گوگل می خواهد به declutter صفحه نمایش گوشی خود را

ژوئن 20, 2020 هر هفته ما نور افکن سرد نوآوری توصیه می شود توسط برخی از صنایع با تکنولوژی بالا و نویسندگان.

توسط PATRIS-FUN در 1 تیر 1399

هر هفته ما نور افکن سرد نوآوری توصیه می شود توسط برخی از صنایع با تکنولوژی بالا و نویسندگان. این هفته انتخاب شده است یکی از ویژگی های جدید از گوگل است.

آخرین نسخه گوگل سیستم عامل گوشی می توانید با استفاده از یک فشار سریع یک دکمه برای مدیریت تمام دستگاه های خود گفت: Mark Wilson در شرکت سریع. آندروید 11 منتشر شده که در آن نسخه بتا این ماه در صفحه جدید گوشی های, معرفی یک ویژگی جدید به نام کنترل.


(حسن نیت ارائه میدهد تصویر)

"همه شما باید انجام دهید این است که آستین خود را فشار دهید دکمه پاور و بالا میآید کارت اعتباری خود را هر پاس شبانه روزی و کشت های هوشمند-خانه پستی برای فعال کردن و به راحتی به عنوان هدف قرار دادن یک سوئیچ است." آن را برای تلفن های موبایل جزئی اما آن را نشان دهنده "گام منطقی بعدی در تکامل" به دور از داشتن یک میزبان از برنامه های مختلف است که هر یک از مدیریت یک تابع مانند روشن کردن چراغ و یا باز کردن یک درب اتومبیل. با تلفن های صفحه نمایش در حال رشد به طور فزاینده ای شلوغ گوگل سوال که آیا گسترش برنامه های است که واقعا لازم و یا مناسب.

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به ادامه مطلب آن را دوست دارم شما می توانید سعی کنید شش ریسک مسائل از مجله اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب