نامزد سابق Buttigieg می پیوندد Klobuchar در حمایت جو بایدن

رقبا بیشتر ctq و پیت Buttigieg ایالات پشت جو بایدن پیشنهاد ریاست جمهوری روز دوشنبه به عنوان حزب دموکرات را بال

توسط PATRIS-FUN در 13 اسفند 1398

رقبا بیشتر ctq و پیت Buttigieg ایالات پشت جو بایدن پیشنهاد ریاست جمهوری روز دوشنبه به عنوان حزب دموکرات را بال متوسط درهم به افزایش سابق معاون رئیس جمهور تنها چند ساعت قبل از رای گیری آغاز شد و در سراسر یک سری از پر مخاطره سه شنبه متحده است.

به گزارش نیویورک تایمز Beto o'rourke سابق تگزاس کنگره راه اندازی شد برای انجام همان.

Klobuchar یک سناتور از ایالت مینه سوتا به پایان رسید او دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری در روز دوشنبه است و انتظار می رود برای پیوستن به بایدن در تجمع دوشنبه شب با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را.

Buttigieg نیز پیوست بایدن در مرحله به عموم اعلام حمایت خود را.

این تاییدیه منعکس عمیق نگرانی از دموکراتیک استقرار که Bernie Sanders, پلاریزه مترقی قرار بود برای به دست گرفتن قابل توجه نماینده منجر شود که 14 متحده یکی خاک ایالات متحده رای در روز سه شنبه.

Klobuchar outlasted چندین بهتر شناخته شده و بهتر است بودجه دموکرات با تشکر از بهتر از حد انتظار مقام سوم پایان در نیوهمپشایر. اما او نمی تواند به نوبه خود است که به موفقیت در جاهای دیگر به عنوان او تلاش برای ساخت یک کمپین است که می تواند رقابت در سراسر کشور و ضعيف نمایش آن در آینده مسابقات.

ایالت مینه سوتا ctq مکث در حالی که صحبت کردن در یک تجمع در تئاتر دولتی در, Falls Church, Va., در هفته گذشته. او به پایان رسید او پیشنهاد برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری دوشنبه. (اندرو بیلبائو/آسوشیتد پرس)

سه دوره سناتور بود یکی از این چرخه را بیشتر به یاد ماندنی, کمپین راه اندازی, ایستاده در خارج در مینه سوتا کولاک در ماه فوریه گذشته به tout او "شن" میانه و احساسات. Klobuchar استدلال کرد که رکورد او را از انجام کارها در واشنگتن و برنده حتی در حزب جمهوری خواه قطعات از دولت کمک خواهد کرد او را برنده به طور سنتی دموکرات افزوده متحده مانند ویسکانسین و میشیگان که بدبختانه در سال 2016 به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری است.

او امیدوار بود به خود نسیم لین دموکراتیک زمینه است که به برخی از دو نامزد ده. اما این رو بسیار سخت تر زمانی که بایدن پیوست نژاد در آوریل شروع به عنوان یک پیشتاز و باقی مانده وجود دارد. Klobuchar نیز به سرعت تحت الشعاع قرار توسط پیت Buttigieg همکار Midwesterner که شات از بودن تا حد زیادی ناشناخته شهردار South Bend, Ind., به یک مدعی در ترکیبی از هوش قوی فصاحت و بلاغت و جوانی و خوش بینی. Buttigieg کاهش یافته است روز یکشنبه گفت که او دیگر قابل دوام مسیر به نامزدی.

Klobuchar وارد مسابقه با پایین به رسمیت شناختن نام در مقایسه با بسیاری از رقبای خود یک نقطه ضعف او هنوز هم به نقل از یک سال به مبارزات انتخاباتی خود را. خارج مینه سوتا, وکیل و دادستان سابق بهترین و شناخته شده برای بازجویی از دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh در طول یک سال 2018 جلسه کمیته قضایی مجلس سنا.

Klobuchar خواسته Kavanaugh بود که متهم به آزار جنسی یک همکار نوجوان در زمانی که هر دو در دبیرستان اگر او تا به حال بسیار به نوشیدن که در او نیست به یاد داشته باشید چه اتفاقی افتاده است. Kavanaugh جواب, "آیا شما?" Klobuchar ادامه ارام و Kavanaugh بعد عذرخواهی کرد به سناتور پدر است که دوره نقاهت بعد از اعتیاد به الکل.

ترویج تجربه او bipartisanship

حتی قبل از او رو به مسابقه Klobuchar شد با ضربه اخبار این ادعا او بدرفتاری او سنا کارکنان و او بالاتر از حد معمول میزان گردش مالی در دفتر او. Klobuchar گفت: او یک "رئیس دشوار" اما مقابله که او چندین دیرین کارکنان از جمله مدیر مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

او نیز در مواجهه سوالات بیش از دادستان گذشته است. در ماه ژانویه آسوشیتد پرس منتشر شده یک داستان در مورد Klobuchar در مینیاپولیس داشتن محاکمه مورد یک نوجوان سیاهپوست متهم از سال 2002 تیراندازی مرگ از 11 سال است ، Klobuchar است اشاره به داستان به او نشان می دهد سختی در جرم و جنایت. این موضوع به دنبال Klobuchar در کمپین بلیزرز با معترضان او را مجبور به لغو یک تجمع در حومه شهر مینیاپولیس روز قبل از سه شنبه.

Klobuchar نفع خود بهره وری در واشنگتن جایی که او رهبری بیش از 100 اسکناس که امضا و به قانون است. و او با انتقاد از لیبرال تر نامزدها در این زمینه همکار سناتور الیزابت وارن و برنی ساندرز در حال اجرا در وعده او گفت که آنها نمی تواند نگه دارید.

Klobuchar یکی از اولین نامزدها به طرح یک طرح برای پرداختن به اعتیاد و سلامت روان مسئله او را به عنوان شخصی چون او پدر دیرین مبارزه است. حساب های او در حال رشد با یک پدر مبتلا به اعتیاد به الکل و تماشای او را مجبور به انتخاب بین زندان و یا درمان شدند و برخی از قانع کننده ترین لحظات از سخنرانی و مصاحبه و گفتگو با رای دهندگان. Klobuchar گفت که پدر خود را توصیف کمک گرفتن به عنوان "دنبال فضل" و آن را یک فرصت همه مردم مبارزه با اعتیاد سزاوار است.

اما Klobuchar نمی تواند مطابقت با رقبای بالا در جمع آوری کمک های مالی. او حدود 11 میلیون دلار آمریکا در سه ماهه آخر سال 2019 — تقریبا نیمی از آنچه ساندرز و Buttigieg دریافت کرده است. کمبود منابع مالی در اوایل مبارزات انتخاباتی به معنای Klobuchar نبود قادر به گسترش خود عمل بر روی زمین در آیووا و نیوهمشایر تا ماهها پس از رقبای خود. او سپس درهم برای قرار دادن یک عملیات در محل در نوادا کارولینای جنوبی و 14 آمده است که رای دادن در سه شنبه.

ایالت ورمونت برنی ساندرز خاموش کردم به یک شروع قوی در اوایل مقدماتی و قفقاز اما معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن درست پشت سر او در مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. پس از یک پیروزی بزرگ در کارولینای جنوبی بایدن به شتاب رفتن به سوپر شنبه — زمانی که 14 متحده رای مورد نظر خود را نامزد. امروز در مقابل سوز, Alex پانتا از CBC در واشنگتن اداره می پیوندد به ما توضیح دهید که چه چیزی در خطر است. 24:54

هنوز هم وجود دارد لکه های روشن از جمله قوی بحث اجرای آن کمک کرد را در اهدا کنندگان. مبارزات انتخاباتی او اعتبار Klobuchar را در یک بحث روز قبل از مقدماتی نیوهمپشایر با کمک او پرچ بهتر از حد انتظار مقام سوم در حالت اولیه با شکوه وارن و بایدن. Klobuchar گفت که او مطرح 12 میلیون دلار در هفته آینده.

در طول یک بحث او خطاب جنسیتی در مبارزات سوال که آیا یک زن با Buttigieg را تجربه خواهد واجد شرایط برای مرحله. او همچنین تحت فشار قرار دادند پشت در ترس از یک زن نامزدی و گفت: "اگر شما فکر می کنم یک زن نمی تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن [مجلس] Nancy Pelosi آن را هر روز است."

او ادامه داد: به دندانه دار کردن تاییدیه حتی به عنوان مبارزات انتخاباتی او تلاش گرفتن پشتیبان از روزنامه ها از جمله هوستون کرونیکل سیاتل تایمز و نیوهمپشایر اتحادیه رهبر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب