راه اندازی اقتصاد است و اساسا شکسته. ویروس آن را بدتر خواهد کرد.

مارس 20, 2020 تصور کنید این: سال 2013 است. شما رو 25 میلیارد دلار شما می خواهم به خیط و پیت کردن توالت اما

توسط PATRIS-FUN در 1 خرداد 1399

تصور کنید این: سال 2013 است. شما رو 25 میلیارد دلار شما می خواهم به خیط و پیت کردن توالت اما کمد شخصی خود را به سادگی نمی توانید مسئولیت رسیدگی به تمام یک هواپیمای باری پر از 100 دلار اسکناس. خوشبختانه برای شما بارگذاری وجود دارد — زیرا از 25 میلیارد دلار است که در مورد آنچه که شرکت دهکدهای از دست داد پس از آن تاریخ است. از های 2013-2018 انجام دهد آنها را از دست داده از 14 میلیارد دلار در سال 2019 بیشتر $8.5 میلیارد دلار و در سه ماهه اول سال 2020 یکی دیگر از $2.9 میلیارد دلار است.

این نوع از پول-باخت شروع کردن ریشه گرفته است بیش از همه اقتصاد است. Uber رقیب, Lyft, تشک شرکت کاسپر و ده ها تن از شرکت های دیگر به دنبال همان استراتژی است. برخی از آمار یک پچ خشن — به WeWork ملک-اجاره پول گودال دهکدهای از دست داد بیشتر از ارزش خود را بارگذاری را کسب و کار تاکسی مبارزه با تشکر از coronavirus. اما Uber نیز اخیرا پیشنهاد یک کسب خدمات تحویل Grubhub است که آن را به بزرگترین بازیکن در رستوران تحویل واسطه بازار (پیش از Doordash که نیز از دست می دهد gobs از پول). تحویل برای هر دو رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی در حال افزایش با توجه به همه گیر هر چند جای تعجب نیست بیشتر چنین تحویل هنوز هم بی ثمر است.

این شرکت ها به طور کلی درمان تامین کنندگان و کارگران خود را مانند تلخه اما آنچه که کمتر متوجه شده است که خود را "مدل کسب و کار" است که تضعیف یکی از اساسی محل سرمایهداری — قیمت سیستم. این فرایند ممکن است تنها سرعت بخشیدن به لطف همه گیر.

آزادیخواه اقتصاددان فریدریش فون هایک یک بار نوشت: افزایش paean به قیمت بازار به عنوان بهترین راه ممکن است از تخصیص منابع است. جزئیات تولید اقتصادی به طور مستمر در حال تغییر و هر فرد متفاوت تنظیمات به آنچه آنها می خواهند. او استدلال, قیمت بودند و تنها راهی است که تمام است که به طور گسترده ای پراکنده اطلاعات می تواند در پردازش کارآمد و دقیق راه است. از طریق "مارول" قیمت سیستم, اخبار در مورد کمبود برخی از مواد اولیه می تواند شناخته شده "بدون سفارش صادر و بدون بیش از شاید یک تعداد انگشت شماری از مردم دانستن علت," او نوشت. که منجر به "ده ها هزار نفر از مردم که هویت نمی تواند مسلم توسط ماه تحقیق [استفاده از] مواد و یا محصولات خود را بیشتر نکنید[.]" که به نوبه خود باعث تغییر رفتار مردم در مورد کالاهای دیگر تبدیل شده که نسبتا ارزان تر است.

در حال حاضر هایک بود و شواهد اثبات zealot و مقاله خود را که یک دستگاه سیاسی در تلاش برای رد کردن هر نوع دولت برنامه ریزی اقتصادی تعریف. اما نکته جالب برای امروز شرایطی است که چگونه طاعون از دست دادن-ساخت و شروع یو پی اس از بین می برد که او دوست دارد در مورد قیمت سیستم. اگر یک شرکت فروش زیر قیمت و سپس کل سیستم را از اولویت تجمع تبدیل شده است بر سر آن از آنجا که مشتریان باید اطلاعات نادرست در مورد نسبی هزینه های مختلف کالا و خدمات است. در سال 2015 یک بارگذاری مسافر پرداخت می شود تنها 41 درصد از هزینه های واقعی منابع (به طور عمده کار راننده به علاوه استفاده از خود و یا ماشین) نیاز به سوار شدن اتفاق می افتد در حالی که رقبا و یا دیگر کسب و کار است که سرمایه گذار نقدی به آتش کشیده به نظر می رسد گران قیمت در مقایسه ،

قیمت سیستم نتیجه می شود یک دروغ ماشین — میلیون ها نفر از مردم گمراه به بی فایده استفاده بیش از حد از تاکسی به عنوان اگر توسط سحر و جادو. در علاوه بر این به رانندگی عادی بسیاری از شرکت های تاکسی از کسب و کار در حال بارگذاری-سبک شرکت را به شدت افزایش تراکم. یک مطالعه نشان داد که آنها اضافه شده 5.7 میلیارد وسیله نقلیه مایل سفر سالانه در بزرگترین شهرهای آمریکا است. یک دلیل بزرگ برای این است که در جایی در محدوده 30 تا 60 درصد از بارگذاری سواری در پایان با راننده deadheading با هیچ کرایه. عادی شرکت های تاکسی که باید خود را حسابداری مداد را نمی تواند تحمل کند که نوع ضایعات اما حال بارگذاری می کند. دلیل آن این است که مانند بسیاری از خود را از دست دادن-ساخت برادران Uber در تلاش است برای ایجاد یک انحصار به طوری که آنها پس از آن می تواند افزایش قیمت را به محتوای قلب خود را (اگر آن را احتمالا نمی خواهد در مورد آنها).

معتقدین بدون شک اعتراض که بازار می خواهد کسب و کار است که نمی تواند به نوبه خود سود. و آن را ممکن است به خوبی روشن است که بارگذاری و تمام پول نقد خود-نابودی هموطنان در نهایت ورشکسته. اما حال بارگذاری در حال حاضر وجود داشته و برای بیش از یک دهه و این نشان می دهد هیچ نشانه ای از از دست دادن سرمایه گذار حمایت نشده است. که یک کل توسعه اقتصادی صرف سوزاندن میلیاردها بر میلیاردها دلار و بذر قیمت سیستم با wildly اطلاعات نادرست است. دقیقا تشویق برای بازار خود تنظیم.

به نوبه خود از دلایل اصلی برای این وضعیت است که برای سال شده است وجود دارد به مراتب بیشتر سرمایه سرمایه گذار تر شده اند وجود دارد, با کیفیت بالا سرمایه گذاری برای آن سرمایه است. "ما خودمان را پیدا کنید در یک نقدینگی مازاد" به عنوان یک سرمایه گذار گفت: وال استریت ژورنال در مورد پول-از دست دادن شرکت های عمومی است. با تشکر از نابرابری جهانی plutocrats در حال نشستن در گسترده hoards از ثروت دارد اما در چند مکان برای سرمایه گذاری این دقیقا به این خاطر که آنها را ترک کرده اند چیزی جز تکه برای جمعیت گسترده که در خدمت به عنوان مشتریان جدید برای کسب و کار. به عنوان سابق فدرال رزرو رئیس Marriner اکلز نوشت: در مورد دهه 1920 "با در نظر گرفتن قدرت خرید از دست انبوه مصرف کنندگان محافظ را تکذیب کرد, خود را به نوع تقاضای موثر برای محصولات خود است که توجیه سرمایه گذاری مجدد از سرمایه خود را به تجمع در گیاهان جدید." در نتیجه تمام این شروع یو پی اس فروش زیر قیمت — این تنها راه برای به دست آوردن یک تکه بزرگ از سهم بازار.

این وضعیت شده است به طور چشمگیری افزایش یافت با این بیماری همه گیر. بازارهای سهام در حال بازگشت به نزدیکی رکورد با وجود این واقعیت است که بیکاری در نزدیکی رکود بزرگ ارتفاعات و فروش در بسیاری از بخش های اقتصادی در حال فروپاشی است. فدرال رزرو انفجار plutocrat کلاس با اعتباری ارزان و سرمایه های خصوصی ظاهرا می بیند کمی بهتر بازگشت از سهام. ترکیبی از dimwitted سرمایه گذاران (به خصوص در خانواده سلطنتی عربستان سعودی است که ریخت و میلیاردها دلار به سرمایه توالت) و سریع صحبت کردن بنیانگذاران امیدوار کننده بازگشت سریع غیر ممکن است مدل کسب و کار مطمئنا باقی بماند تا زمانی که plutocrats در حال شنا کردن در پول با هیچ جایی برای رفتن.

مصرف کننده لوازم جانبی و کوچک کسب و کار رقبای بیرون رفتن از کسب و کار خواهد شد به احتمال زیاد این معنی در کوتاه مدت است که بسیاری از این شرکت ها می توانند موفقیت در هدف خود را از گرفتن بیشتر و بیشتر سهم بازار. اما که نمی خواهد هر چیزی را برای رفع این واقعیت است که مشتریان خود را بیشتر از آنها در حال مبارزه و حتی بیشتر از قبل از آنها و استفاده از خدمات به دلیل قیمت های خود را منعکس نمی کند آنچه در آن در واقع هزینه به آنها ارائه شده است. سرمایه گذار Ranjan روی amusingly نشان می دهد یک "پیتزا آربیتراژ" راه اندازی است که می تواند پول خرید پیتزا از خودتان لطف Doordash یارانه ها.

که من به ارمغان می آورد به هایک. خطای او این است که برای به تصویر کشیدن قیمت سیستم به عنوان برخی از طبیعی پدیده انسان "تصادفا ... بدون درک آن است." در آن طول می کشد استادانه درست شده دستگاه دولتی به عملکرد بازار در همه, چرا که در غیر این صورت شما فورا دریافت خیانت و یا مشکلات دیگر. این است که درک شده است برای قرن ها — در واقع هر یک از امروز پول-بازنده ها صریح نقض یک سال 1936 قانون در برابر درنده قیمت گذاری است که هنوز هم در کتاب اما رندر شده است باطل از طریق کسب و کار پسند قضایی حکومت توسط فرمان. ما می بینیم که بدون دولت هدایت و قوانین سرمایه داری موسسات به راحتی ببلعند خود را.

در پایین بازار هستند فقط شکل دیگری از دولت برنامه ریزی اقتصادی است که در برخی از زمینه ها و نه در دیگران بسته به زمینه شرایط و جزئیات پیاده سازی. بنابراین سازمان ملل ممکن است بخواهید به ارائه خدمات خاص و بدون هر بازار یا زیر قیمت, اگر انجام این کار حس می کند و یا رسیدن به یک هدف ارزشمند (مانند آموزش و پرورش رایگان و یا حمل و نقل عمومی). اما تا آنجا که ما می خواهیم کسب و کار به رقابت در قیمت و کیفیت پول سوز مدل کسب و کار نیاز به تنظیم از وجود است.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب