جورج فلوید تظاهرات خشم در شهرستانها در سراسر ایالات متحده به عنوان ده ها هزار نفر را به خیابان ها

(MINNEAPOLIS) — زمان تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و دیگر پلیس به کشتار مردم سیاه بزرگ شده روز شنبه از نیویور

توسط PATRIS-FUN در 11 خرداد 1399

(MINNEAPOLIS) — زمان تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و دیگر پلیس به کشتار مردم سیاه بزرگ شده روز شنبه از نیویورک تا نیویورک به لس آنجلس با ماشین پلیس به آتش کشیده شد و گزارش ها از آسیب های نصب در همه طرف به عنوان کشور و ستد از طریق یکی دیگر از شب از ناآرامی های پس از ماه از coronavirus مستندات.

اعتراضات آغاز شد که در مینیاپولیس زیر فلوید مرگ دوشنبه پس از یک افسر پلیس فشرده زانو در گردن او تا زمانی که او متوقف تنفس را ترک کرده اند بخش هایی از این شهر یک شبکه از پنجره شکسته سوخته کردن ساختمان ها و غارت فروشگاه ها. ناآرامی است و پس از تبدیل شدن به یک ملی پدیده به عنوان معترضان نگرانی سال از مرگ و میر در دست پلیس.

دهها هزار نفر از مردم در خیابانها در سراسر کشور بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک یا اجتماعی رعایت فاصله با افزایش نگرانی در میان کارشناسان بهداشت و درمان در مورد پتانسیل برای گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس در زمانی که بسیاری از این کشور در روند بازگشایی جامعه و اقتصاد است.

یک وسیله نقلیه پلیس تخریب شده است توسط معترضان در لس آنجلس در تاریخ 30 مه. تظاهرکنندگان بازگشت به این کشور را در خیابان ها جارو مد روز شنبه در یک نمایش ملی و خشم و غم و اندوه بر مرگ جورج فلوید.
برایان دنتون—نیویورک تایمز/Redux

ادامه مطلب: 'پلیس و نژاد پرستی هستند مشکلات سلامت عمومی.' چگونه مینیاپولیس معترضان ادعا با COVID-19

پس از پر سر و صدا شب جمعه نژادی متنوع جمعیت به خیابان ها ریختند دوباره برای عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات در ده ها تن از شهرستانها از ساحل به ساحل. روز گذشته در تظاهرات نیز آغاز شده و با آرامش اما بسیاری از فرود به خشونت بعد در روز.

• در واشنگتن گارد ملی مستقر شد در خارج از کاخ سفید که در آن شعار جمعیت بودند متلک Secret Service عوامل است. در لباس استتار و برگزاری سپر سربازان ایستاده بود در یک خط چند متری از جمعیت و جلوگیری از آنها را از هل دادن به جلو. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که صرف مقدار زیادی از شنبه در فلوریدا برای پرتاب موشک SpaceX, فرود بر روی چمن در انتخابات ریاست جمهوری هلیکوپتر در هنگام غروب و رفت داخل بدون صحبت کردن با روزنامه نگاران.

• در فیلادلفیا حداقل 13 ماموران مجروح شدند که تظاهرات خشونت تبدیل شد و حداقل چهار وسایل نقلیه پلیس بودند به آتش کشیدند. دیگر آتش سوزی شد در سراسر شهر.

• * * * در Greenwood منطقه Tulsa, اوکلاهما, این سایت از یک سال 1921 قتل عام مردم سیاه و سفید که در سمت چپ به عنوان بسیاری از 300 کشته و شهر را پر رونق سیاه منطقه در خرابه معترضان مسدود تقاطع ها و شعار به نام ترنس Crutcher یک مرد سیاه پوست کشته شده توسط یک افسر پلیس در سال 2016.

• در سیاتل پلیس با شلیک گاز اشک آور و نارنجک به تلاش برای متفرق کردن سیاه چادری جمعیت که شکست در مرکز شهر shopfronts سرقت کالا و پرتاب مانکن بر روی خیابان.

• در لس آنجلس معترضان شعار می دادند "Black Lives Matter" برخی در داخل اینچ از صورت سپر از افسران. پلیس با استفاده از باتوم به حرکت جمعیت به عقب و شلیک گلوله های لاستیکی. یک مرد با استفاده از یک اسکیت بورد سعی کنید برای شکستن یک SUV پلیس را در شیشه جلو اتومبیل. یک اسپری رنگ ماشین پلیس سوخته در خیابان.

• و در شهر نیویورک خطرناک درگیری هایش بارها و بارها به عنوان افسران دستگیری و پاکسازی خیابان ها. یک ویدئو نشان داد دو NYPD موبایل گردش به جمعیت تظاهر کنندگان بودند که با فشار دادن یک مانع در برابر یکی از آنها و pelting آن با اشیاء ضربه زدن چند نفر به زمین. معلوم بود اگر هر کسی صدمه دیده بود.

پلیس ضد شورش و سوار بر اسب با معترضان در طول ماه مارس در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس در 30 مه.
لری مک کورمک—The sons of sweden/ایالات متحده آمریکا امروز شبکه/ایسنا

ادامه مطلب: پس از مرگ جورج Floyd: صدای پشت قدرتمند ترین اعتراض عکس

"کشور ما یک بیماری. ما باید در اینجا گفت:" Brianna Petrisko در میان کسانی که در پایین منهتن فولی مربع که در آن بسیاری بودند با پوشیدن ماسک در میان coronavirus بیماری همه گیر. "این تنها راهی است که ما در حال رفتن به شنیده می شود."

در مینیاپولیس, این شهر که در آن تظاهرات آغاز شد 29 ساله سام Allkija گفت: آسیب دیده در روزهای اخیر نشان دهنده دیرینه سرخوردگی و خشم در جامعه است.

"من نمی پوشی آنها," او گفت:. "اما شما باید برای نگاه عمیق تر به همین دلیل این شورش اتفاق می افتد."

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz که گفت: نیروهای بومی و محلی بوده است برتری دارند روز شنبه به طور کامل بسیج دولت گارد ملی و وعده داده شده یک نمایش قدرت است. نگهبان روز شنبه اعلام کرد آن را به حال بیش از 4000 عضو در پاسخ به مینیاپولیس و به سرعت در حدود 11,000.

"وضعیت در مینیاپولیس است که دیگر به هیچ وجه در مورد قتل جورج فلوید" Walz گفت. "این است که در مورد حمله به جامعه مدنی القای ترس و اخلال ما در شهرهای بزرگ."

به زودی پس از این شهر 8 بعد از ظهر حکومت نظامی رفت و به زور خطوط ماشین های پلیس و ماموران ضد شورش در نقل مکان کرد برای مقابله با معترضان به شلیک گاز اشک آور به فشار دور کثیری از مردم فرز در اطراف شهر 5th پلیس حوزه ایستگاه. سخت تر تاکتیک آمد پس از شهرستان و رهبران دولت بودند مورد انتقاد قرار نیست با زور و اجبار به اندازه کافی روز مقابله با خشونت و آسیب رساندن به تظاهرات که شامل معترضان به آتش کشیدن یک ایستگاه پلیس در مدت کوتاهی پس از افسران آن را رها.

عناصری از یک رزمناو پلیس فرا گرفته در شعله های آتش در فیلادلفیا مرکز شهرستان در طول یک تظاهرات در 30 مه.
مت Rourke—AP

ادامه مطلب: 'من نمی تواند فقط بنشینید و تماشا کنید.' عکاسی از شهر نیویورک جورج فلوید تظاهرات

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای تشویق سخت تر تاکتیک های استفاده شده توسط اجرای قانون شنبه شب. او تقدیر گارد استقرار در مینیاپولیس اعلام کرد "هیچ بازی!" و نیز گفت: پلیس در شهر نیویورک "باید مجاز به انجام کار خود را!"

یک شبه حکومت تحمیل شده بود در بیش از یک دوجین از شهرستانها عمده در سراسر کشور اعم از 6 بعد از ظهر در بخش هایی از ایالت کارولینای جنوبی به 10 p. m. در اطراف اوهایو. مردم نیز گفت: به خیابان های آتلانتا دنور و لس آنجلس و سیاتل و مینیاپولیس — که در آن هزاران نفر تا به حال نادیده گرفته شده منظور همان شب جمعه.

بیش از 1300 نفر دستگیر شده اند در 16 شهر از روز پنج شنبه با بیش از 500 از آن اتفاق می افتد در لس آنجلس در روز جمعه.

ناآرامی ها در یک زمان می آید زمانی که اکثر آمریکایی ها باید صرف ماه در داخل بیش از نگرانی های اطراف coronavirus که رئیس جمهور است به نام "نامرئی دشمن." حوادث گذشته 72 ساعت دیده می شود زندگی می کنند در تلویزیون ملی نشان داده اند مخالف: ناگهانی محوری به جمعیت, فریاد معترضان و سوختن ساختمان یک تضاد خیابان های خالی از ماه های اخیر.

"کاملا رک و پوست کنده من آماده هستم فقط به قفل کردن مردم تا" آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر گفت: در یک کنفرانس خبری. تظاهرات وجود خشونت تبدیل شد جمعه و پلیس دستگیری معترضان روز شنبه در مسدود کردن خیابان های مرکز شهر. "بله شما گرفتار ما تعادل بار. آن را به دو بار اتفاق می افتد."

این هفته ناآرامی به یاد می آورد شورش در لس آنجلس نزدیک به 30 سال پیش پس از تبرئه این افسر پلیس سفید که ضرب و شتم رادنی کینگ سیاه رانندگان بود که رهبری آنها را در شکار کردن با سرعت بالا. تظاهرات فلوید را کشته اند گریبانگیر بسیاری از شهرهای اما ضرر و زیان در مینیاپولیس هنوز به روش متناوب در مجموع لس آنجلس دیدم در طول پنج روز از شورش در سال 1992 زمانی که بیش از 60 نفر کشته شده اند ، 2 ، 000 مجروح شدند و هزاران نفر دستگیر و با صدمه به اموال شکوه $1 میلیارد.

بسیاری از معترضان صحبت از نا امیدی که فلوید مرگ یکی بیشتر در مناجات. آن آمد و در پی قتل در گرجستان از Ahmaud Arbery یک مرد سیاه و سفید بود که به ضرب گلوله کشته كودكان ونوجوانان توسط دو مرد سفید در حالی که در حال اجرا در خود محله و در وسط coronavirus همه گیر پرتاب شده است که میلیون ها کشته و بیش از 100 ، 000 نفر در ایالات متحده و به طور نامتناسبی تحت تاثیر مردم سیاه و سفید.

افسر برگزار شد که زانو خود را به Floyd گردن به او التماس برای تهویه دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. اما بسیاری از معترضان خواستار دستگیری سه تن دیگر از افسران درگیر است.

رهبران در بسیاری از تحت تاثیر قرار شهرستانها باید ابراز خشم و انزجار بیش از فلوید را به قتل و ابراز همدردی با معترضان نگرانی. اما به عنوان ناآرامی شدت آنها صحبت کرد و از جان گذشته نیاز به حفاظت از خود در شهرستانها و گفتند که تقویت کننده با وجود نگرانی های است که می تواند منجر به سنگین تر دست تاکتیک.

مینه سوتا به طور پیوسته افزایش یافته و به 1,700 تعداد ملی Guardsmen آن را می گوید آن نیاز دارد برای جلوگیری از ناآرامی و فرماندار است که با توجه به پتانسیل پیشنهاد پلیس نظامی در حالت آماده باش قرار توسط پنتاگون.

فرمانداران در گرجستان, کنتاکی, اوهایو و تگزاس نیز فعال گارد ملی پس از تظاهرات وجود خشونت تبدیل شد شبانه در حالی که شب حکومت در جای خود قرار گرفتند در پورتلند اورگان سینسیناتی و جاهای دیگر.

پلیس سنت لوئیس شد بررسی مرگ یک معترض که صعود بین دو تریلر از یک تغذیه سابق کامیون و کشته شد هنگامی که آن را راندند. و یک نفر کشته شد در این منطقه از تظاهرات در مرکز شهر دیترویت درست قبل از نیمه شب کسی که پس از اخراج عکس به یک SUV افسران گفت. پلیس تا به حال در ابتدا گفت: کسی اخراج به جمعیت از یک SUV.

___

متعدد AP روزنامه نگاران کمک از سراسر ایالات متحده

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im