Georgia College وعده کامل بورسیه ها به Rayshard بروکس' کودکان

یک کالج در گرجستان — کلارک آتلانتا در دانشگاه و یک alumna از موسسه قول داده اند که چهار فرزند از Rayshard برو

توسط PATRIS-FUN در 1 تیر 1399

یک کالج در گرجستان — کلارک آتلانتا در دانشگاه و یک alumna از موسسه قول داده اند که چهار فرزند از Rayshard بروکس کامل بورسیه ها به حضور در دانشگاه, آنها روز شنبه اعلام کرد.

بروکس 27 ساله سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در خارج از وندی رستوران در آتلانتا در 12 ژوئن پس از نزدیک توسط افسران در پاسخ به شکایت یک ماشین مسدود کردن یک درایو از طریق. دو افسر پلیس را از اتهام در ارتباط با تیراندازی مرگبار. بروکس' مرگ موجب تنش و تظاهرات در آتلانتا و کمک به سراسر کشور خشم و انزجار بیش از خشونت پلیس در پی پلیس به قتل جورج فلوید است.

کلارک آتلانتا دانشگاه در بیانیه ای گفت که این کمک هزینه تحصیلی خواهد بود "به ارزش بیش از $600,000" و "پوشش کامل شهریه وعده غذا در اتاق و هیئت مدیره برای تمام چهار فرزند" زمانی که آنها در حال انجام و آماده برای کالج.

"این بدون تردید این است که ما تصمیم به همکاری با ما قابل توجه alumna و کارآفرین انگشت کوچک کول برای کمک به خانواده و فرزندان آقای Rayshard بروکس" گفت: کلارک آتلانتا دانشگاه جورج T. فرانسه. Jr در آزادی مطبوعات. "مرگ بی معنی از آقای بروکس خواهد شد و بدون شک در دراز مدت مالی و اثرات آن بر خانواده و این بورسیه را نه تنها به ارائه آنها را با یک وسیله ای برای دسترسی جهانی به آموزش و پرورش اما کمک خواهد کرد که آنها را در مسیر خود را از موفقیت" فرانسه گفت.

عایشه "انگشت کوچک" کول مدیر عامل شرکت از جنس وگان رستوران در آتلانتا و سر غیر انتفاعی انگشت کوچک کول بنیاد است که با تمرکز بر کمک به افراد جوان از رنگ کارآفرینی رویاهای خود را دنبال کنند. کول با بیان چگونه شخصی از دست دادن بروکس احساس برای او در دانشگاه ،

"هنگامی که شما از دست دادن کسی که خیلی به شما نزدیک است وجود دارد یک سطح حرکت که از دست داده است چرا که یک تکه از شما از بین رفته است. من تو را دیدم Rayshard همسر Tomika درد و قلب من مرا به می خواهید برای کمک به او و فرزندان او" کول گفت. "Rayshard بروکس می شده ایم برادر من پدر من و یا حتی دیگر قابل توجه است. من می خواستم به او یادآوری می کنند که در آن طول می کشد تا یک روستا و ما بخشی از خود را ایجاد کرد."

نوشتن به سانیا منصور در sanya.mansoor@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب