبرنگاران گفت: "ما باید به لرزش دست در دست آنها نگران نباشید من اصلا coronavirus."

هفته گذشته Schallenberg گفت که او در سفر به تهران در میان تلاشهای کشورهای اروپایی برای زنده نگه داشتن ایران از توافق هسته ای ایران با قدرت های جهانی. تنش های منطقه ای باید به طور پیوسته افزایش یافته است پس از ایالات متحده در خارج از این نقطه عطفی در مقابله.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب