غنا morgues متراکم به عنوان خانواده اجتناب خصوصی تدفین

رویدادهای مهم فرهنگی مانند مجالس ترحیم داشته اند را در انتظار قرار داده در غنا در میان COVID-19 مستند. خانواده

توسط PATRIS-FUN در 25 فروردین 1399

رویدادهای مهم فرهنگی مانند مجالس ترحیم داشته اند را در انتظار قرار داده در غنا در میان COVID-19 مستند. خانواده ها تمایلی به نگه داشتن خصوصی تدفین به جای امید بستن به ترک اجساد عزیزان خود را در سردخانه.

امانوئل Akorh 85 ساله و مادر گذشت ماه پیش. اما بدن او هنوز نهفته در سردخانه.

مانند بسیاری از خانواده ها در غنا Akorh حاضر به انجام خصوصی و کوچک کفن و دفن به عنوان توصیه شده توسط مقامات ترجیح می دهند به جای صبر کنید تا coronavirus مستند برداشته شده است بنابراین او می تواند نگه دارید بیشتر توضیح مراسم تشییع جنازه برای دوستان و خانواده.

دفعات بازدید: همچنین: Coronavirus: شرح ترس از سوء استفاده در آفریقای

اگر چه او ممکن است مجبور به صبر کنید بسیاری از هفته – ماه حتی برای Akorh آن تصمیم گیری آسان به را است.

"اگر من گفت که برای رفتن و حذف من [را] از [سردخانه] پس از آن من نمی دانم که در آن من باید آن را به خاطر ما استفاده می شود به این خصوصی [دفن] چیز," او گفت: DW. "بعد از آن که همه چیز است پس شاید من باید واقعی بود...."

خصوصی تدفین در غنا نادر است. مجالس ترحیم به طور معمول بزرگ به شدت نمادین امور برگزار شد در درجه اول در تعطیلات آخر هفته. بسیاری از شامل رقص و آواز و می تواند به عنوان گران قیمت مراسم عروسی. حتی قبل از همه گیر ضربه زدن به کشور نیست بی سابقه برای ترک بدن در سردخانه برای هفته ها یا حتی ماه ها در پایان به خانواده ها و جوامع را مشغول خود با استادانه درست شده ترتیبات مراسم تشییع جنازه.

'ما می توانیم در هر بدن'

اما در میان این بیماری همه گیر کوروناویروس این نگرش است که در حال حاضر با داشتن پیامدهای جدی برای morgues در شهرهای بزرگ مانند آکرا و کومسی.

دفعات بازدید: همچنین: COVID-19: آفریقا روحانیون ارسال پیام های مخلوط به پیروان

با خانواده ها تمایلی به جمع آوری اجساد تا اجتماعی فاصله محدودیت را کاسته ، morgues در حال پر کردن حتی سریع تر از حد معمول با برخی از در حال حاضر در ظرفیت کامل. سردخانه مدیر در Pantang بیمارستان در آکرا گفت: DW که تلاش برای مدیریت امکانات در این مرحله بیهوده است.

"در حال حاضر [سردخانه] کامل است و یک بار آن را کامل ما می توانید بر روی هر بدن. بنابراین ما امیدواریم که زمانی که مردم به جمع آوری اجساد ما را به آزاد کردن برخی از فضا. هنگامی که ما متوقف بدن آن را نیز بدان معنی است که ما شروع به از دست دادن پول است."

Catholic burial ceremony in Africa (picture-alliance/Godong)

در بسیاری از کشورهای آفریقایی مجالس ترحیم به طور معمول بزرگ و به شدت نمادین امور برگزار شد در درجه اول در تعطیلات آخر هفته

ترس متراکم سردخانه ممکن بندر ویروس

کسانی که در غنا به طور فزاینده ای متراکم morgues در حال حاضر نگران آنها هستند که مجبور به کار در شرایط که قرار دادن آنها در معرض خطر بالاتری از ابتلا COVID-19. دبیر کل برای سردخانه انجمن کارگران از غنا (MOWAG) ریچارد کوفی اردن می گوید سردخانه نیاز به decongested اگر آنها امید به جلوگیری از شیوع این ویروس.

"غنا سردخانه درست مثل زندان – آنها لازم نیست که هر فضا و چون این احتمال وجود دارد که کسی ممکن است از مرگ و کشف نشده COVID-19 در خانه آنها هنوز هم ممکن است گرفته شده و به سردخانه" او گفت: DW. "اگر جای شلوغ احتمال وجود خواهد داشت یک انتقال ویروس بنابراین حتی اگر ما در حال تلاش برای مبارزه با COVID-19 ما در واقع تا پایان آن بیشتر است. بنابراین احتمال دارد به یکی دیگر از شیوع اگر ما نمی decongest ما سردخانه."

کارگران بیمارستان درخواست تجدید نظر به خانواده

با مقامات شرکت گسترش مستند در آکرا و کومسی توسط یکی دیگر از هفته سردخانه کارگران مانند اردن جذاب برای خانواده ها به تغییر قلب و جمع آوری اجساد عزیزان خود را به صورت خصوصی دفن برای کمک به آزاد کردن فضا – حتی اگر آن را در برابر هنجارهای فرهنگی.

"چرا شما می خواهید به نگه داشتن بدن در یخچال به مدت شش ماه ؟" می گوید اردن. "این در مورد زمان این فرهنگی [عمل] شروع می شود و به تدریج می میرند. آن را آسان نخواهد بود اما من فکر می کنم Ghanaians خواهد آموخت که برای تنظیم به این وضعیت است."

اردن می گوید: این وضعیت نیز می تواند مفید برای خانواده هایی که در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار.

"اگر شما به اندازه کافی پول ندارد [برای تشییع جنازه] پس از آن در حال حاضر زمان برای صرفه جویی در, دلیل این که شما این فرصت را به یک دفن بدون نیاز به خوراک یک جمعیت از مردم است."

اما با موارد coronavirus افزایش در غنا و پتانسیل برای این مستند به تمدید شود و حتی بیشتر وجود ندارد و هیچ پایانی برای بحران در این کشور morgues.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب