مهمان تفسیر: Abdel-Fattah ال-Sissi — بدون چراغ امید هیچ سازنده پل

رئیس جمهور مصر است نه در همه شایسته تمایز است. اما اگر چه معتبر آلمانی جایزه به او لغو شده است و او هنوز در حا

توسط PATRIS-FUN در 19 بهمن 1398

رئیس جمهور مصر است نه در همه شایسته تمایز است. اما اگر چه معتبر آلمانی جایزه به او لغو شده است و او هنوز در حال شرکت در جای دیگر می گوید: راینر هرمان از فرانکفورت Allgemeine Zeitung.

 هنگامی که سازمان از این سال Semperoper توپ در درسدن اعلام کرد جایزه خود را برای رئیس جمهور مصر Abdel-Fattah ال-Sissi این صدا به عنوان اگر آنها رفتن به اعطای جایزه صلح نوبل. مصر قدرتمند "نامیده می شد یک فانوس دریایی از امید است که آشنایی شجاعت به کل قاره آفریقا" با سازمان eulogizing او را به عنوان "یک پل ساز و مصلح."

تمایز به نظر می رسید برای قرار دادن general-تبدیل-رئیس جمهور در تاریخ همتراز با نخست وزیر اتیوپی Abiy احمد که برنده سال گذشته جایزه نوبل را برای امضای یک پیمان صلح با همسایه اریتره پس از چند دهه درگیری خونین. در خانه احمد منتشر زندانیان سیاسی آغاز شد و اسامی کسانی که متهم به نقض حقوق بشر است. پس از او باز کرده اتیوپی به جهان — سیاسی و اقتصادی است.

مصر از زندان هرگز شده است بسیار کامل

واقعیت در ال-Sissi را در مصر کاملا برعکس است. ارتش مصر که Sisi led تا تبدیل شدن به رئیس جمهور در سال 2014 است که در خارجی درگیری های نظامی در لیبی و یمن. و در مصر آن را کنترل حداقل نیمی از اقتصاد ملی کمک ژنرال کمک خود را به ثروت و مهار رقابت است. تعدادی از زندانیان سیاسی در حال حاضر قفل شده است تا در زندان های مصر — که هرگز شده است بسیار کامل است و تخمین زده می شود حداقل 60,000 و گزارش وحشیانه و سیستماتیک شکنجه به طور منظم راه خود را به جهان خارج است.

 Rainer Hermann (Helmut Fricke)

راینر هرمان یک روزنامه نگار در Frankfurter Allgemeine Zeitung روزانه

این کشور همچنین فاقد هر گونه مخالفت شایسته به نام. رسانه های مصری یک بار افتخار این نظام در دنیا تبدیل شده اند کاملا بی ربط پس رونده به وفادار بلند گو حرف زدن برای قدرتمند. و مصر قانون muzzling سازمان های غیر دولتی (Ngo) به سرقت جامعه مدنی از اکسیژن آن نیاز به نفس کشیدن. کسی که مخفف جمله چیزهایی است که هیچ پل ساز, هیچ مصلح هیچ چراغ امید و قطعا هیچ نمادی از شجاعت.

رسمی مصر رهبران می گویند چنین سرکوبگر حکومت لازم است برای حفظ ثبات است. آنها می گویند مصر نیاز به یک مشت آهنین به مبارزه با تروریست های اسلامی و حفظ نظم در کشوری که جمعیت 100 میلیون رشد بیشتر از 2 میلیون نفر در هر سال.

همه چیز بهبود یافته است از سال 2011 — آنها بدتر شده

در عین حال مشکلاتی که منجر به تظاهرات گسترده در میدان التحریر و در نهایت در سراسر کشور در سال 2011 حل نشده و یا حتی کاهش داد. در واقع آنها تنها همچنان به بدتر. زیرساخت موفق به نگه داشتن سرعت با جمعیت رو به رشد نظام آموزش و پرورش است یک قتلگاه و تنها بخش کوچکی از میلیون ها نفر از جوانان مصری که وارد بازار کار در هر سال شده اند قادر به پیدا کردن کار.

در سال 2011 وجود دارد, تعداد سوپاپ — مانند سیاسی واسطه مخالفت احزاب رسانه ها و جامعه مدنی کمک کرد که اجازه خاموش بخار. اما در حال حاضر کسانی که شیر شده اند جوش بسته و فشار فقط نگه می دارد و ساختمان. یکی از بزرگ کمک کننده به فشار است و همچنین این واقعیت است که طبقه متوسط کشور دیگر دارای وسیله ای برای زنده ماندن مالی.

در سال 2011 وجود دارد امیدواریم که منظم تحول می تواند به دست آورد اما آن پنجره بود ناودان توسط 2013 ضد انقلاب. در حال حاضر مشت آهنین یک سبد در کشور است.

سازمان در درسدن در نهایت کشیده ripcord و انصراف جایزه خود را به صورت ال-Sissi. هنوز سیاستمداران غربی در ادامه به fete او در نظر این واقعیت است که مصر را نگه می دارد آفریقایی پناهندگان از اروپا و سواحل. اما این دیدگاه از مصر است کوته. بلند مدت قیمت این حس کاذب از کوتاه مدت امنیت بسیار تهدید واقعی است که مصر را به خوبی ممکن است تبدیل شدن به یک کشور شکست خورده — مصر رهبری نظامی است که به انجام آنچه لازم است برای حفظ کشور از خرد شدن توسط عظیم چالش های آن در حال حاضر مواجه است.
هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب