فلوریدا پلیس دیگر نگاهی به ناپدید شدن تصویر کشیده شده در Netflix بکشد ببر پادشاه

این ممکن است بزرگترین انحراف از این بیماری همه گیر کوروناویروس: شراب خواری-مشاهده luridly جذاب Netflix مستند T

توسط PATRIS-FUN در 12 فروردین 1399

این ممکن است بزرگترین انحراف از این بیماری همه گیر کوروناویروس: شراب خواری-مشاهده luridly جذاب Netflix مستند Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون.

در حال حاضر یک Florida sheriff است درخواست برای راهنمایی در مورد یکی از طولانی اسرار مطرح شده در به تازگی منتشر شده نشان می دهد: آنچه که اتفاق افتاده است به کارول Baskin است ،

برای کسانی که به سرعت در اینجا یک آغازگر: کارول Baskin صاحب گربه بزرگ امداد و نجات در تمپا, فلوریدا. ببر پادشاهاین مستند در مورد جوزف Maldonado-پاساژ همچنین به عنوان شناخته شده "جو عجیب و غریب" سابق اوکلاهما باغ وحش که عاشق اسلحه و مردان جوان گربه های بزرگ.

در اوایل سال جاری او محکوم به 22 سال زندان برای نقش خود در قتل-برای-استخدام طرح. او به اتهام تلاش برای استخدام کسی برای کشتن Baskin که تا به حال سعی کردم به او را تعطیل متهم اوکلاهما باغ وحش از سوء استفاده از حیوانات و فروش گربه بزرگ توله.

در تلافی Maldonado-پاساژ پرسش در مورد Baskin شوهر سابق جک (همین) لوئیس که ناپدید شد در سال 1997. او اغلب خشونت آمیز و expletive پر از مطالب در مورد Baskin بودند نه تنها پخش بر روی وب سایت خود را تلویزیون نشان می دهد اما همچنین در این فیلم مستند است. پس از این نمایش منتشر شد گمانه زنی در مورد Baskin و لوئیس اجرا شده است شایع و Hillsborough County Sheriff چاد Chronister می خواهد را به استفاده از تمام توجه است.

"هر کس در خانه است. آنها در حال تماشای Netflix بکشد و آنها هستید خانه" Chronister گفت: در یک کنفرانس خبری روز شنبه گفت که لوئیس در مورد باز می ماند و این که او به تازگی از اختصاص یک کارآگاه استاد راهنما به اداره جدید منجر می شود.

این متوجه شده در حساب توییتر از Hillsborough County Sheriff چاد Chronister روز دوشنبه به دنبال کمک به برای آگهی جدید در ناپدید شدن جک (همین) با شوهر سابق از یک گربه بزرگ پناهگاه صاحب برجسته در جدید Netflix سری Tiger King. (Hillsborough County Sheriff چاد Chronister از طریق AP)

این مستند به طور گسترده تحت پوشش Maldonado-عبور را تکرار اتهامات که Baskin کشته و احتمالا تغذیه او را ببر. بسکین هرگز هیچ جرمی متهم و منتشر شد بیانیه ای در رد این اتهامات ساخته شده در این مجموعه است.

"ما امیدواریم که کلانتر درخواست برای آگهی خواهد شد در نتیجه اطلاعات جدید در مورد آنچه اتفاق افتاده است به همین لوییس گفت:" سوزان باس, Big Cat Rescue را سخنگوی یک ایمیل به در.

Chronister گفت: حداقل شش آگهی جدید روز در مورد لوئیس آمده اند در طول هفته گذشته است.

"هیچ چیز معتبر," او گفت:. "بیشتر راهنمایی بیشتر نظریه."

گوش دادن l از سال 2018: آن را به عنوان اتفاق می افتد در 'جو عجیب و غریب' مورد

بحث باغ وحش و 2016 مستقل نامزد انتخابات ریاست جمهوری 'جو عجیب و غریب' شده است تحت تعقیب به اتهام استخدام دو نفر برای کشتن 'Jane Doe' در فلوریدا. کارول Baskin سر از یک گربه بزرگ محراب در تمپا, فلوریدا معتقد است او هدف است. 6:30

کلانتر افشا و خنثی چند اتهامات مطرح شده توسط Maldonado-گذشت در این مستند از جمله این که لوئیس به خاک سپرده شده است تحت Big Cat Rescue, سپتیک تانک — که نیست قرار داده تا در سال بعد از لوئیس' ناپدید شدن — و که لوئیس در بدن قرار داده شد از طریق چرخ گوشت مورد استفاده برای پردازش مواد غذایی برای ببر. کسانی که حذف شدند چند هفته قبل از ناپدید شدن Chronister گفت.

مستند فیلمسازان "قطعا چرخید و آن را برای مقاصد سرگرمی" Chronister گفت:, و اضافه کرد که او بیش از حد شراب خواری-تماشای این مجموعه است. "من فکر می کنم که چرا همه ما آنقدر مجذوب و درگیر است."

مالدونادو-عبور نمی دادن تا یا: از پشت میله های زندان او واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال به دنبال حدود 94 میلیون دلار آمریکا خسارت ادعا در میان چیزهای دیگر که او محکوم شد بر اساس نادرست و perjured شهادت. او همچنین می گوید او به طور خاص برای تعقیب چرا که او "است که آشکارا گی مرد با بزرگترین مجموعه از generic ببر و صلیب نژاد."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب