آلمان مجموعه به سفارش ایالات متحده F/A-18 مبارزان برای Luftwaffe

Germany منظور خواهد شد 45 جنگنده هواپیما از بوئینگ به جای Luftwaffe پیری گردباد جت, Der Spiegel magazine گزار

توسط PATRIS-FUN در 1 اردیبهشت 1399

Germany منظور خواهد شد 45 جنگنده هواپیما از بوئینگ به جای Luftwaffe پیری گردباد جت, Der Spiegel magazine گزارش روز یکشنبه.

وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer فرستاده او همتای آمریکایی خوانده شده را علامت Esper در روز پنج شنبه به او اطلاع از تصمیم این مجله گفت: بدون شناخت منبع آن اطلاعات است. آلمان را سفارش 30 F/A-18 سوپر اورلئانز و 15 EA-18G Growlers این گزارش اضافه شده است.

وزارت آلمان نمی تواند بلافاصله توان در خارج از ساعات کار. پنتاگون در واشنگتن کاهش یافته است به نظر.

"در حالی که ما همچنان در انتظار اعلام رسمی ما باقی می ماند متعهد به همکاری در پشتیبانی از هر دو آلمانی و آمریکایی دولت در این مهم در تهیه" سخنگوی شیکاگو بوئینگ نوشت: در یک ایمیل. ترکیبی از اورلئانز و Growlers "است ایده آل مناسب برای دیدار با آلمان در حمله جنگنده و جنگ الکترونیک هواپیما مورد نیاز است."

Kramp-Karrenbauer اقدامات ممکن است ناراحت سوسیال دموکرات ها تاریخ شرکای آنگلا مرکل ائتلاف حاکم به او اطلاع آنها قبل از ساخت او تصمیم اشپیگل گفت.

Kramp-Karrenbauer را سلف Ursula von der Leyen حال ارائه یک مصالحه به SPD که تحت آن آلمان را خرید ترکیبی از ایالات متحده آمریکا مبارزان و Eurofighter Typhoon تولید شده توسط ایرباس SE با توجه به اشپیگل.

–با کمک از دانیل Flatley, Kevin میلر و جولی Johnsson.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب