جاری شدن سیل بازدید بخش هایی از غرب میانه آمریکا با تخلیه در میشیگان

EDENVILLE مایکل. — زندگی مردم در طول دو اواسط میشیگان دریاچه ها و بخش هایی از رودخانه تخلیه شدند شنبه پس از چ

توسط PATRIS-FUN در 31 اردیبهشت 1399

EDENVILLE مایکل. — زندگی مردم در طول دو اواسط میشیگان دریاچه ها و بخش هایی از رودخانه تخلیه شدند شنبه پس از چند روز از سنگین باران است که تولید سیل و تحت فشار قرار دادن سدها در این منطقه است.

دو میدلند-مدارس منطقه باز شد برای evacuees و بیش از 50 جاده ها بسته شده اند. این تخلیه در میشیگان به دنبال روز از باران های سنگین در بخش هایی از غرب میانه است که همچنین موجب جاری شدن سیل به شیکاگو و دیگر بخش هایی از ایالت ایلینوی و همچنین اوهایو و کشورهای دیگر.

"آب بسیار بالا است گفت:" کاترین Sias زندگی می کند که حدود یک مایل از یکی از سدهای واقع در Edenville میشیگان. "شب گذشته پاسخ گوی اضطراری آمد درب-به-درب به مطمئن شوید که همه را کردم. ما خفیف جاری شدن سیل در هر سال اما این غیر معمول است."

Sias و 45 تا پنج گربه و دو سگ و حدود برای بررسی به یک هتل اجازه داده است که حیوانات خانگی زمانی که او آموخته است که آن را احتمالا امن برای مردم زندگی در مناطق کم ارتفاع به بازگشت به خانه.

"من در بانک در حدود 20 فوت تا" او گفت:. "بسیاری از مردم با داشتن یک زمان سخت تر. بسیاری از آنها در حال رفتن به برخورد با جاری شدن سیل در خانه های خود."

برخی از ساکنان مانند جان St. Croix رفت و به پناهگاه در مدارس منطقه.

"ما تخمگذار در بستر زمانی که من شنیده ام آژیر" سنت کریکس گفت: میدلند اخبار روزانه. "آتش سوزی کامیون به رانندگی در اطراف پخش است که (ما نیاز) به تخلیه. این یک چیز ترسناک — شما در حال خواب و بیدار به صدای."

St. Croix, 62, همسر و یک همسایه درب بعدی در میان بیش از ده نفر پناه در یک مدرسه. خانه خود را نبود آب گرفتگی اما سنت کریکس گفت که او تا به حال دیده جاری شدن سیل در این منطقه است.

داوطلبان در مدارس گفت: حدود 120 وسایل نقلیه در پارکینگ یک زن و شوهر از مدارس و حدود 30 نفر شده بود و ماندن در تختخواب تاشو در داخل با توجه به WNEM-تلویزیون.

حدود ده نفر ماندم, به مدت یک شب در یک مدرسه در سنفورد اما تا به حال سمت چپ در اوایل بعد از ظهر سه شنبه گفت: تام Restgate an American Red Cross افسر ایمنی.

Cots داخل مدرسه پخش شده بودند به رعایت اجتماعی فاصله توصیه برای مبارزه با گسترش COVID-19 ویروس Restgate گفت.

بارش باران همچنین موجب جاری شدن سیل در بخش هایی از شمال غربی ایندیانا از جمله تاج نقطه -- Lake County صندلی — که در آن حدود هفت اینچ کاهش یافت و بیش از آخر هفته.

سیلاب ها دارای عقاید به سرعت در یکشنبه زمانی که 1 اینچ (2.54 سانتی متر) از باران کاهش یافت و در عرض 15 دقیقه swamping خیابان ها و ارسال آب به زیرزمین و خانه از جمله شهردار دیوید یورن محل اقامت.

کسانی که آب فروکش دوشنبه اما یورن و بسیاری دیگر از ساکنان شد در ادامه به تمیز کردن آبکی ظروف سرباز یا مسافر در روز سه شنبه گفت: یورن است رئیس ستاد گرگ Falkowski.

"او بین 2 و 3 فوت در زیرزمین خانه خود را به طوری که چیزی است که او را به کار بر روی در حال حاضر" Falkowski گفت: بعد از ظهر سه شنبه.

در شیکاگو آب که آب گرفتگی در برخی از مناطق مرکز شهر عقب بود در روز سه شنبه اما لری لانگفورد آتش سخنگوی وزارت گفت که او انتظار ندارد قدرت به بازسازی در یاد ویلیس برج به صورت روز به دلیل باران های ناشی از ساختمان subbasements برای پر کردن با حد 25 فوت (7.6 متر) از آب است. ساختمان بسته بود به مستاجران و بازدید کنندگان است.

و در DuPage County, غرب این شهر جستجو برای 18 سال بود که جاروب دور توسط یک صعودی DuPage رودخانه جمعه گذشته باقی مانده است به حالت تعلیق در روز سه شنبه به دلیل آب باقی مانده بیش از حد بالا و زمان بیش از حد سریع برای انجام جستجو با خیال راحت.

Tony Martinez سخنگوی DuPage حفظ جنگل های منطقه گفت: این منطقه از رودخانه که در آن زن گذارده شد که به طور معمول در حدود 25 پا گسترده ای باقی مانده 200 متری گسترده است.

"ما امیدواریم که برای از سرگیری جستجوی اواخر این هفته," او گفت:.

راننده یک وانت در اواسط میشیگان بود نجات توسط پاسخ دهندگان برای اولین بار پس از وسیله نقلیه جاروب دور در یک آب گرفتگی جاده ها در Tittabawassee شهرستان WNEM-تلویزیون گزارش شده است.

مدرسه اتوبوس و کامیون کمپرسی بودند به نام روز سه شنبه در جنوب غربی اوهایو برای کمک به تخلیه مردم به دام افتاده در مناطق آب گرفتگی در یک منطقه تجاری با ده ها تن از کسب و کار در حومه غرب چستر شهرستان.

توسط ظهر وست چستر شهرستان سخنگوی بارب ویلسون گفت: ده نفر گرفته شده بود به نزدیکی یک دبیرستان در حالی که افراد دیگر قادر به آن را از منطقه آب گرفتگی در وسایل نقلیه خود را.

وجود دارد بدون آسیب گزارش بلافاصله در منطقه درست کردن ایالتی 75 شمال سینسیناتی.

سیل هشدار در میشیگان صادر شد زیر بارش گسترده تا 4 اینچ (10.2 سانتی متر) از روز یکشنبه با توجه به خدمات ملی آب و هوا. سنگین رواناب تحت فشار قرار دادند رودخانه بالاتر است.

"بسیاری از بارش آمد و ضربه تولیدو بیش از 48 ساعت گذشته," هواشناس اندرو آرنولد گفت: صبح روز سه شنبه. "صورت باران است."

آب و هوا سیستم در حال حرکت بود به ایندیانا و اوهایو بخش هایی از ایالت ایلینوی و تنسی دره آرنولد گفت.

سیل پیش بینی شده برای بخش هایی از Tittabawassee رودخانه بود که در 26.5 پا (8.1 متر) صبح روز سه شنبه. انتظار می رفت که تاج صبح روز چهارشنبه در حدود 30 فوت (9.1 متر). سیل مرحله 24 فوت (7.3 متر).

Midland County 911 ارسال از یک سری از هشدار گفت: Edenville و سانفورد سد شد و در خطر شکست و کسانی که زندگی در نزدیکی سانفورد دریاچه ویموکس دریاچه و منطقه دیگر آبراه باید تخلیه.

Midland County مدیریت اضطراری بعد از آن گفت که سدهای شد "ساختاری صدا." آن گفت: جریان آب از طریق سد spillgates نمی تواند کنترل شود اما پس از تخلیه اقدامات در محل باقی مانده است.

در سال 2018 فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات لغو مجوز این شرکت که عمل Edenville سد به علت عدم رعایت مسائل که شامل سرریز ظرفیت و عدم توانایی در عبور از شدید ترین سیل منطقی ممکن است در این منطقه است.

این Edenville سد امتیاز شد در شرایط نامطلوب در سال 2018 توسط دولت در حالی که سانفورد سد دریافت یک شرایط عادلانه و امتیاز.

هر دو سد در حال به فروش می رسد.

وجود 19 بالا خطر سدها در رضایتبخش و یا وضعیت بدی در میشیگان در سال 2018 رتبه 20 در میان 45 متحده و پورتوریکو که آسوشیتد پرس به دست آمده از ارزیابی وضعیت.

فقط به شمال در Gladwin County, آب و خدمات صادر فلش هشدار سیل برای سرو رودخانه زیر Chappel سد. و دیگر بخش های دولت شاهد جدا شدن سیل زیر باران های سنگین در روزهای اخیر.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن