گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ شکایت شهردار آتلانتا بیش ماسک مورد نیاز

Rep. John Lewis (D-Ga.), که درگذشت جمعه در سن 80, معروف در سخنرانی ماه مارس در واشنگتن در سال 1963. فقط 23 او

توسط PATRIS-FUN در 29 تیر 1399

Rep. John Lewis (D-Ga.), که درگذشت جمعه در سن 80, معروف در سخنرانی ماه مارس در واشنگتن در سال 1963. فقط 23 او جوانترین فعال حقوق مدنی به ارائه یک آدرس به جمعیت آن روز است که بهترین راه حل برای به یاد مارتین لوتر کینگ جونیور "من یک رویا دارم" سخنرانی. لوئیس سخنان و همچنین در سمت چپ ماندنی هر چند مورخان اشاره کرده اند که نسخه نهایی متفاوت از گفتار او نوشت: در چند نقطه.

دلیل تغییرات بود که اسقف اعظم کاتولیک واشنگتن در زمان فیلیپ Hannan — دریافت یک کپی از سخنرانی جلوتر از زمان و آن را آمد در سراسر به عنوان بیش از حد آتش زا. پروفسور آنگوس Johnston, یک مورخ در دانشگاه شهر نیویورک است که دارای تخصص در تاریخ فعالیت های دانشجویی رفت و به جزئیات زیادی شنبه در مورد تغییرات پادشاه A. فیلیپ راندولف و دیگر رهبران جنبش ساخته شده به لوئیس' در سخنرانی قبل از او پا به تریبون. چند نمونه عبارتند از: دور انداختن یک خط در مورد چگونه به کندی دولت, حقوق مدنی, لایحه تا به حال هیچ چیز در آن "است که به حفاظت از مردم ما از خشونت پلیس" را به عنوان به خوبی به عنوان یک کل بخش آغاز شد که با لوئیس با این استدلال که "ما نمی توانیم بستگی دارد هر حزب سیاسی برای هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه خیانت اصول اساسی اعلامیه استقلال است."

جانستون که در نت نهایی سخنرانی صرف نظر از تغییرات است "شگفت انگیز" و "فرح حتی امروز" اما قبل از نسخه ویرایش شده این است که قطعا ارزش خواندن. سازمان دیده بان لوئیس کامل سخنرانی زیر عنوان خوانده شده هر دو نسخه را در اینجا بررسی کنید Johnston توییتر موضوع برای یک توضیح کامل از آنچه که تغییر داده شده و به همین دلیل است. تیم O'donnelltinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب