تفنگ مغازه های فروش می تواند سلاح گرم از پارکینگ و ارائه درایو-از طریق خدمات در طول COVID-19 Pandemic: وزارت دادگستری

Gسازمان ملل متحد خرده فروشان هنوز هم می تواند ارائه منظقه خدمات به فروش اسلحه و مهمات به مشتریان در میان coro

توسط PATRIS-FUN در 25 فروردین 1399

Gسازمان ملل متحد خرده فروشان هنوز هم می تواند ارائه منظقه خدمات به فروش اسلحه و مهمات به مشتریان در میان coronavirus همه گیر ایالات متحده آمریکا اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره (ع) اعلام کرد در یک صنعت نامه منتشر شده جمعه.

سلاح گرم کسب و کار شده اند در حال حاضر از نظر یک "ضروری خدمات" توسط وزارت امنیت داخلی ایالات متحده حتی به عنوان هزاران نفر از "غیر ضروری" کسب و کار باقی می ماند بسته و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ترغیب مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش coronavirus. (دیگر ضروری کسب و کار عبارتند از: فروشگاه های مواد غذایی و بیمارستان ها و داروخانه ها.) کنترل اسلحه فعالان به انتقاد از این تصمیم هشدار داد که افزایش خشونت اسلحه می تواند منحرف در حال حاضر تیره و تار منابع مراقبت های بهداشتی دور از پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

در سراسر کشور, صاحبان اسلحه رفتند به فروشگاه برای انبار کردن و شده است وجود دارد افزایش قابل توجهی در اسلحه و مهمات فروش در ماه های ژانویه و فوریه به گزارش آسوشیتد پرس.

ع را در بیانیه ای در روز جمعه اشاره می کند که خرده فروشان با فدرال اسلحه مجوز درخواست راهنمایی در مورد چگونه برای رفتن در مورد پذیرش پرداخت و تحویل سلاح گرم و مهمات به مشتریان و همچنین تایید هویت مشتری و تکمیل مدارک. آژانس فدرال تشریح که مجوز می تواند انجام این خدمات از طریق "یک رانندگی یا پیاده روی تا پنجره یا درگاه" در خرده فروش ملک در خارج از ساختمان ذکر شده در مجوز. آنها همچنین می توانند کار از یک جدول موقت یا غرفه واقع در پارکینگ و یا دیگر خارجی محل در محل اما "هر گونه فعالیت ها رخ می دهد باید در یک محل که در آن مجوز اقتدار به مجوز ع ورود برای بازرسی اهداف است."

این روشن است که خرده فروشان نمی تواند انجام این فعالیت ها "از نزدیک فضا است که در واقع مجوز اموال را در آدرس ذکر شده در مجوز مگر اینکه چنین فعالیت ها در یک واجد شرایط در دولت اسلحه نشان می دهد و یا رویداد."

نوشتن به سانیا منصور در sanya.mansoor@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن