جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون به یاد داشته باشید John Lewis' پیام 'عشق و امید' در حرکت مداحی

سناتور کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) بنا به گزارش حزب سوسیالیست به عنوان برداشت جو بایدن همسر در حال اجرا. در یک

توسط PATRIS-FUN در 9 مرداد 1399

سناتور کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) بنا به گزارش حزب سوسیالیست به عنوان برداشت جو بایدن همسر در حال اجرا. در یک زمان از توجه به عدالت نژادی مسائل اولین زن معاون رئیس جمهور خواهد بود مشخص نمادین پیشبرد.

اما طرف دیگر وجود دارد به هریس' رکورد در این سوال. الکس Sammon بررسی اسناد و مدارک از هریس' تصدی به عنوان دادستان کل کالیفرنیا برای چشم انداز آمریکاییو متوجه شد که او را نافرمانی برای سال دیوان عالی کشور به منظور کاهش شدید ازدحام بیش از حد در دولت زندانها. هریس در زمان در سال 2011 و در ماه مه همان سال دادگاه حکم داد که دولت در بسته بندی زندان — که قبلا رسیده 200 درصد از ظرفیت طراحی شد نقض هشتم متمم. آنها دستور دولت برای کاهش ظرفیت 167 درصد در پایان سال 2011 به 137.5 درصد در ماه ژوئن 2013 و منصوب 3-قاضی نظارت پنل.

هریس خودداری کرد. دولت پیشرفت اندکی در سال 2011 و در سال 2012 به دادگاه تجدید نظر به رقم نهایی افزایش به 145 درصد (که تکذیب شد). توسط مارس 2013 دولت هنوز 9,636 زندانیان بیش کلاه و نظارت هیئت مدیره توصیه می شود گسترش "زمان خوب" اعتبارات به بی خشونت مجرم. هریس دفتر مبارزه دندان و ناخن در برابر این پیشنهاد. قضات خود را پیدا استدلال به طوری که "به طور مستمر equivocated در مورد حقایق و قانون" است که آنها نزدیک برگزار می شود دولت در اهانت به دادگاه. در نهایت در سال 2014 هریس در داد و جمعیت زندان بود و بموقع کاهش می یابد.

این خیره پا کشیدن برای نگه داشتن بدون خشونت و با ریسک پایین مجرم به شدت در زندان های پر ازدحام خرس های قابل توجه مقایسه با هریس تصمیم به تعقیب استیون Mnuchin (در حال حاضر وزیر خزانه داری) به صورت غیر قانونی سلب حق مالکیت زمانی که او سر از OneWest بانک. به عنوان دیوید Dayen گزارش در این رهگیریکالیفرنیا دادستان نوشت یادداشتی در 2013 توصیف چگونه آنها را "کشف شواهد حاکی از گسترده سوء" از جمله 1,000 اتهام نقض قانونی فقط در یک نمونه از OneWest وام. آنها توصیه می شود هریس پرونده اتهامات اما او کاهش یافته است به انجام این کار.

بنابراین از یک طرف هریس رفت و به حصیر برای حفظ هزاران بدون خشونت مجرمان پشت میله های زندان. از سوی دیگر او را تعقیب غنی به خوبی متصل فرد حتی زمانی که خود کارکنان در بر داشت 1,000 جرائم. آن را مناسب برای زمانی که شایع بی عدالتی در آمریکا ادارات پلیس و زندانها را تبدیل به یک رتبه اول مسئله سیاسی است. رایان کوپرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن