دولت کانادا تخلیه کانادایی در هیئت مدیره قرنطینه کشتی کروز

آخرین تحولات: دولت کانادا ارسال هواپیمای چارتر بازگرداندن کانادایی در قرنطینه کشتی. بیش از 2000 مورد جدید از ع

توسط PATRIS-FUN در 27 بهمن 1398

آخرین تحولات:

  • دولت کانادا ارسال هواپیمای چارتر بازگرداندن کانادایی در قرنطینه کشتی.
  • بیش از 2000 مورد جدید از عفونت 142 مرگ و میر تایید در چین است.
  • آمریکا هواپیما می رسند یکشنبه به آمریکایی ها از کشتی کروز.
  • تماشا کنید: آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس

دولت کانادا روز شنبه گفت ارسال یک هواپیمای چارتر برای بازگرداندن این کانادایی ها گیر در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز که قرنطینه شده در ژاپن با توجه به کوروناویروس.

"این تصمیم گرفته شد به دلیل شرایط فوق العاده در مواجهه با مسافران الماس شاهزاده خانم و به روشن کردن بار روی سیستم مراقبت های بهداشتی گفت:" یک بیانیه مشترک از وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe, شامپاین, وزیر بهداشت Patty Hajdu و وزیر دفاع Harjit Sajjan. "ما در حال همکاری نزدیک با کارناوال کروز دریایی با خطوط و دولت ژاپن برای کمک به این تخلیه."

این کشتی شده است لنگر انداخت در یوکوهاما پس از Feb. 3 حمل در اطراف 3600 مسافران و خدمه.

ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: یکی دیگر از 67 نفر در کشتی آزمایش مثبت برای coronavirus آوردن مجموع به بیش از 300 — بزرگترین خوشه ای از عفونت در خارج از چین است.

کانادایی که در حال نشان دادن علائم COVID-19 عفونت خواهد شد پرواز از ژاپن به نیروهای کانادایی پایگاه ترنتون در انتاریو و پس از آن آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت و حمل و نقل به NAV کانادا موسسه آموزشی در Cornwall, انتاریو به انجام بیشتر از 14 روز دوره قرنطینه.

هر کسی نشان دادن علائم عفونت منتقل خواهد شد به ژاپنی نظام سلامت برای دریافت مراقبت و ادامه خواهد داد برای دریافت کامل خدمات کنسولی بیانیه ای گفت:.

سازمان دیده بان | B. C. ساکن اسپنسر Fehrenbacher می گوید: او مشتاق به ترک الماس شاهزاده:

اسپنسر Fehrenbacher آمریکایی با اقامت دائم در کانادا صحبت می کند به CBC News در روز 12 از coronavirus مربوط به قرنطینه از الماس شاهزاده در ژاپن است. 2:27

8 مورد گزارش در کانادا

پل میرکو از Richmond, B. C., است که در میان کسانی که قرنطینه در کشتی.

او گفت: CBC اخبار از طریق ایمیل در روز شنبه که مسئولان بسیار کامل با نمایش فیلم — اشاره کرد که در آن اعلام شد که وجود خواهد داشت فردی تست شروع در روز سه شنبه. او امیدوار به بازگشت در کانادا به زودی.

"یکی از نگرانی های اصلی است که دولت کانادا نیز قرنطینه ما پس از بازگشت گفت:" 63 ساله است. "بهره وری و روش های قرنطینه در اینجا موثر و دشوار است."

شامپاین گفت: در روز جمعه گفت که کانادا سلامت کارگران کمک در ژاپن پس از 15 کانادایی قرارداد رمان coronavirus در حالی که در کشتی کروز که در آن 255 کانادایی در ابتدا محدود به کابین خود. کسانی که آلوده شده اند نقل مکان کرد و به امکانات بهداشتی و حداقل سه نفر نیاز به بستری شامپاین گفت.

سازمان دیده بان | کانادا کادر درمانی مستقر به ژاپن

دولت کانادا به اعزام کارکنان به ژاپن برای کمک به مسافران در قرنطینه در یک الماس شاهزاده کشتی کروز شده است که این سایت از شیوع کروناویروس. CBC را Austin Grabish آخرین. 2:04

در ضمن کانادا گزارش یک هشتم presumptive مورد coronavirus, British Columbia مقامات بهداشت گفت: روز جمعه یک زن در 30s از B. C. داخلی که به تازگی از سفر به چین است. شده اند وجود دارد چهار مورد تأیید در B. C. و سه نفر دیگر در انتاریو با توجه به آژانس بهداشت عمومی کانادا. خطر ابتلا به کانادایی ها پایین باقی مانده آژانس گفت.

ایالات متحده همچنین آوردن خانه شهروندان

ایالات متحده گفت در روز شنبه آن را ارسال هواپیما به ژاپن به ایالات متحده مسافران الماس شاهزاده خانم. حدود 380 آمریکایی ها در هیئت مدیره کشتی.

ایالات متحده خواست شهروندان خود در کشتی ترک "از فراوانی از احتیاط" در یک پرواز خاص به دلیل در ژاپن در روز یکشنبه. آنها را قرنطینه برای یکی دیگر از 14 روز پس از بازگشت از سفارت ایالات متحده گفت: در نامه ای.

"ما درک می کنیم این است که خسته کننده و تنظیم اما این اقدامات مطابق با دقیق سیاست های ما نهاد به حد پتانسیل گسترش بیماری" سفارت گفت.

یک اتوبوس با یک راننده پوشیدن دنده محافظ حرکت از زیر بشکهای در یوکوهاما در کنار الماس شاهزاده کشتی کروز که حدود 3,600 مردم بر روی تخته, قرنطینه به دلیل ترس از COVID-19. (Charly Triballeau/خبرگزاری گتی ایماژ)

آمریکا مسافران خواهد بود به تراویس پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا و برخی در ادامه به پایگاه مشترک سن آنتونیو-Lackland در تگزاس است.

ژاپن وزارت بهداشت مجاز 11 مسافران را پیاده در روز جمعه. آن گفت: مسافران بالای 80 سال سن کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی و کسانی که باقی مانده در پنجره کابین در طول 14 روز قرنطینه می توانید به یک مرکز در ساحل.

مرگ گزارش شده در فرانسه

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در سرزمین اصلی چین رسیده بود 1,665 این کشور را ملی کمیسیون بهداشت گفت: در صبح روز یکشنبه با 142 از روز قبل.

نیز وجود دارد 2,009 جدید تایید عفونت در سراسر سرزمین اصلی چین را در مجموع به 68,500.

سالمند چینی توریستی بستری در فرانسه درگذشت coronavirus شدن اول مرگ و میر در اروپا, فرانسه, وزیر بهداشت اگنس Buzyn گفت: در روز شنبه. فرانسه ثبت کرده است 11 مورد از این ویروس است. Buzyn گفت: او مطلع شد در روز جمعه که 80 سال که تحت درمان در Bichat بیمارستان در شمال پاریس پس Jan. 25 مرده بود از عفونت ریه با توجه به کوروناویروس.

در خارج از سرزمین اصلی چین وجود داشته است حدود 500 نفر در 24 کشور و مناطق. تا زمانی که مرگ در فرانسه وجود داشته است سه مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین با یکی در ژاپن و یکی در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین. روز جمعه مصر گزارش اولین عفونت در قاره آفریقا.

MS Westerdam مسافر تست مثبت

مسافران و خدمه یک کشتی لنگر انداخت در کامبوج اجازه داده شد به پیاده روز جمعه پس از گذراندن دو هفته در دریا. پس از توقف در هنگ کنگ در فوریه. 1 MS Westerdamn که توسط هلند و امریکا تبدیل شده بود دور توسط ژاپن و تایوان و گوام و فیلیپین و تایلند قبل از کامبوج مجاز docking در بندر سیهانوکویل.

از جمعه بدون مسافر یا خدمه داشت به COVID-19. اما 83 ساله زن آمریکایی که یک مسافر دارای آزمایش مثبت برای این بیماری در مالزی, مقامات بهداشت و درمان در کشور گفت: در روز شنبه.

زن در پرواز به مالزی روز جمعه از کامبوج همراه با 144 نفر دیگر از کشتی مالزی وزارت بهداشت گفت:, و اضافه کرد که او در شرایط با ثبات است. او در مورد به ارمغان می آورد تعداد کل تایید coronavirus موارد در مالزی به 22.

پزشکی کارگر در دست کت و شلوار محافظ بررسی یک پرونده در Jinyintan بیمارستان در ووهان مرکز از شیوع کروناویروس در استان هوبی چین است. بیش از 1700 سلامت کارگران آلوده شده با این ویروس به گفته یک مقام ارشد چینی. (چین روزانه از طریق بی بی سی)

در یک پیشنهاد برای جلوگیری از coronavirus از گسترش دولت چین تمدید تعطیلات سال جدید به نگه داشتن کارخانه ها و دفاتر بسته شده اما مقامات در حال حاضر دستور داده شده است به احیای فعالیت های کسب و کار به عنوان ضرر و زیان اقتصادی بالا ميرود.

بیشتر دسترسی به مرکز شهر ووهان که اولین موارد گزارش شده در ماه دسامبر به حالت تعلیق در آمد در Jan. 23. کنترل گسترش به شهرستانها با جمعیت 60 میلیون نفر است. رستوران و سینما و دیگر کسب و کار بسته بودند در سراسر کشور برای جلوگیری از جمعیت از جمع آوری.

تحت اقدامات جدید مردم از بازگشت به پکن را به منزوی کردن خود در خانه برای 14 روز گفت: یک اطلاعیه منتشر شده توسط رسانه های دولتی در اواخر جمعه. آن گفت: افرادی که موفق به رعایت خواهد شد و در صورت عواقب قانونی داد اما به جزئیات.

که ماموریت به چین

یک که رهبری ماموریت مشترک با چین شروع خواهد شد آن شیوع بررسی کار این آخر هفته با تمرکز بر چگونه کروناویروس جدید در حال گسترش است و شدت آن است.

نه بیشتر موقت بیمارستان ها باز کرده اند در سالن ها و دیگر ساختمان های عمومی با 6,960 تخت در هوبئی استان که در ووهان واقع شده است و ملی کمیسیون بهداشت اعلام کرد. آن گفت: آنها درمان 5,606 بیماران با علائم خفیف.

در همین حال حزب حاکم کمونیست است در تلاش برای بازگرداندن اعتماد عمومی به دنبال شکایت که رهبران در ووهان که در آن شیوع ضربه سخت ترین سرکوب, اطلاعات در مورد این بیماری است. حزب مواجه انتقادهای مشابهی را پس از 2002-03 شیوع سندرم حاد تنفسی یا سارس.

حزب باید "تقویت نقاط ضعف و نزدیک کردن نقاط ضعف" پس از این بیماری همه گیر در معرض "کاستی ها و کمبود" رئیس جمهور چین گفت: در جلسه رهبران حزب سهشنبه, با توجه به رسانه های دولتی.

حزب حاکم کرده و به جای مقامات مسئول و ووهان هوبئی و سعی در منحرف کردن انتقاد با اجازه دادن به رسانه های دولتی و اعضای عمومی آنلاین به انتقاد از مقامات محلی.

ماه گذشته ساکنان ووهان مشترک فیلم های آنلاین نشان دادن مردم در حال تبدیل شده به دور از بیمارستان ها شلوغ. گفت: برخی از محبوب Sina Weibo سرویس میکروبلاگ است که اعضای خانواده نشان داد علائم اما نمی توانستم انجام شد.

ضد بیماری اقدامات باعث ضرر و زیان آنقدر شدید است که اقتصادی پیش بینی را کاهش چشم انداز خود را برای رشد اقتصادی چین در این سال است.

دولت متعلق به صنعت بانکداری ارائه شده بیش از 537 میلیارد یوان ($102 میلیارد Cdn) در اعتبار به صنایع از جمله خرده فروشی پذیرایی و گردشگری است که باید صدمه دیده اند بیشتر با توجه به Tao Liang, معاون رئیس چین بانکداری و بیمه کمیسیون تنظیم مقررات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن