آلمانی رسمی توصیف ایالات متحده رویکرد به کروناویروس لوازم پزشکی به عنوان "مثبت هار'

فورد و جنرال موتورز دو دیرینه تیتان از صنعت خودرو آمریکا در حال کار به سرعت در سراسر ساعت برای تولید به طور ب

توسط PATRIS-FUN در 17 فروردین 1399

فورد و جنرال موتورز دو دیرینه تیتان از صنعت خودرو آمریکا در حال کار به سرعت در سراسر ساعت برای تولید به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی هواکش برای بیماران مبتلا به رمان COVID-19 coronavirus اما وجود مسائل عمده ای است که می تواند ارائه خود را از تلاش های بی اثر در پایان واشنگتن پست گزارش.

آنها ممکن است به سادگی به اندازه کافی زمان. این شرکت ها مشغول به کار هستند اما آنها ممکن است شروع به در اوایل به اندازه کافی. پس در آن زمان آنها تولید مقدار لازم هواکش بسیاری از مکان ها در سراسر ایالات متحده آمریکا ممکن است در حال حاضر تجربه اوج این بیماری همه گیر است که انتظار می رود گاهی اوقات در ماه آوریل است. "حتی اگر ما در حال حرکت کوه ها و ... ما در حال حرکت به همان سرعتی که ما می توانیم" گفت: یک خودرو اجرایی درگیر با فرایند "این بسیار دشوار تلاش ممکن است به اندازه کافی."

برای مثال دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی برآورد ایالات متحده نیاز 32,000 هواکش اواسط ماه آوریل است. فورد است که با هدف دریافت 1,500 را تا پایان مارس و GM فکر می کند آن را تولید 10,000 در هر ماه در اواسط ماه مه به معنی هر دو شرکت هنوز هم سقوط کوتاه در زمان انتظار اوج.

مسئله دیگر این است که معلوم نیست اگر هواکش کافی خواهد بود. مراقبت های ویژه متخصصان و ونتیلاتور گفته کارشناسان این پست که فورد محصول بیشتر در راستای آمبولانس و بیمارستان حمل و نقل از هواکش آنها تکیه می کنند در بیمارستان برای نگه داشتن بیماران تنفسی برای هفته ها. دکتر متی Aldrich, مدیر پزشکی مراقبت بحرانی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو گفت: بیمارستان خود را به طور معمول دامپزشکان خود هواکش قبل از خرید و او امیدوار است همان چیزی که در حال انجام است به مطمئن شوید که فورد و جنرال موتورز هستند تا به وظیفه.

هنوز دکتر جف هرش افسر ارشد پزشکی برای جنرال الکتریک بهداشت گفت: حتی ساده هواکش را "بالقوه نجات بخش." در ادامه مطلب واشنگتن Post. تیم O'donnelltinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب