Ghislaine ماکسول را تکذیب کرد به قید وثیقه در اپستاین مورد به عنوان قاضی برنامه آزمایشی برای جولای 2021

میان پشته "مشکل همه گیر اخبار" Stephen Colbert گفت: روز پنج شنبه را دیر نشان می دهد "دیروز به ما آموخته است که

توسط PATRIS-FUN در 27 تیر 1399

میان پشته "مشکل همه گیر اخبار" Stephen Colbert گفت: روز پنج شنبه را دیر نشان می دهد "دیروز به ما آموخته است که هکرها با راه اندازی حملات سایبری در COVID-19 مراکز تحقیقاتی. بنابراین روس ها در حال گرفتن امریکا coronavirus داده ؟ می تواند آنها را به اشتراک گذاری آن با ما؟" روسیه جاسوس هستند و در واقع تلاش برای سرقت COVID-19 واکسن تحقیقات او توضیح داد: "اما پس از روسیه دومین نرم داستان روز, دلیل, دیروز, عمده حساب توییتر هک شد در یک بیت کوین اومدی. در حال حاضر اگر شما آشنا نیست, یک بیت کوین کلاهبرداری " است و هر چیزی که مربوط به بیت کوین."

رئیس جمهور تهمت است خرد شدن در پای صندوق های رای توسط جو بایدن میشل گفت: "من نمی خواهد احساس اعتماد به نفس بایدن برنده این چیزی که تا زمانی که او را به اولین دولت از اتحادیه — و حتی پس از آن بخشی از من را به تفکر در: 'Comey هنوز هم می تواند f--- این تا.'"

"یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز ضربه پایین ترین سطح خود از 36 درصد," جیمی فالون گفت: در این نمایش امشب. "من حدس می زنم که توضیح می دهد که چرا تهمت تصمیم گرفته است به لرزش چیز" جایگزین مدیر کمپین براد Parscale. "در ضمن هر کس دیگری در این کمپین این است که فکر "آره او مشکل بود" او به شوخی. توییتر کاربران را هدف قرار بایدن, باراک اوباما و جف بزوس در میان دیگر آبی مارک ها و علامت Fallon گفت. "شما می دانید که تهمت را خشمگین چرا که آنها با حمله به بزرگترین حساب در توییتر و حتی نمی عبارتند از او."

"توییتر منتشر شد بیانیه ای گفت که خوشبختانه رئیس جمهور حساب توییتر بود نه هک — اما چگونه آنها می دانید؟" Trevor Noah خواسته در روزانه نشان می دهد. "منظورم این است که همان کسی که توییتهایی دربارهی لوبیا, ایران و کنفدراسیون در طول 10 دقیقه. او قبل از هک های خود را."

همچنین "دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نیست و تلاش به دلیل مبارزات انتخاباتی خود مدیر این مبارزه به دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نامزد" نوح گفت. بنابراین Parscale است که به وضوح "قربانی" اما او هنوز هم باید افتخار "از آنجا که در این مرحله از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بدون وارد شدن به زندان که یک دستاورد است."

"مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کندوپاش به دلیل coronavirus بحران یک مشکل نیست تهمت می توانید فقط BS راه خود را از" و حاکم "است و نه فقط در مجموعه مهارت" Seth Meyers گفت: در اواخر شب. اما تهمت نمی فقط آتش Parscale او را نیز "حد عالی رساندن دو کلید انتخاب مجدد استراتژی: کمتر تست و مطلب نژاد پرستی."

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین پیشنهاد سگ ممکن است رای غیر قانونی و اواخر نشان می دهد تبدیل شده است که به تجاری. سازمان دیده بان زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب