شهر ممنوعه, پارک, در, چینی, سرمایه بازگشایی به

پکن پارک ها و موزه ها از جمله باستانی شهر ممنوعه بازگشایی برای عموم جمعه پس از بسته شدن برای ماه توسط coronavi

توسط PATRIS-FUN در 13 اردیبهشت 1399

پکن پارک ها و موزه ها از جمله باستانی شهر ممنوعه بازگشایی برای عموم جمعه پس از بسته شدن برای ماه توسط coronavirus بیماری همه گیر.

شهر ممنوعه گذشته خانه به چین امپراطوران است که اجازه می دهد فقط با 5000 بازدید روزانه از 80,000. پارک ها و اجازه دادن به مردم برای بازدید در 30 درصد از حد معمول ظرفیت.

یکی پکن ساکن گفت: این دیدار احساس متفاوت از دیگران زمانی که شهر ممنوعه بود شلوغ تر. "هنگام راه رفتن در برخی از مناطق بدون دیگران در اطراف من احساس برگردیم به تاریخچه" Bian Jiang گفت.

در مقیاس بزرگ فعالیت های گروه باقی می ماند در برگزاری و بازدید کنندگان باید کتاب بلیط آنلاین با توجه به گائو دوی معاون مدیر پکن باغبانی سبز و اداره است.

پکن در روز پنج شنبه کاهش داد و سطح آن از واکنش های اضطراری به این ویروس از اول به لایه دوم اما متوسط چک و اجتماعی فاصله در نیروی باقی می ماند.

سازمان دیده بان | جشن روز اول ماه مه سریع افزایش گردشگری چین به عنوان COVID-19 محدودیت کاهش دهد:

خارج از پکن شهر ممنوعه, یک مرد ابراز شادی لحظه ای: "من امیدوارم که با آمدن به اینجا و به دیدار من می تواند شروع یک روز زیبا در سال 2020 است." 0:53

تغییر می آید در آغاز پنج روز ممکن است 1 تعطیلات و پیش از چین موکول جمع ملی در مارس 22.

این جلسه با تاخیر شد از اوایل ماه مارس. دو هفته در اجلاس سالانه تا حد زیادی تشریفاتی با قوه مقننه لاستیک ماشین پرس یا تصمیم گیری رسیده قبلا توسط رهبران حزب کمونیست اما در نمونه سال آنها رنگارنگ منظره در پایتخت کشور است.

این هنوز روشن نیست که اگر 3000 یا بیشتر نمایندگان خواهد آمد به پکن یا اگر جلسات برگزار شده بود عملا از طریق ویدئو کنفرانس.

چین روز جمعه گزارش 12 مورد جدید از این ویروس شش نفر از آنها آورده شده از خارج از کشور و هیچ مرگ و میر برای روز 16. این گزارش در مجموع 4,633 مرگ و میر ناشی از این ویروس در میان در مورد 83,000 موارد عمدتا در مرکز شهر ووهان.

یک عکاس با پوشیدن یک ماسک کمک می کند تا یک زن در یک عروسی عکس جمعه در خارج از شهر ممنوعه. (Tingshu وانگ/فردا نیوز)

تازه ترین موارد گزارش شده در چین شده اند در میان مسافران ورود از خارج از کشور و یا در شمال شرقی استان و در نزدیکی مرز با روسیه است.

در سراسر کشور 599 بیماران باقی می ماند تحت درمان برای ویروس. فقط کمتر از 1000 نفر هستند تحت آزمایشات پزشکی زیرا آنها آزمایش مثبت اما نشان نمی دهد علائم و یا نشانه اما تست نشده تایید عفونت است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن