دهه رقابت سالانه به چالش کشیده شده است دانش آموزان برای ارائه سخنرانی با الهام از مارتین لوتر کینگ جونیور در اینجا به همین دلیل آن را هنوز رفتن قوی

بسیاری از دانش آموزان در سراسر آمریکا می تواند انتظار می رود به عنوان خوانده شده و یا گوش دادن به سخنرانی مار

توسط PATRIS-FUN در 30 بهمن 1398

بسیاری از دانش آموزان در سراسر آمریکا می تواند انتظار می رود به عنوان خوانده شده و یا گوش دادن به سخنرانی مارتین لوتر کینگ جونیور در طول ماه تاریخ سیاه اما در اوکلند کالیفرنیا آنها فراتر از فقط خواندن. در سالانه دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور Oratorical, جشنواره, دانش آموزان انجام این سخنرانی و همچنین شعر و تک گویی آنها نوشت و رقابت برای روبان در دسته بندی های مختلف. جدید مستند HBO ما رویا: بچه ها از اوکلند MLK Oratorical متحرک debuting شنبه در 7:00 p. m. ET شرح زیر است دانش آموزان تمرین برای رقابت در سال گذشته مشخص شده است که آن 40th anniversary.

در اینجا زمان مذاکرات به تولید کننده این جشنواره برای شش سال گذشته Awele Makeba مورد drama در پشت صحنه از جشنواره سال گذشته و چگونگی رقابت است نه فقط در مورد یادگیری در مورد تاریخ سیاه, بلکه آنچه که کودکان یاد بگیرند که در مورد خود.

این مستند در مورد سالگرد 40 از جشنواره و نهایی برای رقابت در این سال ها در فوریه. 23. آنچه که قرار بود در تاریخ 41 سال پیش که منجر به استقرار آن?

دونالد الیور جشنواره بنیانگذار [سابق و مدیر مدرسه] احساس تست و خواندن نمره داده نمی واقعا بلند کردن توانایی های دانش آموزان. [در این مسابقه] شما را به دیدن دانش آموزانی که درک متون و تحليل آن که آن را گرفته اند از این صفحه به مرحله. آنها در حال یادگیری این مهارت ها.

اوکلند نیز این بسیار غنی است و سابقه فعالیت در طول زمان و مقاومت به نژاد پرستی. از '60s رفتن به '70s شما ببینید یک مقدار باور نکردنی از صحبت کردن. بسیار قوی احتمالی از هم اکنون جانبازان جنبش حقوق مدنی در سمت چپ منطقه خلیج و رفت به جنوب [در طول جنبش حقوق مدنی]. شما Black Panthers نشات گرفته از اوکلند و کار خود را با صحبت کردن حقیقت به قدرت است. سپس شما باید از دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو پریدن با آن مطالعات قومی و مطالعات ادارات و همچنین جنبش حقوق مدنی و جنبش صلح اتفاق می افتد بر روی کال پردیس. بنابراین من فکر می کنم همه که نقش مهمی در این که چرا این oratorical جشنواره اتفاق افتاده در اوکلند.

چگونه است که جشنواره تکامل یافته?

دانش آموزان در حال حاضر هر دو فراموش تک گویی و صحنه های نه چندان معروف سخنرانی و شعر توسط افرادی که در حال ادامه دکتر کینگ میراث. من همچنین اضافه شده یک رقص, پارتی, بین گذشته مجری و برندگان اعلام و دلیل آن را بسیار سخت برای رسیدن به سطح منطقه برای این رقابت بنابراین ما جشن می گیرند.

ما تا به حال کاهش شدید بودجه و ما نداشته و بودجه است که ما نیاز داریم. در حال حاضر ما در حال کار با نیمی از بودجه ما معمولا. در واقع در طول فیلمبرداری این مستند وجود دارد که معلمان اعتصاب. سال گذشته اوکلند یکی از بسیاری از مناطق که تا به حال یک معلم کشته شدند. ما برنامه ریزی برای یک دیدار توسط HBO در زمان اعتصاب و ما ساخته شده یک تصمیم بزرگ ما نمی cross the line, بنابراین ما تحت فشار قرار دادند تاریخ برای oratorical نهایی جشنواره تا اعتصاب بود.

گام به تاریخچه: یاد بگیرند که چگونه به تجربه مارس 1963 در واشنگتن در واقعیت مجازی

آنچه در حال محبوب ترین مارتین لوتر کینگ جونیور آثار انتخاب کنید ؟

ما خود را "من یک رویا دارم" سخنرانی خود را "نامه ای از زندان بیرمنگام," او [ضد جنگ ویتنام] سخنرانی در کلیسای ریورساید.

شما چه می خواهید دانش آموزان برای یادگیری در مورد کینگ میراث با شرکت در این رقابت است ؟

تاپیک معرفی دکتر شاه و پس از آن وجود دارد اتخاذ فلسفه خود را به عنوان یک راه بودن. چگونه ما حرکت از این سنت جشن و تجلیل از دکتر کینگ واقعا استقبال و تطبیق آن برای زندگی خود ما ؟ که یکی از رویاهای من به عنوان یک مربی به خصوص در شهری مناطق آموزش و پرورش.

من لمس صحنه از دانش آموزان مهاجران که صحبت کردن در مورد آنچه MLK و فلسفه او به آنها معنی.

این بسیار زیبا برای دیدن است که مرد جوان فکر کردن در مورد که دکتر کینگ و درخواست خود را در سریلانکا پدر و مادر سوال در مورد خود فرهنگ و تاریخ خود را در تلاش برای گرفتن معنی و درک درستی از پادشاه به یک سطح عمیق تر به درک ریشه خود و آنچه در آن به معنی زنده کینگ کلمات. این فقط در مورد یک سخنرانی.

چرا شما فکر می کنم این سخنرانی از دهه 1960 با طنین بچه ها امروز ؟

اجتماعی-عدالت مسائل جامعه ما با آن مواجه است همچنان از آن زمان است. ما هنوز در حال مبارزه برای از بین بردن ساختارهای نابرابر و نهادینه نژادپرستی [و] فقط مهاجرت سیاست ها و شیوه های. ماه مارس در واشنگتن بود در مورد [برابری] شغل و خانه و کیفیت آموزش و پرورش است. سفید برتری هنوز زنده است متاسفانه. از دانش آموزان بخواهید اگر آنها می دانند که کسی که زندانی شده است و احتمالا 80 درصد از آنها به منظور بالا بردن دست خود را. مدارس و دبیرستان را از دست داده اند دانش آموزان به قاچاق انسان است. بچه ها ما می دانیم یخ حملات. شهر ما یک پناهگاه شهرستان و مدارس ما پناهگاه مدارس. آنها زندگی می کنند این.

ویژه داستان
من در معرض آزار و اذیت در حال بارگذاری. پیامدهای وحشتناک بود
سوزان فاولر نشان می دهد چه اتفاقی افتاد بعد از پست وبلاگ خود در مورد تبعیض جنسیتی در هنگام راه اندازی ویروسی رفت.

چرا این زبان عمومی رقابت مهم است ؟

همه را صدا مهم است. یکی از مهم ترین چیزهایی است که برای هر کسی دیده می شود و شنیده شود و به اعتبار شناخت و اثبات انسانیت ما. من فکر می کنم که آن را به ارمغان می آورد با هم یک جامعه متنوع زمانی که همه چیز می تواند بسیار تفرقه و جوامع جداگانه. ما گرد هم می آیند و جشن می گیرند با یکدیگر و عشق در هر یک از دیگر. این مستند می کند همه آن برای ما.

چه نوع ضربه شما امیدوارم که این مستند در مورد یک مسابقه محلی را ملی مخاطب ؟

به عنوان آنها گوش دادن به صدای افراد جوان شاید درخواست خود را چگونه آنها ساخت جوامع خود را بهتر است. چه درس های زندگی از دکتر کینگ و میراث شاه در خود جوامع است ؟ فکر می کنم در مورد چگونه ما ایجاد فضا برای افراد جوان به صحبت می کنند و شنیده می شود و باید جدی گرفته شود و یا فقط قادر به اشتراک بگذارید. ما برنامه چیزهای زیادی برای آنها; ما نمی نوع نشستن و دیدن آنچه که آنها می خواهند. آن است که رویاهای ما است که ما را.

نوشتن به اولیویا B. Waxman در olivia.waxman@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب