آلمان تخلیه زیر سن قانونی پناهندگان از یونان ناودان به عنوان کافی

برخی از 50 بدون همراه کودکان پناهنده شده اند پرواز به آلمان از یونان با وجود COVID-19 نگرانی. منتقدان می گویند

توسط PATRIS-FUN در 30 فروردین 1399

برخی از 50 بدون همراه کودکان پناهنده شده اند پرواز به آلمان از یونان با وجود COVID-19 نگرانی. منتقدان می گویند این تعداد ناچیز است و اتحادیه اروپا خروج یونان خود را در آن آن را به عنوان hurtles سوی دیگر فاجعه است.

فرودگاه آتن است که معمولا وزوز با گردشگران و مسافران کسب و کار در این زمان از سال است. در سال 2019 آن نوشته شده ثبت تعداد بازدید کنندگان و نگاه مجموعه به بهترین آنها را یک بار دیگر در سال 2020 است.

اما از آنجا که رمان coronavirus وارد فرودگاه شده است به طرز مرموزی خالی — حتی در حال حاضر در طول ارتدوکس عید پاک جشن را که یک هفته بعد از آن در خیلی از بقیه مسیحی جهان است. یکی از چند هواپیما اجازه ترک این عید روز شنبه از رفتن به هانوفر, آلمان.

هر چند پرواز در اصل برنامه ریزی شده برای حمل و نقل 58 زیر سن قانونی بدون همراه پناهندگان آن است که تنها حامل 47. دیگران تلقی می شد بیش از حد بیمار به پرواز. مقامات می گویند این بیماری هستند coronavirus مربوط است و کسانی که قادر به هیئت مدیره خواهد بود پرواز به آلمان, در تاریخ بعد. روز چهارشنبه یکی دیگر از 12 افراد زیر سن قانونی بودند با هواپیما به لوکزامبورگ با وجود سخت محدودیت های مسافرتی با توجه به کوروناویروس.

هر چند بسیاری از ناظران خوش آمدید حرکت آن را روشن است که این لاشی تعدادی از کودکان در حال تخلیه خواهد شد و هیچ چیز برای کاهش ازدحام در اردوگاه های پناهندگان.

5,200 افراد زیر سن قانونی بدون همراه در یونان

اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) در واقع وعده داده شده برای تخلیه به عنوان بسیاری از 1,600 از زیر سن قانونی بدون همراه پناهندگان در حال حاضر در گیر یونان. اما پس از آن آمد coronavirus و گیرنده کشورها از جمله آلمان تصمیم به توقف همه پناهندگان نوشته در اواسط ماه مارس.

وقتی پرسید که توسط دویچه وله در آن زمان آلمان در وزارت کشور گفت: این تصمیم را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد فرزندان این دولت وعده داده بود را تخلیه کنند. پس از آن هیچ چیز بیشتر اتفاق افتاده است.

این واقعیت است که 70 کودکان در حال حاضر اجازه داده شده است به ترک یونان است نگاه بر به عنوان چیزی بیش از یک ژست مودب توسط بسیاری از سازمان کمک. بسیاری می گویند که آنها امیدوار بود برای بیشتر اقدام قابل توجهی در پرتو این واقعیت است که افتضاح وضعیت در یونان اردوگاه های پناهندگان همچنان به بدتر شدن روز به روز.

کلمات ارائه شده در شنبه توسط آلمان سفیر یونان ارنست Reichel را انجام داده اند کمی به نرم نیش که ناامیدی. صحبت کردن با روزنامه نگاران Reichel توضیح داد که آلمان در نهایت خوش بین 350 و 500 پناهنده افراد زیر سن قانونی هر چند او نمی تواند می گویند که.

ادامه مطلب: چگونه می توانم شما را 58 کودکان پناهنده یک خانه جدید ؟

UNHCR's Philippe Leclerc (DW/N. Ziogas)

UNHRC را Philippe لکلرک گوید وضعیت یونان با آن مواجه است این است که "تحمل ناپذیر"

برای فیلیپ لکلرک نماینده کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان (UNHCR) در یونان پرواز مثبت است اولین گام در یک زمان هنگامی که بسیاری از کشورهای اتحادیه اروپا را به شدت دور از اولیه خود را به وعده در پناهندگان جوان.

لکلرک استقبال این خبر که اقدام شد و در نهایت گرفته به تمرکز در کودکان با سن کمتر از 14 نفر از به طور فزاینده اردوگاه به سر می برند و به غرب اروپا است. او ابراز اطمینان کرد که پس از ماه از درخواست برای کمک به بسیاری از کودکان می شود, پرواز به آلمان و کشورهای دیگر که در آن آنها می توانند با خیال راحت پس از نگاه در آینده نزدیک.

این نماینده کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل گفت: تخلیه از جمله کودکان بی سرپرست بسیار مهم است: "این وضعیت به خصوص در لزبوس ساموس و Chios شده است طاقت فرسا برای بیش از یک سال در حال حاضر. این ساموس اردوگاه در حال حاضر پر به یازده برابر ظرفیت آن است."

ادامه مطلب: 5 میلیون سوری کودکان در نیاز با توجه به جنگ

Children in a refugee camp in Nea Kavala, Greece (imago/Christian Mang)

کودکان در یک اردوگاه پناهندگان در Nea کاوالا یونان

او گفت: در چنین شرایطی بودند کاملا غیر قابل قبول به خصوص به عنوان coronavirus همه گیر هستند. او هشدار داد که یونان نمی تواند از چپ به مقابله با مشکل خود را در آن به جای فراخوانی برای کشورهای اتحادیه اروپا برای نشان دادن همبستگی و به اشتراک گذاری بار.

آن باقی مانده است دیده شود که آیا لکلرک را به امید انجام خواهد شد. برای سال بروکسل شده است بی سر و صدا نادیده گرفتن چرکین مشکل ترجیح می دهند به جای آن به تعداد آن به اصطلاح پناهنده معامله با ترکیه برای حفظ پناهندگان دور. این بود تا زمانی که آنکارا اعلام کرد آن را برداشت یک جانبه از معامله در اواخر فوریه — جرقه عجله از پناهندگان و پناهجویان در یونان مرز در Evros — که اتحادیه اروپا بار دیگر در مواجهه با ضرورت حل مشکل آزار دهنده.

خواهد coronavirus تصادف یونانی اقتصاد ؟

Vasilis پاپادوپاولوس جمهور یونانی شورای پناهندگان (GCR) اما نگرانی های دیگر. او است که به دنبال فراتر از coronavirus و آنچه که او می بیند او را می ترساند. او ترس یونان می تواند به عنوان برای یکی دیگر از بحران مالی به عنوان یک نتیجه از سخت مستند اقدامات در مبارزه با عفونت. او می گوید وضعیت متشنج است و اضافه میکند: "وجود خواهد داشت مشکلات ادغام."

Greeck Council on Refugees President Vasilis Papadopoulos (DW/N. Ziogas)

Vasilis پاپادوپاولوس جمهور یونانی شورای پناهندگان می گوید: وضعیت بنیادی — بیش از 1 ، 000 افراد زیر سن قانونی بدون همراه ندارد مسکن دائمی رنج می برند و از مجموع عدم تحصیل

پاپادوپاولوس می گوید وضعیت فعلی است که هدف قرار دادن کودکان سخت ترین: "بیش از 1000 افراد زیر سن قانونی بدون همراه ندارد و دائم سقف بیش از سر خود را, نه به ذکر است در مجموع عدم تحصیل و یا چشم انداز بلند مدت. 300 نفر از این افراد زیر سن قانونی در حال حاضر در بازداشت پلیس." او می گوید هر گونه تخلیه, حتی در چنین اعداد کوچک کمک کند — اما او هشدار می دهد که زمان از جوهر. این واقعیت است که یونان است که در یک وضعیت اضطراری تنها در خدمت به این وضعیت دشوار است.

در حال حاضر شهروندان مجاز به ترک خانه های خود را بدون دلیل خوب است. کسانی که در خیابان متوقف و بدون یکی باید پرداخت جریمه های سنگین. این شد دو برابر از €150 €300 ($163-$326) این هفته در تلاش برای نگه داشتن مردم از گسترش COVID-19 بازدید از دوستان و خانواده این آخر هفته عید پاک. است که چرا دولت بسته تمام بزرگراه به خودروهای سواری. دولت در آتن مفتخر است که چنین اقدامات سختگیرانه باید کمک نگه داشتن عفونت در بررسی تا کنون.

امید کمی برای کمک به

خیابان های آتن و تسالونیکی در حال ترک, گشت تنها توسط پلیس چک کردن پیاده' مقالات. Coronavirus داستان های تسلط بر اخبار و گزارش ها از تعداد کمی از کودکان پناهنده در حال تخلیه به آلمان جلب توجه کمی شده است. قبل از همه گیر که اعلام می توانست باعث خشم.

در حال حاضر یونانیان تنها نگران در مورد اینکه آیا پناهندگان زیر محدودیت دولت و اینکه آیا این ویروس می تواند به اردوگاه های پناهندگان و سپس فراتر از آن به کلی جمعیت ؟ به تازگی پس از هفته و ماه از انفعال دولت یونان اعلام کرد این امر شروع به تخلیه برخی از 2,300 در خطر پناهندگان از اردوگاه ها به هتل ها — اگر لازم باشد در مقابل خواسته های صاحبان هتل.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن