پلیس فرانسه ناظر به بررسی 'نژادپرستانه' حادثه

وزیر کشور فرانسه قول داده است رسیدگی به رفتار پلیس پس از فیلم پدید آمده که در آن افسران شنیده می شود ساخت اظها

توسط PATRIS-FUN در 8 اردیبهشت 1399

وزیر کشور فرانسه قول داده است رسیدگی به رفتار پلیس پس از فیلم پدید آمده که در آن افسران شنیده می شود ساخت اظهارات نژادپرستانه در حالی که انجام یک بازداشت.

فرانسه داخلی پلیس دیده بان راه اندازی خواهد شد, رسیدگی به اتهام رفتار نژادپرستانه ماموران پلیس در Ile-Saint-Denis منطقه در نزدیکی پاریس, وزیر کشور روز دوشنبه اعلام کرد پس از فیلم از یک حادثه در رسانه های اجتماعی.

"نشان دادن یک پلیس مداخله در بخش Ile-Saint-Denis منجر به مشروع خشم" وزیر کشور کریستف Castaner در حساب توییتر خود نوشت اوایل روز دوشنبه.

بیشتر بخوانید: راست دشنه در آلمانی ماشین پلیس را افزایش نژادپرستی نگرانی

"همه نور ریخته شود نیست. این IGPN هشدار داده شده است. نژادپرستی هیچ جایی در جمهوریخواه نیروی پلیس."

عمومی بازرسی پلیس ملی (IGPN) بدن است که ممیزی و نظارت بر فعالیت پلیس در فرانسه.

"آنها نمی تواند شنا'

فیلم در رسانه های اجتماعی روزنامه نگار Taha Bouhafs روز یکشنبه نشان می دهد یک گروه از افسران پلیس در شب بنا به گزارش ها در روند دستگیری مردی که تا به حال شروع به پریدن کرد به رودخانه سن برای فرار از بازداشت.

"یک bicot مانند که نمی تواند شنا" یکی می گوید: با استفاده از یک موضوع موهن برای اعراب از شمال آفریقا.

"آنها نزول است. شما باید آویزان وزن در این پا" یکی دیگر پاسخ می دهد. بعد ماموران شنیده می شود که با خنده در حالی که کسی فریاد می زند احتمالا به عنوان آنها را بازداشت.

دیده بان درگیر می شود

رئیس پلیس در پاریس نیز تایید کرد که سازمان بازرسی کل پلیس ملی (IGPN) خواهد بود به نام به "روشن کردن شرایط مربوط به پلیس و تعیین هویت کسانی که این اظهارات را با اخبار پخش France Info گزارش شده است.

افسران بوده است در پاسخ به یک, سرقت, پلیس گفت:.

سخت محدودیت در زندگی عمومی قرار داده و در محل توسط رئیس جمهور امانوئل پاکسازی در تلاش برای جلوگیری از گسترش شیوع کروناویروس را ملتهب و تنش های اجتماعی در کم درآمد و محله های اطراف پاریس.

هفته گذشته پلیس برای متفرق کردن میان جوانان و پلیس در مناطق مختلف نزدیکی پاریس و همچنین در دیگر نقاط فرانسه.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب