روزهای بعد از خشونت های سودان به ارسال نیروهای بیشتر به دارفور

فدرال رزرو وعده داده است به استفاده از "ما طیف گسترده ای از ابزار" برای کمک به اقتصاد بهبود یافتن از آن coron

توسط PATRIS-FUN در 9 مرداد 1399

فدرال رزرو وعده داده است به استفاده از "ما طیف گسترده ای از ابزار" برای کمک به اقتصاد بهبود یافتن از آن coronavirus رکود است.

بانک فدرال آمریکا اذعان کرد در یک شنبه بیانیه ای که "فعالیت های اقتصادی و اشتغال را در برداشت تا حدودی در ماه های اخیر" پس از یک شیرجه رفتن در اوایل بیماری همه گیر کوروناویروس. هنوز هم فدرال رزرو مدیره رای به پایین نگه داشتن نرخ بهره بین یک انتظار 0 و 0.25 درصد "تا زمانی که آن را با اعتماد به نفس است که اقتصاد دارای اب و هوای وقایع اخیر است."

نرخ بهره باقی مانده اند در این پنجره پس از 15 مارس به عنوان COVID-19 شروع به گسترش آن در سراسر ایالات متحده و با توجه به این که تغذیه در زمان مشابه دوره از عمل در طول رکود اقتصادی سال 2008 چهار شنبه حرکت نیست غیر منتظره است. همانطور که برای پیش بینی برای آینده "از مسیر اقتصاد بستگی دارد به طور قابل توجهی در این دوره از ویروس" هر چند نقاط داده ها به یک "کاهش در سرعت بازیابی" فدرال رزرو گفت.

سهام حرکت نمی کند پس از فدرال ریزرو اعلام رویترز اشاره کرد. بازدهی اوراق قرضۀ خزانه داری ایالات متحده بدهی اندکی کاهش یافت در حالی که در حال حاضر ضعیف دلار کاهش یافت و حتی بیشتر. کاترین Krawczyktinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب