گوگل, اپل استنباط ستایش و نگرانی گسترده coronavirus مشارکت

فدرال فاجعه برنامه وام ارائه به $2 میلیون نفر در امداد است که در حال حاضر دربندی در $15,000 -- و ترک برخی از و

توسط PATRIS-FUN در 22 فروردین 1399

فدرال فاجعه برنامه وام ارائه به $2 میلیون نفر در امداد است که در حال حاضر دربندی در $15,000 -- و ترک برخی از وام گیرندگان بدونم که اگر آنها حتی شما دریافت کنید که.

اقتصادی آسیب فاجعه وام برنامه یک شاخه از مدیریت کسب و کار کوچک بودجه اضطراری سیستم مواجه شده است و تعداد بی سابقه ای از درخواست های میان COVID-19 همه گیر و مشکل نگه داشتن و از طریق زیر با وعده داده شده از مقدار وام نیویورک تایمز گزارش.

چندین متقاضیان این گزارش گفت: SBA نمایندگان به آنها گفت که بودجه برای این برنامه در حال اجرا بود. Deb چوب-Schade یک کایروپراکتیک سلامتی صاحب کسب و کار گفت: در این زمان او تا به حال تایید شده برای نزدیک به $25,000 وام داده شد اما اسناد و مدارک در چهار شنبه گفتن او وام قطع شده بود به کمتر از یک سوم از این مبلغ است.

به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار امداد لایحه امضا شده توسط رئیس جمهور تهمت ماه گذشته به متقاضیان این برنامه نیز قرار است ساخته شود واجد شرایط برای $10,000 پیشرفته در قالب یک کمک مالی است که باید بازپرداخت و پول بود و بنا به گزارش ها قرار است توزیع شود ظرف سه روز پس از ارائه درخواست ، با توجه به زمانکه پول هنوز توزیع می شود.

"من می ترسم من نمی بینم یک پنی" ویرجینیا Warnken Kelsey یک خواننده اپرا که اعمال شده در مارس 29, گفت: بار.

این یورش ناگهانی از درخواست های ناشی از این ویروس به دست SBA یک "تاریخی هجوم وام برنامه های کاربردی" واشنگتن پست گزارش پیشرو به عمده متقاضی پرونده. این 10 میلیارد دلار در بودجه فدرال ارائه شده توسط مراقبت عمل خواهد پوشش $10,000 پیشرفت حدود یک میلیون و کسب و کار. اما در سه روز برنامه گزارش دریافت بیش از سه میلیون متقاضیان است.

قانونگذاران در واشنگتن هنوز در حال مذاکره بیش از یک لایحه که تزریق پول بیشتر به کسب و کارهای کوچک با دموکرات ها مسدود کردن آخرین تلاش های رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) و خواستار دو برابر این مقدار است. ماریان Dodsontinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن