حمله افراد مسلح در کراچی بورس کشته شدن حداقل 3

افراد مسلح با حمله به بورس در پاکستان در شهر کراچی در روز دوشنبه کشته شدن حداقل سه نفر — دو نفر از نگهبانان و

توسط PATRIS-FUN در 9 تیر 1399

افراد مسلح با حمله به بورس در پاکستان در شهر کراچی در روز دوشنبه کشته شدن حداقل سه نفر — دو نفر از نگهبانان و پلیس با توجه به پلیس. ویژه نیروهای پلیس مستقر به صحنه حمله و در یک عملیات سریع امن ساختمان و کشتن تمام چهار فرد مسلح.

مهاجمان مسلح با نارنجک و اسلحه خودکار, پلیس گفت:. آنها راه اندازی این حمله با باز کردن آتش در ورودی از پاکستان بورس در جنوب شهرستان بندر این کشور در مالی مرکز.

Rizwan Ahmend یک مقام پلیس در صحنه گفت که پس از باز کردن آتش افراد مسلح وارد بالا جداره بورس زمینه. او گفت: تامین مواد غذایی مورد یافت شد: در بدن افراد مسلح نشان می دهد آنها ممکن است برنامه ریزی شده از یک محاصره طولانی که پلیس خنثی شد.

داخل بورس کارگزار یعقوب ممان آسوشیتدپرس گفت که او و دیگران نشسته اند داخل دفاتر خود را در حالی که این حمله در جریان است.

سربازان وارد در این سایت از یک حمله در پاکستان بورس در کراچی در روز دوشنبه. (اختر سومرو/فردا نیوز)

به شدت مسلح نیروهای ویژه سرعت را احاطه کرده اند این ساختمان واقع در قلب منطقه مالی شهر, که در آن بانک دولتی پاکستان واقع شده است به عنوان به خوبی به عنوان مقر چندین ملی و بین المللی موسسات مالی.

محلی و ایستگاه های تلویزیونی پخش شد تصاویری از پلیس در تمام زره بدن و اطراف ساختمان اما هنوز اقامت در خارج بالا دیواره مرکب از بورس.

شازیه Jehan یک سخنگوی پلیس می گوید بمب اختیار تیم ملی نیز نامیده می شد به بورس شد و تلاش برای روشن ساختن مواد منفجره تهیه. وجود دارد هیچ دیگر جزئیات و هیچ نظامی بلافاصله مسئولیت این حمله است.

کراچی بورس پاکستان بزرگترین و قدیمی ترین بورس, incorporated امروز با مبادلات در اسلام آباد و لاهور.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب