تازی متوقف خواهد شد اجازه می دهد ضمانت مهاجرت چک در آن اتوبوس

(سیاتل) — تازی ملت بزرگترین شرکت اتوبوس روز جمعه گفت آن متوقف خواهد شد اجازه می دهد عوامل گشت مرزی بدون حکم ب

توسط PATRIS-FUN در 3 اسفند 1398

(سیاتل) — تازی ملت بزرگترین شرکت اتوبوس روز جمعه گفت آن متوقف خواهد شد اجازه می دهد عوامل گشت مرزی بدون حکم به هیئت مدیره آن اتوبوس به انجام روال مهاجرت چک.

این شرکت اعلام شد یک هفته پس از آسوشیتد پرس گزارش داد در یک درز گشت مرزی یادداشت تایید که عوامل نمی تواند هیئت مدیره اتوبوس های خصوصی بدون رضایت اتوبوس شرکت. تازی قبلا اصرار داشت که حتی اگر آن را دوست ندارم مهاجرت چک آن را به حال هیچ چاره ای تحت قانون فدرال اما به آنها اجازه می دهد.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه این شرکت گفت: این امر اطلاع وزارت امنیت داخلی که آن را نشانی از رضایت به بی جا جستجوهای خود در اتوبوس و یا در مناطق پایانه های که به روی عموم باز — مانند دفاتر شرکت و یا هر زمینه یک فرد نیاز به یک بلیط برای دسترسی به.

تازی گفت: این امر با ارائه آن رانندگان و ایستگاه اتوبوس کارکنان با به روز شده در آموزش با توجه به سیاست جدید و که این امر جای برچسب بر روی تمامی اتوبوس ها به وضوح بیان کرد که آن را نشانی از رضایت به جستجو.

ادامه مطلب: ما سفر طول مرز. مردم ما ملاقات وجود دارد ترس بیشتر دولت و نه بیشتر مهاجران

"نگرانی اصلی ما این است که ایمنی از مشتریان و اعضای تیم و ما با اعتماد به نفس این تغییرات منجر به بهبود تجربه برای همه طرف های درگیر" بیانیه ای گفت:.

ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی که شامل گشت مرزی را بلافاصله بازگشت یک تماس را به دنبال نظر.

تازی مواجه شده است و فشار از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا مهاجر فعالان حقوق و واشنگتن دادستان کل باب فرگوسن برای جلوگیری اجازه می دهد نوردد در اتوبوس در 100 مایل (160 کیلومتر) از مرز بین المللی یا خط ساحلی است. در بسیاری از موارد, این اتوبوس در حال بررسی نمی شد و عبور و یا حتی نزدیک شدن به مرز بین المللی.

منتقدان می گویند این عمل تهدید آمیز و تبعیض آمیز است و تبدیل شدن به شایع تر تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. گشت مرزی بازداشت ضبط شده توسط سایر مسافران را موجب انتقاد و تازی چهره یک طرح دعوی در دادگاه در کالیفرنیا ادعا که آن را نقض قوانین حمایت از مصرف کننده با تسهیل کنند.

"ما را خوشحال و برای دیدن تازی به وضوح در ارتباط است که از آن رضایت نیست به دهها و آزار و اذیت در آن اتوبوس" Andrea Flores, معاون مدیر سیاست برای ACLU را برابری بخش گفت: در یک ایمیل. "توسط حفاظت از آن مشتریان و کارکنان تازی ارسال یک پیام است که آن را اولویت جوامع آن خدمت می کند."

گشت مرزی است و اصرار داشت که آن را نمی کند مشخصات مسافران بر اساس ظاهر خود را, اما به جای آن می پرسد تمام مسافران که آیا آنها در حال شهروندان و یا در این کشور قانونی است. آژانس می گوید, اتوبوس, چک یک راه مهم برای سر و گوش آب انسان, قاچاق مواد مخدر و مهاجرت های غیر قانونی.

برخی دیگر از شرکت های اتوبوس از جمله جفرسون خطوط که در عمل در 14 متحده و MTRWestern که در عمل در شمال غربی اقیانوس آرام در حال حاضر گرفته شده مراحل مشابه به کسانی که اعلام می تازی. فلورس گفت: آیتالله سیستانی ادامه خواهد داد به فشار دیگران به دنبال کت و شلوار.

این یادداشت به دست آمده توسط AP به تاریخ Jan. 28 خطاب به همه رئیس عوامل گشت و امضا شده توسط رئیس گشت مرزی کارلا کشيش فقط قبل از او بازنشسته شد. آن را تایید موقعیت حقوقی که تازی منتقدان گرفته اند: که قانون اساسی متمم چهارم قانون اساسی مانع از عوامل از سوار شدن به اتوبوس و بازجویی مسافران بدون حکم و یا رضایت از شرکت.

"هنگامی که حمل و نقل چک رخ می دهد در یک اتوبوس در غیر بازرسی مکان های عامل باید نشان دهد که او و یا او به دست اورد دسترسی به اتوبوس با رضایت صاحب شرکت و یا یکی از کارکنان شرکت" ایالات یادداشت. یک عامل اقدامات در حالی که در اتوبوس "آیا نمی شود یک فرد معقول و منطقی به این باور است که او و یا او قادر به خاتمه برخورد با عامل است."

تازی قبلا استدلال کرد که قانون مورد از جمله 1973 حکم دادگاه عالی نیست گسترش متمم چهارم حمایت برای حمل و نقل تجاری.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن