خانم ورا لین, محبوب, انگلیسی, خواننده مرده در 103

خانم ورا لین های endearingly محبوب "نیروهای' یار" که serenaded سربازان انگلیسی در خارج از کشور در طول جنگ جهان

توسط PATRIS-FUN در 29 خرداد 1399

خانم ورا لین های endearingly محبوب "نیروهای' یار" که serenaded سربازان انگلیسی در خارج از کشور در طول جنگ جهانی دوم درگذشت و در 103.

در طول جنگ و پس از مدت لین کردم جمعیت و آواز و لبخند و گریه با احساساتی مورد علاقه های شما مانند ما دوباره ملاقاتو صخره های سفید دوور.

"خانواده عمیقا غمگین برای اعلام عبور از یکی از بریتانیا بهترین دوست داشتم هنرمندان در سن 103" خانواده او در بیانیه ای گفت. "Dame ورا لین که زندگی در Ditchling, East Sussex, گذشت اوایل امروز 18 ژوئن 2020, احاطه شده توسط او."

لین برخوردار a down-to-earth درخواست یادآوری خدمتگزاران آنهایی که آنها را پشت سر گذاشت.

"من کسی است که می تواند آنها را مرتبط با" او یک بار گفته آسوشیتد پرس. "من یک دختر عادی است."

جذابیت و صدای جادویی'

مراسم تجلیل از ریخت و در از رهبران سیاسی هنرمندان و هزاران نفر از طرفداران.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: "جذابیت و جادویی صدای مجذوب و سوگند کشور ما در برخی از تاریک ترین ساعت. صدای او را به بلند کردن قلوب نسل های آینده است."

لین میزبان wildly محبوب رادیو بی بی سی نشان می دهد در طول جنگ به نام ارادتمند شما که در آن او پیام های ارسال شده به دست سربازان انگلیسی در خارج از کشور انجام شده و آهنگ آنها درخواست شده است. نیم ساعت برنامه آمد و در طول بسیار پرطرفدار شیار زیر یکشنبه شب خبر داد.

"وینستون چرچیل من عمل باز" او یک بار گفت.

لین تا به حال فکر جنگ خواهد عذاب شانس خود را از موفقیت است.

"هنگامی که جنگ برای اولین بار شروع به زمانی که اعلام شد من فکر کردم به خوبی وجود دارد می رود زندگی حرفه ای من. شما می دانید من باید به پایان برسد تا در یک کارخانه و یا ارتش یا جایی,'" او به یاد می آورد. "شما تصور همه تئاتر بسته که اتفاق نمی افتد به جز زمانی که آژیر به صدا. و همه اگر آنها می خواستند به آنها می تواند اقامت در تئاتر و نمایش خواهد رفت."

در سپتامبر 2009 بعد از بازنشستگی اش, لین در صدر انگلیسی, آلبوم نمودار با بهترین بازدید مجموعه با عنوان ما دیدار دوباره — از ورا لین. آن را برتر شماره 1 با وجود رقابت از انتشار remastered بیتلز آلبوم.

در میان این سال coronavirus شیوع لین و خواننده اپرا Katherine Jenkins منتشر خیریه نسخه ما دوباره ملاقات کند.

انگلیسی خواننده اپرا Katherine Jenkins, سمت چپ, با لین که حرفه ای شکوفا در طول جنگ جهانی دوم در سال 2009. (Lefteris Pitarakis/آسوشیتد پرس)

لین به دست آورده او نام مستعار "نیروهای' یار" پس از بیرون آمدن در بالا در یک سال 1939 روزانه اکسپرس نظرسنجی که خواسته خدمتگزاران به نام خود موسیقی مورد علاقه هنرمندان است. سال بعد او منعکس شده در زمان صرف با سربازان در خارج از کشور.

"آنچه را که آنها نیاز به یک مخاطب از صفحه اصلی," او گفت:. "من سرگرم مخاطبان از 2000 تا 6000. و پسران خواهد فقط بیرون آمدن از جنگل وجود دارد و نشستن برای ساعت ها در انتظار تا زمانی که ما وارد شدند و پس از آن لغزش را در یک بار ما می خواهم به سمت چپ."

شروع به آواز خواندن در باشگاه های اجتماعی در 7

یک لوله کش دختر ورا مارگارت ولش متولد شد و در تاریخ 20 مارس سال 1917 در لندن یقه آبی East Ham محله است.

او در زمان نام مرحله او از مادر بزرگ او به نام ازدواج. او شروع به آواز خواندن در باشگاه های اجتماعی در سن هفت سالگی و از مدرسه کاهش یافته است 11 هنگامی که او شروع تور انگلستان با رفت و آمد انواع نشان می دهد. 17 او یک گروه خواننده و در 21 — هنگامی که جنگ آغاز شده است — او یک مجری شناخته شده.

او ازدواج گروه نوازنده هری لوییس در سال 1941 و او رفت و به مدیریت حرفه ای او است. لین به نظر می رسد در تعداد انگشت شماری از فیلم: ما دیدار دوباره (1942) یک رقصنده جوان که در می یابد او آواز صدای ریتم آواز عاشقانه (1943) که در آن او نقش یک زن که می پیوندد زنان در نیروی دریایی سلطنتی و سازماندهی یک مهد کودک در یک کارخانه مهمات سازی; و یک شب هیجان انگیز (1944) یک کمدی در مورد یک خواننده است که به اشتباه در یک آدم ربایی است.

در حالی که لین است بهترین راه حل برای کار خود را در طول جنگ او تا به حال موفقیت های بزرگ در دوران پس از جنگ سال است. او Auf Wiedersehen یار در سال 1952 شد اولین رکورد توسط یک هنرمند انگلیسی به بالای امریکایی بیلبورد, نمودار اقامت وجود دارد برای نه هفته است. لین حرفه ای شکوفا در 1950s, اوج با پسر, پسر منیک شماره 1 آمار در سال 1954.

پس از دور ماندن از کسب و کار برای سال او تا به حال یک 1970 باز گشت single آیا شما به یاد داشته باشید زمانی که و حتی تحت پوشش آبا با تشکر از شما برای موسیقیاما هنوز هم طرفداران واقعا می خواستم به شنیدن زمان جنگ کلاسیک. لین ساخته شده بود یک کدبانو از امپراتوری بریتانیا در سال 1975.

لین آواز می خواند به 500 مهمان در انواع باشگاه ادای احترام به رهبر گروه جو از دست دادن در هتل پیچ در لندن در سال 1972 است. (جک کی/Daily Express/هولتن بایگانی/گتی ایماژ)

در این سال که به دنبال او ادامه داد: برای حمایت از جانبازان علل و جمع آوری پول برای تحقیقات بر روی سرطان و فیبروز کیستیک. او راه اندازی موسسه خیریه خود برای کودکان مبتلا به فلج مغزی و پرقدرت مدافع برای او باعث می شود. او با بازی یک بخش مهم در سال 1989 در مبارزات انتخاباتی به نفع خود بهتر بازنشستگی معامله را برای جنگ جهانی دوم زنان بیوه و تا سال 2010 به طور فعال درگیر در های مختلف جانبازان سازمان های خیریه.

در مناسبت لین خوشحال طرفداران با در نظر گرفتن میکروفون دوباره. او خواند در خارج از کاخ باکینگهام در سال 1995 در یک مراسم جشن سالگرد طلایی VE روز. در سال های اخیر لین زندگی آرام زندگی روستایی در Ditchling در حدود 65 کیلومتری جنوب لندن است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب