یکی دیگر از کاخ سفید کارمند تست مثبت برای coronavirus

عضو U. s. معاون رئیس جمهور مایک پنس کارکنان دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus به طور خلاصه به تاخیر اندا

توسط PATRIS-FUN در 19 اردیبهشت 1399

عضو U. s. معاون رئیس جمهور مایک پنس کارکنان دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus به طور خلاصه به تاخیر انداخته و جمعه پرواز به آیووا و باعث برخی از مسافران همکار در نیروی هوایی دو به پیاده به گفته یک مقام کاخ سفید.

پنس پرواز بود با تاخیر بیش از یک ساعت در صبح روز جمعه و با توجه به فشار استخر ، مسافران بودند که پنس کارکنان به نظر می رسد به پیاده قبل از خروج است. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا آلوده کارمند بوده است سرنشین, نیروی هوایی 2 در صبح روز جمعه.

اخبار افزایش مییابد ترس از سرایت به مقامات بالا مانند پنس که منجر coronavirus نیروی کار که نظارت فدرال پاسخ به کروناویروس بحران و کسی که از سر گرفته شده است قوی برنامه سفر با وجود افزایش ملی caseload.

روز پنج شنبه یک سخنگوی کاخ سفید گفت: پنس و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش منفی برای رمان coronavirus بعد از یک عضو ارتش ایالات متحده که با این نسخهها کار در کاخ سفید به عنوان یک نوکر آمد با این ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است برای دیدار چهره به چهره بعد از آن در روز جمعه با اعضای جمهوری خواه کنگره در کاخ سفید, با توجه به کاخ سفید.

پنس بود از رفتن به آیووا در روز جمعه برای دیدار با رهبران مذهبی در مورد برگزاری "مسئول" تجمعات و به بحث در مورد ایالات متحده عرضه مواد غذایی در ستاد میانه زنجیره ای مواد غذایی Hy-Vee, Inc.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: برخی در کاخ سفید کارکنان شروع به پوشیدن ماسک صورت, یک روز پس از نوکر حال آزمایش مثبت است.

سازمان دیده بان l Tips for rewearing یک ماسک:

اندرو چانگ توضیح می دهد که اگر شما با پوشیدن یک ماسک پارچه در طول COVID-19 همه گیر بهترین راه برای ضد عفونی کردن آن است به آن را بشویید. 1:15

مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید که آیا کسانی که در خدمت او بود در حال حاضر پوشش چهره خود گفت: فاکس نیوز در مصاحبه ای که چنین کاخ سفید ستاد تا به حال ساخته شده است.

"آنها در حال حاضر آغاز شده است," او گفت: در شبکه های فاکس و دوستان برنامه صبح.

کاخ سفید روز پنج شنبه گفت: تهمت و پنس تست منفی برای این ویروس و احساس شد و پس از نوکر آمد با این ویروس. همچنین گفت که رهبران دو کشور در حال حاضر می تواند آزمایش روزانه در مقابل هفتگی.

'من آن را نمی بینم برای خودم"

مغلوب ساختن پیشی جستن که تبدیل به 74 ماه آینده گفت: او نمی خواهد به پوشیدن یک ماسک و عمومی فرسوده یک ماسک برای هر یک از رویدادهای خود را تا کنون در میان COVID-19 همه گیر اما به خبرنگاران گفت: این هفته که او تلاش برخی در پشت صحنه در جریان بازدید از یک شرکت Honeywell ماسک صورت کارخانه در آریزونا.

"به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و ملکه و ... من آن را نمی بینم برای خودم من فقط نمی," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل ماه آوریل زمانی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شروع توصیه گسترده استفاده از ماسک به سرعت گسترش coronavirus.

این ویروس که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در اواخر سال گذشته به کشته شدن بیش از 75 ، 000 آمریکایی و رانده میلیون ها نفر به بیکاری به عنوان یک نتیجه از مستند اقدامات برای جلوگیری از افزایش عفونت. کسانی که اقدامات کاسته شود در برخی از کشورها اما بسیاری از آنها هنوز هم نیاز به استفاده از ماسک.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس کشیده اند آتش برای پوشیدن ماسک صورت با منتقدان استدلال آنها در حال تنظیم یک مثال بد برای آمریکایی ها.

سازمان دیده بان l پرسش و پاسخ در مورد پوشیدن یک ماسک:

دکتر سمیر Gupta فراهم می کند اطلاعات مهم در مورد پوشیدن ماسک در طول COVID-19 همه گیر و چه مورد فکر می کنم قبل از قرار دادن یک در. 2:30

پنس نمی پوشیدن ماسک در حالی که بازدید از coronavirus بیماران در طول سفر اخیر خود به مینه سوتا مشهور کلینیک مایو اشاره کرد که او مورد آزمایش قرار گرفت غالبا برای این بیماری است. اما او بعدها گفت که او باید فرسوده یکی اشاره به این که آن را حمل نمادین وزن نیز هست.

معاون رئیس جمهور که در زمان بیش رهبری کاخ سفید coronavirus نیروی کار از وزیر بهداشت در اواخر فوریه پرواز به آیووا در روز جمعه برای دیدار با رهبران مذهبی در مورد برگزاری "مسئول" تجمعات و به بحث عرضه مواد غذایی در ستاد میانه زنجیره ای مواد غذایی Hy-Vee, Inc.

به گفته یک مقام کاخ سفید یک پنس کارمند آزمایش مثبت برای این ویروس باعث از مقامات deplane نیروی هوایی 2 در صبح روز جمعه و به طور خلاصه به تاخیر برنامه ریزی شده برخاست. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا کارمند با این ویروس تا به حال شده است در هیئت مدیره هواپیما.

پل رود بدون ماسک, ادعای ایمنی

تهمت با حضور در یک رویداد عمومی در جنگ جهانی دوم در یادبود بعد از آن در روز جمعه است. او برنامه ریزی شده برای دیدار با اعضای جمهوری خواه کنگره در کاخ سفید accoding به کاخ سفید است.

خواه رئیس جمهور همچنین گفت: فاکس نیوز که او هنوز رتبهدهی نشده است آزمایش آنتی بادی به رمان coronavirus اما احتمالا خواهد بود به زودی. این تست می تواند تایید قبلی قرار گرفتن در معرض ویروس.

سناتور. مایک لی از یوتا با پوشیدن محافظ ماسک صورت به دلیل شیوع کروناویروس به عنوان او با سن. رند پل از کنتاکی روز چهارشنبه. (Jonathan ارنست/آسوشیتد پرس)

با واشنگتن خود را هنوز هم تحت اقامت در خانه سفارش سناتور که بازگشت این هفته و توصیه شد توسط کنگره پزشک به پوشیدن ماسک حفظ فاصله شش فوت و محدود کردن تعدادی از کارکنان در کاپیتول هیل.

کنتاکی ایالت کنتاکی یکی از تعداد کمی از اعضای کنگره به قرارداد ویروس و پس از بهبود کاهش یافته است به پوشیدن ماسک.

"من باید ایمنی" او به خبرنگاران گفت: هر واشنگتن پست. "من در حال حاضر این ویروس. بنابراین من می توانید آن را دوباره و من نمی توانم آن را به هر کسی."

در حالی که 57 ساله پل دارای مدرک پزشکی داشتن تمرین به عنوان یک چشم پزشک در گذشته به یک توافق هنوز به ظهور در حد و اندازه یا طول ایمنی در مورد رمان coronavirus.

نزدیک به دو سوم از سناتورها بیش از سن 60 و با 28 بیش از سن 70, به گزارش سرویس پژوهشی کنگره قرار دادن آنها در رده سنی اغلب بیشتر در معرض خطر ابتلا به COVID-19.

مجلس نمایندگان با نزدیک به پنج بار به عنوان بسیاری به عنوان قانونگذاران سنا هنوز به بازگشت به کاپیتول هیل.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب