سابق FDA کمیسر فکر می کند AMC Theatres' noncommittal, ماسک, سیاست است یک ایده وحشتناک

AMC قصد دارد به بازگشایی آن سینما بدون نیاز به همه مهمانان به پوشیدن ماسک — اما کمیسر سابق از FDA فکر می کند

توسط PATRIS-FUN در 2 تیر 1399

AMC قصد دارد به بازگشایی آن سینما بدون نیاز به همه مهمانان به پوشیدن ماسک — اما کمیسر سابق از FDA فکر می کند که آنها به زودی خواهید را به "تجدید نظر" است.

این کشور بزرگترین تئاتر فیلم های زنجیره ای, AMC Theatres, در روز پنج شنبه اعلام کرد طرح خود را برای بازگشایی, ماه آینده گفت که مانند شاهوار و Cinemark, آن را نمی خواهد نیاز به مهمانان به پوشیدن ماسک به جز در مناطق که در آن آنها در حال حاضر نیاز به انجام این کار. این شرکت در مواجهه واکنش به این تصمیم به خصوص پس از AMC مدیر عامل آدم آرن گفت: آن رسیده بود چرا که "ما نمی خواهیم کشیده می شود به یک بحث سیاسی." اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و داروی آمریکا روز جمعه استدلال آرون آن را تمام کردم اشتباه است.

"من فکر نمی کنم این یک مسئله سیاسی," گوتلیب گفت CNBC. "وجود دارد تعداد بسیار کمی از چیزهایی که ما می توانید سعی کنید برای جلوگیری از گسترده تر گسترش و یکی دیگر از بیماری همه گیر به عنوان سقوط و [با پوشیدن ماسک] یکی از آنها است."

گوتلیب پیش بینی شده, در واقع, که AMC را به "تغییر موقعیت" در این "زمانی که آنها پیدا کردن که هیچ کس را در خود تئاتر" و افزود که شخصا او نمی خواهد رفتن به سینما که در آن ماسک لازم نیست.

"اگر شما را به یک تئاتر و شما در حال تلاش به مراقب باشید و شما می بینید افرادی بودهاند که بدون نقاب در تئاتر شما در حال رفتن به بسیار ناراحت کننده رفتن وجود دارد دوباره" گوتلیب گفت. "بنابراین من فکر می کنم که آنها در حال رفتن به مجبور به تجدید نظر این اگر آنها می خواهند به مردم بازگشت به آن جمع تنظیمات. که در معرض خطر تعیین."

AMC گفته است که قرار دادن دیگر اقدامات ایمنی در محل جدید از جمله روش های تمیز کردن و کاهش ظرفیت با آرن گفتن سی ان ان "ما فکر می کنیم که یک ماه از هم اکنون تئاتر ما در حال رفتن به امن است." ما می خواهیم یک حس که آیا مخاطبان به طور گسترده ای به توافق برسند و پس از اعلام فیلمهای آغاز بکار; همانطور که در حال حاضر که مجموعه ای به دیزنی مولان, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24.

به روز رسانی: پس از این مقاله, انتشار, AMC Theatres معکوس البته و گفت: این امر نیاز به همه مهمانان به پوشیدن ماسک. برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب