سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن از زندان آزاد شد بیش از COVID-19 نگرانی

مایکل کوهن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل بازگشت به خانه نیویورک در روز پ

توسط PATRIS-FUN در 1 خرداد 1399

مایکل کوهن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل بازگشت به خانه نیویورک در روز پنج شنبه پس از آزادی زودهنگام از زندان فدرال به دلیل نگرانی او می تواند در معرض رمان coronavirus وجود دارد.

کوهن و 53 به اتمام بود کمی بیش از یک سال از سه سال حبس برای نقش خود در پرداخت hush پول به دو زنان — فیلم بزرگسالان مجری Stormy Daniels و سابق Playboy, مدل, Karen McDougal — چه کسی گفت که آنها تا به حال روابط جنسی با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی به عنوان جرائم مالی و دروغ گفتن به کنگره است.

او انتظار می رود به خدمت بقیه دوران محکومیت خود را در خانه حبس با توجه به دو منبع آشنا با این مورد صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود. کوهن بوده است واجد شرایط برای آزادی از زندان در ماه نوامبر 2021.

با پوشیدن یک ماسک جراحی شلوار جین آبی تیره جارچی کوهن آمده از یک مرسدس بنز و راه می رفت به یک آپارتمان در منهتن ساختمان بدون در پاسخ به پرسش از انتظار روزنامه نگاران.

مغلوب ساختن پیشی جستن سابق انتخابات ریاست جمهوری, پل Manafort منتشر شد از یک زندان فدرال در ایالت پنسیلوانیا در هفته گذشته به پایان دوران محکومیت خود را در خانه و با توجه به نگرانی های بهداشتی مربوط به کوروناویروس.

در حالی که Manafort است که نزدیک به دو دهه قدیمی تر از کوهن و دچار قبلی مسائل مربوط به سلامت وجود داشته است هیچ موارد ثبت شده در پنسیلوانیا زندان در حالی که وجود داشت چند در شمال ایالت نیویورک از زندان که در آن کوهن قرار دارد.

راجر سنگ, یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن کاردانی به زندان محکوم شده است در عین حال برای شروع دوران محکومیت خود را در یک مرکز تادیبی با توجه به همه گیر.

یک وکیل برای کوهن در ماه مارس گفت: اداره فدرال زندانها بوده است "آشکارا ناتوان از حفاظت و درمان BOP زندانیان موظف هستند که برای زندگی در محله های نزدیک و در افزایش خطر ابتلا به کوروناویروس."

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr گفت: در ماه گذشته در این اداره بود در مواجهه با شرایط اضطراری با توجه به سرعت گسترش ویروس هموار کردن راه برای آزادی برخی زندانیان را به خانه بردهاند.

به عنوان آنها با Manafort انتشار برخی از دموکرات را مورد انتقاد قرار اپتیک و انصاف کوهن آزادی با مینه سوتا بهداشت ، ctq با اشاره به در-بازداشت coronavirus مرگ یک زن بومی در تگزاس است.

کوهن آیات هنوز در حال بررسی

کوهن که یک بار گفت که "یک گلوله" برای مغلوب ساختن پیشی جستن, بعد, روشن, رئیس سابق خود و با همکاری اداره دموکراتیک به رهبری کنگره سوالات. مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام کوهن یک "موش صحرایی." کوهن به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک "نژادپرستانه" یک "مرد باهم" و "تقلب".

کوهن گناه التماس کرد به اتهامات که منجر به حبس خود را. آنها همچنین شامل دروغ گفتن به کنگره در مورد طرح هایی برای ساخت یک برج ترامپ در مسکو.

مشخص شد از طریق کوهن بعد از شهادت و مشاور ویژه رابرت مولر گزارش در روسیه دخالت است که تهمت بود به دنبال این پروژه به خوبی به 2016. این پروژه مهم به عنوان آن را نشان داد تهمت بود در تعقیب یک کسب و کار پر سود معامله در روسیه در همان زمان که رئیس جمهور ولادیمیر پوتین, دولت با توجه به ایالات متحده آمریکا سازمان های اطلاعاتی بود, انجام نرم و کمپین تبلیغاتی برای افزایش نامزدی خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک کنفرانس خبری گفت در ماه جولای سال 2016 او تا به حال "هیچ چیزی برای انجام با روسیه" و در یک صدای جیر جیر روز بعد گفت: روسیه "هرگز سعی به استفاده از اهرم بیش از من است."

مغلوب ساختن پیشی جستن اصلاح اظهارات خود را در مسکو پروژه پس از کوهن شهادت در کنگره در اواخر سال 2018 است.

"وجود خواهد داشت هیچ چیز اشتباه است اگر من آن را انجام دهد. من در حال اجرا کسب و کار من در حالی که من در کمپین," او گفت:. "وجود دارد یک فرصت خوب است که من نمی خواهد به دست آورد که در این صورت من و بعد فورا رفت واز پشت به کسب و کار. و چرا من باید از دست دادن بسیاری از فرصت؟"

ساکت باش پول پرداخت و در عین حال بر این باور هستند که بخشی از یک پروب با نیویورک مقامات دولتی به تهمت سازمان است. نیویورک دادستان محروم شده اند دسترسی تا کنون به سوابق از مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت حسابداری و منجر به دیوان عالی کشور جلسه در این موضوع در اوایل این ماه.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران خود را تکذیب کرد که رئیس جمهوری جمهوریخواه بود و روابط با دانیلز و McDougal.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن