برای سپاه صلح Evacuees وجود ندارد حتی زمان برای خداحافظی

(دومفریس Va.) — پس از دو هفته به تنهایی در یک اتاق هتل در ویرجینیا حومه 40 دقیقه در خارج از واشنگتن Kelsea Me

توسط PATRIS-FUN در 7 اردیبهشت 1399

(دومفریس Va.) — پس از دو هفته به تنهایی در یک اتاق هتل در ویرجینیا حومه 40 دقیقه در خارج از واشنگتن Kelsea Mensh آماده بود برای رفتن به خانه.

چند هفته قبل 22 ساله داوطلب سپاه صلح در حال اتمام یک سال از خدمت در جمهوری دومینیکن. او دوست داشت که او در "پوئبلو" احاطه شده توسط خانواده ها و پر جنب و جوش کودکان است. او کار بر روی یک پروژه بهبود مدرسه و درخواست برای کمک های مالی به نصب شستن دست ها-ایستگاه برای کمک به تامین آب در حال اجرا در جامعه است. او پر از هدف و هیجان زده به تحقق دو سال باقی مانده از سرویس.

سپس یک ایمیل آمد و پس از یک تماس تلفنی. سپاه صلح کشیده شد تمام آن داوطلبان از پروژه های در سراسر جهان به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس. خواهد بود وجود دارد هیچ دست شویی ایستگاه. وجود دارد که حتی نمی تواند زمان برای خداحافظی.

در یک پیام ارسال شده در سپاه صلح وب سایت در ماه گذشته مدیر جودی اولسن گفت: این تصمیم به طور موقت به حالت تعلیق عملیات دشوار بود. "خوشبختانه ما توانستیم با خیال راحت به تخلیه هر یک از پست های ما اجتناب از یک وضعیت که در آن داوطلبان را رشته شده اند در خارج از کشور به عنوان مرز هوایی و فضایی بودند تعطیل برای جلوگیری از گسترش COVID-19" او گفت:.

در پاسخ به سوالات آژانس در مورد گفت: 7,000 داوطلبان تخلیه شدند از 60 کشور جهان است. پس از بازگشت به آمریکا از آنها خواسته شد به خود قرنطینه به مدت دو هفته.

بیشتر بخوانید: چگونه به ماندن از لحاظ جسمی و روانی سالم در حالی که COVID-19 شما گیر در خانه

سپاه صلح کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا هر evacuees آزمایش مثبت برای coronavirus.

اگر چه او سپاسگزار شده اند تخلیه Mensh گفت: او بسیار نگران جامعه او را مجبور به ترک پشت در جمهوری دومینیکن. "به من گفت: مادر من در اشک است که من برای خداحافظی و ما هر دو شروع به گریه" Mensh گفت. Mensh مادر هالی Balcom یک چهارم کلاس معلم گفت: "من برای خداحافظی به کودکان در اینجا یا" Mensh به یاد می آورد.

به عنوان یک بازمانده سرطان با ویروسی ناشی از آسم 54 ساله Balcom می تواند به ویژه آسیب پذیر به عفونت کرونا ويروسی. پس از تخلیه Mensh تا به حال در هیچ جای دیگری برای اقامت. چه می تواند بکند ؟ چگونه می تواند او را به خانه می آیند و نگه داشتن خانواده خود را امن است ؟ هر چند او تا به حال شده است در معرض هر گونه شناخته شده عفونت خود را تخلیه کرده بود او را مجبور به سفر از طریق سه فرودگاه بین المللی.

Kelsea Mensh شمار برای یک پرتره داخل لابی تعطیلات مسافرخانه اکسپرس در دومفریس Va., چهار شنبه 1 آوریل سال 2020 آخرین روز از دو هفته قرنطینه وجود دارد پس او را تخلیه از سپاه صلح در جمهوری دومینیکن.
Jacquelyn Martin—AP

سپاه صلح قرار داده Mensh در یک هتل در زادگاه خود به خود منزوی به طوری که او نمی خواهد خطر را سلامت. او تعطیلات مسافرخانه اکسپرس بود که پنج دقیقه رانندگی از او و مادرش خانه.

"سپاه صلح بودند حمایت" Mensh گفت. "آنها را ارسال یک ایمیل و گفتند که هزینه هتل برای 14 روز در زادگاه خود با دستمزد برای مواد غذایی است. شما در حال ترک شغل خود را که شما را دوست دارم. آن سخت بود. اما من بسیار سپاسگزار به سپاه صلح برای کمک به من جایی برای اقامت به طوری که مادر من می تواند امن باشد."

در حالی که ماندن در هتل Mensh و مادر خود را متوجه آنها می تواند در عرض 6 فوت (1.8 متر) از هر یک از دیگر اگر در خارج از منزل — بدون دست زدن مجاز است. "بنابراین ما تا به حال یک پیک نیک خارج از منزل ناهار. شما نمی تواند در آغوش یکدیگر, اما این هم مهم نیست" گفت: Balcom. "ما فقط سپاسگزار به او را به خانه امن است."

یاکوب Leichtman, 23 و جک ترمه, 22, شد, خدمت در سپاه صلح در اکوادور به مدت دو ماه و در انتظار اولین دادن زمانی که آنها تخلیه شدند. به جای قرار دادن خود را 72 ساله پدر در معرض خطر Leichtman تصمیم به ماندن با او همکار مهاجر در کشمیر خانواده در Bethesda, Maryland.

جک ترمه چپ و یاکوب Leichtman مطرح برای یک پرتره خارج از ترمه پدر و مادر در خانه, Bethesda, Md., در تاریخ 1 آوریل سال 2020 که در حال اتمام دوره قرنطینه با هم.
Jacquelyn Martin—AP

"این تنها کمتر از اقامت در یک هتل" Leichtman گفت: "و من مطمئن هستم که زمانی که سپاه صلح خواهد بود قادر به بازپرداخت اگر در همه. من باید برای پیدا کردن یک کار در حال حاضر. این طرح برای سه سال آینده از بین رفته است." Leichtman بعد تصمیم گرفت که به دنبال اشتغال به منظور نگه داشتن عفونت خطرات کمتر برای پدرش.

اولسن سپاه صلح گفت که آژانس در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای زمانی که عملیات می تواند از سر گرفت.

"داوطلبان که به دنبال بازگشت به کشور میزبان و یا به دنبال یک جدید تخصیص داده خواهد شد تسریع در نظر گرفتن بیش از سال آینده" پیام او گفت:. "روشن سپاه صلح است نه بسته شدن پست ها و داوطلبان خواهد بود قادر به بازگشت به فعالیت های عادی به عنوان به زودی به عنوان شرایط مجوز."

Leichtman گفت: او با توجه به آن. "من پذیرفته شده است به یکی از برنامه های تحصیلات تکمیلی و انتظار برای شنیدن از چند نفر دیگر که من اعمال می شود به" Leichtman گفت: "اما سپاه صلح بوده است و همیشه خواهد بود ،

Mensh قصد ندارد در تکمیل باقی مانده دو سال خدمت از آنجا که او نگران چه مدت از یک فرایند است که می تواند.

"بسیاری از ما داوطلبان در همان قایق" Mensh گفت. "ما دوست داشتم به پایان خدمات ما وجود دارد اما خیلی نا امنی و عدم اطمینان در انتظار و قرار دادن زندگی ما در مکث سعی کنید برای رفتن در آنچه که می تواند شش ماه یا بیشتر."

ویژه داستان
این جزیره شد Coronavirus هشدار به جهان
هوکایدو ژاپن, قفل کردن اولیه و موجود شیوع بیماری. زمانی که فرماندار برداشته محدودیت های موج دوم آمار حتی سخت تر

Mensh در آرزوی تبدیل شدن به یک پرستار است و به دنبال در پیش نیاز کلاس به درخواست مدارس پرستاری.

"من می دانم که بسیاری از هموطنان داوطلب سپاه صلح در جستجوی شغل در حال حاضر و در تلاش برای ورود به نیروی کار در یکی از بدترین زمان برای پیدا کردن یک کار," او گفت:. "این آسان نیست اما وجود دارد گفت: در جمهوری دومینیکن, 'Hay que seguir echando pa' فانوس' — 'باید نگه دارید در حال حرکت رو به جلو' — به طوری که ذهنیت من در حال حاضر."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب