Danny Masterson که '70s Show به اتهام تجاوز به 3 زن

که '70s Show بازیگر Danny Masterson شده است به اتهام تجاوز به سه زن در اوایل 2000s لس آنجلس دادستان گفت. سه فق

توسط PATRIS-FUN در 29 خرداد 1399

که '70s Show بازیگر Danny Masterson شده است به اتهام تجاوز به سه زن در اوایل 2000s لس آنجلس دادستان گفت.

سه فقره تجاوز به عنف با زور و ترس آمده پس از سه سال تحقیق و تفحص از 44 سال Masterson. اتهامات واصل شد روز شنبه و یک حکم بازداشت صادر شد دادستان گفت.

دفتر دادستان منطقه گفت: در بیانیه ای که آن را به حال کاهش یافته است به پرونده تجاوز جنسی علیه Masterson در دو موارد دیگر به دلیل شواهد کافی و به دلیل قانون محدودیت.

روشن نیست که آیا Masterson گرفته شده است را بازداشت کرده است.

او به اتهام تجاوز به یک زن 23 ساله در سال 2001 28 ساله در اوایل سال 2003 و 23 سال در اواخر سال 2003 است.

Masterson را وکیل تام Mesereau گفت: مشتری خود را "بی گناه است ما اعتماد به نفس است که او را تبرئه زمانی که تمام شواهد و مدارک در نهایت می آید به نور و شهود باید از این فرصت به شهادت."

"بدیهی است که آقای Masterson و همسرش در شوک کامل با توجه به این که نزدیک به 20 سال اتهامات به طور ناگهانی و در نتیجه هزینه واصل شده اما آنها و خانواده خود را در حال آرامش دانستن است که در نهایت به حقیقت خواهد آمد" Mesereau در بیانیه ای گفت.

"افرادی که می دانم آقای Masterson بدانید شخصیت خود را و می دانم که این اتهامات می شود نادرست است."

Masterson شده است که به بازیگر جواهر فیلیپس از سال 2011 نوشته شد و از Netflix سریال کمدی مزرعه در دسامبر 2017 زمانی که تحقیقات پلیس در این اتهامات علیه او اول آمد به نور است.

ده ها تن از بازیگران ، سیاستمداران و بازرگانان و نوازندگان را از دست داده اند شغل خود را پس از سال 2017 در هنگام تجاوز جنسی اتهامات علیه هالیوود تولید Harvey Weinstein سوخت #MeToo جنبش است. Weinstein بود به جرم تجاوز به عنف و تجاوز جنسی در ماه فوریه و محکوم به 23 سال پشت میله های زندان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب