سکس با دکتر در دادگاه برای بیماریهای سوء استفاده از صدها نفر از کودکان

یک بازنشسته طبیب است که سعی در فرانسه برای کودک تجاوز جنسی و تجاوز به عنف در سراسر کشور بی سابقه ای نمونه ای ا

توسط PATRIS-FUN در 23 اسفند 1398

یک بازنشسته طبیب است که سعی در فرانسه برای کودک تجاوز جنسی و تجاوز به عنف در سراسر کشور بی سابقه ای نمونه ای از آزار جنسی کودکان. قربانیان خود را شامل خود و برادرزاده ها و کودکان به عنوان جوان به عنوان چهار.

محاکمه یک بازنشسته جراح متهم به سوء استفاده جنسی از صدها نفر از کودکان بیش از چند دهه بسیاری از آنها را به بیماران باز در روز جمعه در فرانسه.

در آنچه که در نظر گرفته فرانسه را بدترین تا کنون حادثه از آزار جنسی کودکان, Joel لو Scouarnec اتهام تجاوز به عنوان بسیاری از 349 کودکان به عنوان جوان به عنوان 4 سال بیش از بیش از 30 سال است.

دادگاه روز جمعه در غرب شهر سینتس شامل چهار جداگانه مورد: کسانی که از او دو برادرزاده که او مورد آزار قرار گرفته بین سال های 1989 و 1999 زمانی که آنها کودکان بیمار بیمارستان که 4 ساله بود که به اتهام تجاوز در سال 1993 و 6 ساله کودک همسایه.

مورد همسایه برای اولین بار به رسیدن به محققان; در سال 2017 کودک به او گفت مادر که لو Scouarnec تا به حال در معرض خود را به او و نفوذ.

اصلی تحقیقات منجر به بسیاری از بیشتر شکایات حقوقی. دادستان در حال آماده شدن برای انجام اقدامات بیشتر پس از محاکمه در حال حاضر به پایان می رسد.

A police escort takes Joel Le Scouarnec, accused of mass child sexu abuse, to trial in western France (AFP/G. Gobet)

لو Scouarnec شده بودند در بازداشت پیش از محاکمه آورده بود به دادگاه در پلیس اسکورت

نوت بوک جزئیات کودک آزاری

گزارش کارشناس توصیف او به عنوان "کنترل مجذوب آزار جنسی کودکان."

به گفته محققان لو Scouarnec در زمان استفاده جنسی از کودک بيمار به عنوان به زودی به عنوان آنها به تنهایی در اتاق بیمارستان. آنها می گویند او عمل استراتژیک با استفاده از دلایل پزشکی به عنوان یک تظاهر و عبور کردن خشونت جنسی به عنوان یک حرفه ای ژست. او هدفمند بیماران بیش از حد جوان به یاد داشته باشید و یا درک آنچه اتفاق می افتد به آنها اضافه شده است.

در طول جستجوی خود را از خانه اش محققان بیش از 300,000 تصاویر پورنوگرافی کودکان و همچنین نوت بوک که در آن 69 ساله جراح گسترده و دقیق خود سوء استفاده جنسی از کودکان از سال 1989 تا سال 2017. نوشته های شامل هر دو نام کودکان و اعمال جنسی تحمیل شده بر آنها. این خاطرات همچنین گفت که او آزار بیماران مسن تر در حالی که آنها تحت اثر بیهوشی.

Judiciary files in the case of Le Scouarnec stand stacked (picture-alliance/AP Photo/F. Mori)

دادستان باید جمع آوری گسترده قضائیه فایل در مورد لو Scouarnec

لو Scouarnec است اذعان جنسی تعرض اما تجاوز به عنف را تکذیب کرد. او گفت: خاطرات خود را در قسمت رویا پردازی است و او ظاهرا مجموعه ای از محدودیت برای خود از جمله عدم نفوذ.

ادامه مطلب: پیشاهنگی پسر از امریکا فایل برای ورشکستگی در میان رابطه جنسی-سوء استفاده از پرونده های حقوقی

دادستان سوال 229 مردم نام در نوت بوک 200 نفر از آنها را به ثبت رسمی شکایت دفتر دادستان منطقه ای گفت: AP news agency. عدالت در سیستم ثبت شده و در مجموع 349 موارد در برابر دکتر. بسیاری از حوادث رخ داده بیش از حد دور برگشت در گذشته به تعقیب.

لو Scouarnec شده بود در بازداشت پیش از محاکمه. او چهره تا 20 سال در زندان اگر محکوم کرد. آزمایشی است که انتظار می رود طی چهار روز.

او قبلا محکوم به اعدام در سال 2005 به چهار ماه زندان محکوم شدند در پورنوگرافی کودکان اتهامات عنوان شده علیه. منتقدان سوال که چرا از آن گرفته است تا نشان دهد تا چه حد و گرانش دکتر خشونت جنسی.

cmb/اس ام اس (AP, AFP)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب