فلوریدا شروع به سهولت coronavirus محدودیت به سواحل بازگشایی در جکسنویل

ابتدا آن را اوز و در حال حاضر آن را Dr. Phil. پس از اونس هم زده تا بحث این هفته با نظرات خود در مورد بازگشایی

توسط PATRIS-FUN در 29 فروردین 1399

ابتدا آن را اوز و در حال حاضر آن را Dr. Phil.

پس از اونس هم زده تا بحث این هفته با نظرات خود در مورد بازگشایی مدارس در میان coronavirus همه گیر تلویزیون فیل مک گرا که نیست با مجوز و دارای درجه دکتری در روانشناسی به نظر می رسد در Laura Ingraham را فاکس نیوز نشان می دهد پنج شنبه به اخراج اهمیت مستند اقدامات در طول بحران بهداشت عمومی.

"وجود دارد یک نقطه که در آن مردم شروع به داشتن مشکلات به اندازه کافی در مستند که آن را در واقع ایجاد تخریب بیشتر و در واقع بیشتر مرگ در سراسر زمان از ویروس واقعی را خود," او گفت.

دکتر فیل رفت تا گمراه کننده مقایسه تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 در ایالات متحده به مرگ و میر ناشی از علل دیگر عدم اذعان به این که این نیست مسری مانند coronavirus یا که COVID-19 مرگ و میر خواهد بود بالاتر بدون مستند اقدامات در حالی که همچنین شماره اشتباه است.

"واقعیت این است که ... 45,000 نفر در سال جان خود را از حوادث خودرو 480,000 از سیگار 360,000 یک سال از استخرهای شنا, اما ما نمی shut کشور پایین است که, اما در عین حال ما در حال انجام آن را برای این؟"

اگر این آمار در استخر مرگ برای تلفن های موبایل راه بیش از حد بالا است که دلیل آن است. بسته بندی یادداشت ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را نشان می دهد که از 2005 تا 2014 به طور متوسط 3,536 نفر در سال از درگذشت ناخواسته غرق در ایالات متحده و این نیست که خاص به استخر شنا.

دکتر فیل به طور گسترده ای برای انتقاد از خود فاکس نیوز ظاهر با MSNBC را میکا برژینسکی خواستار این اظهارات را "خطرناک" و واشنگتن آزما's جی کاروسو sarcastically نوشتن "کسانی که بسیار مسری تصادفات ماشین ها و استخرهای شنا دشوار هستند."

Ingraham بود McGraw به او نشان می دهد طولانی نیست پس از او مصاحبه دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که به طور خاص هشدار داد Ingraham در برابر "گمراه کننده" بحث در مورد این بیماری همه گیر. واشنگتن پست یادداشت Fauci قبلا گفته مقایسه ماشین تصادف مرگ و میر به کروناویروس مرگ یک "غلط معادل." برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن